Zasto u lavoru?! (leto 2005.)
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 153

Tema: Zasto u lavoru?! (leto 2005.)

Aktivan član nsbee (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano Zasto u lavoru?! (leto 2005.)

Ajmo! Ponude za leto... more...

domace radinosti...

planine...

Mislim da nije rano za ovu temu...
    ...vasa iskustva, ponude na koje nailazite, potencijalni planovi...

Primećen član underwater (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: Zasto u lavoru?! (leto 2005.)

Citat Original postavio nsbee
    Ajmo! Ponude za leto... more...

domace radinosti...

planine...

Mislim da nije rano za ovu temu...
    ...vasa iskustva, ponude na koje nailazite, potencijalni planovi...
    gde rano.... za dva dana ce biti 40 stepeni...

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Citat Original postavio underwater

Ja na vremenskoj prognozi cuo da sledi zahladjenje, a ne zagrevanje

Iskusan nesons (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano

Pa ajmo !!..........sa lavorom.....to je ponuda(2005)

Primećen član underwater (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio . . .
    Citat Original postavio underwater

Ja na vremenskoj prognozi cuo da sledi zahladjenje, a ne zagrevanje
    ne shvataj sve tako bukvalno...
    prognozu mozes, ali mene nemoj

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano

Ja bila prošle godine u Beloj Crkvi na jezerima, i toplo preporučujem. Jeste da je u Banatu sad malo frka...
    Ako bude više para i vremena ove godine, nadam se da ću probati i nešto slano, ako ne Bela Crkva ponovo.
    U stvari, želja mi je da odem na more na desetak dana, kao baš odmor, a tamo bar na jedan vikend.

Poznat storm cloud (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Jao, ja sam htela prošlog leta da odem do Bele Crkve, ali niko nije hteo sa mnom.

Za ovo leto imam neke planove, ali neću ništa da govorim unapred, da ne izbaksuziram. :? A dok se to čeka - Štrand, naravno. Odlučila sam da ove godine uzmem sezonsku. :wink:

Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano

Citat Original postavio storm cloud
    A dok se to čeka - Štrand, naravno. Odlučila sam da ove godine uzmem sezonsku. :wink:
    Jao, Oblačak, diiivno Ja se baš pitam s kim ću na Štrand. Neki rade popodne, neki ne vole Štrand...
    Yupiiiiii

Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Prodato! Samo, radnim danima tek posle 4-5.

Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano

Prodato! Samo, radnim danima tek posle 4-5.

Ma, dobro, ni ja ne mogu pre tri :wink:

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

Citat Original postavio mackica ns
    Ja bila prošle godine u Beloj Crkvi na jezerima, i toplo preporučujem. Jeste da je u Banatu sad malo frka...
    Ako bude više para i vremena ove godine, nadam se da ću probati i nešto slano, ako ne Bela Crkva ponovo.
    U stvari, želja mi je da odem na more na desetak dana, kao baš odmor, a tamo bar na jedan vikend.
    Lepo, pametno i šarmantno !!! I još da zamoliš ( preživele ! ) domoroce da ti dodaju peškir, da se osušiš, kada iziđeš iz tih malih, lokalnih jezeeeeeeraaaaaaaaaaaaa ... :shock:

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Podrazumevano

Jao, ja sam htela prošlog leta da odem do Bele Crkve, ali niko nije hteo sa mnom.
    Kontam sta kazes. . . Ja sam hteo sad za 01.05. da idem u Dubrovnik na par dana i nisam nasao nijednog dobrovoljca. . . Tj. nasao sam jednog koji bi isao, ali taj nije imao para da ide. . .

Poznat Neva (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

Znate onu emisiju " Upoznajmo Srbiju"? Meni je to strava ideja! Mislim da ima puno mesta, sela, jezera i planina koje zasluzuju paznju. Ja bih bas volela da proputujem tako malo, da cujem price od mestana, njihove legende, da vidim kako oni zive, nesto poput seoskog turizma. Ili, recimo, obilazak nekih manastira, nocenje u konacima... Ne znam sta me je spopalo, ali bas mi je to super ideja za nesto malo drugacije proveden odmor! Jedini je problem naci saputnika. Jel ima dobrovoljaca?

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Vidis ranije u klinackim danima su mi uvek takve varijante bile nekako ...staromodne...za matore ljude. Ali danas gledam skroz drugacije na to. Inace eto igrom slucaja sam bio na Kosovu, pa smo bas obilazili tako razne manastire, znamenitosti, Gazimestan, razne porusene tvrdjave, utvrde i to mi je bilo bas super(a ima ih milion). Kad imas i nekog dobrog vodica ili onog sto tamo prica da ti sve lepo objasni i docara kako je to nekad bilo. Prosto se uzivis se u taj srednji vek.

Obećava SoSad (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Sta god da planirate, ne racunajte na turisticke agencije u NS. Nijednane valja i svi prodaju maglu i uopste ne realizuju putovanja.

Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Citat Original postavio SoSad
    Sta god da planirate, ne racunajte na turisticke agencije u NS. Nijednane valja i svi prodaju maglu i uopste ne realizuju putovanja.
    :shock: Pa nije valjda da baš nijedna ne valja?

Iskusan DOKONI UM (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Ma da nijedna ne valja...
    Verovatno Novosađani na letovanja i zimovanja putuju preko Auto servisa.

Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Ili preko oglasa.

Obećava SoSad (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio DOKONI UM
    Ma da nijedna ne valja...
    Verovatno Novosađani na letovanja i zimovanja putuju preko Auto servisa.
    Mozda ce i to biti od pomoci...Ali svaka agencija radi po principu:

Ja: "Dobar dan, imate prospekt da se dana 21.maj. 2005 putuje u Slovacku, mozte li da mi kazete do kad su prijave i kad treba da se donese prva rata?"

Teta u agenciji: "Pa ja to neeeee znaaaaaaaaam, mooooooraaaaaaacu da zoooooovem Beoooooooooooograd, javite se kasnije...tu tu tu tu tu"

Ja, malo kasnije, slicna recenica kao prva.

Teta u agenciji: "Pa znaaaaaaaaaaate, to putovanje je otkaaaaaazaaaaaaano, jer nema dovoljan broj puuuuutnika, ali mogu da vam preporucim ovaj aranzman koji kosta 200 eura vise, a putuje se 2.juna, formira se grupa i to je izvesnije......"

Ja: tu tu tu tu

I tako u svakoj &*#@$ agenciji u gradu. Ko ne veruje neka proba.

Obećava SoSad (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio Neva
    Znate onu emisiju " Upoznajmo Srbiju"? Meni je to strava ideja! Mislim da ima puno mesta, sela, jezera i planina koje zasluzuju paznju. Ja bih bas volela da proputujem tako malo, da cujem price od mestana, njihove legende, da vidim kako oni zive, nesto poput seoskog turizma. Ili, recimo, obilazak nekih manastira, nocenje u konacima... Ne znam sta me je spopalo, ali bas mi je to super ideja za nesto malo drugacije proveden odmor! Jedini je problem naci saputnika. Jel ima dobrovoljaca?
    Sa rizikom da budem anatemisana, ipak cu da dam komentar na ovaj predlog: Meni se to cini kao propaganda iz Slobih vremena, kada smo sami sebi bili dovoljni. Dobro je ceniti svoje, ali valja uboznati i svet sa one strane one ograde koja nikako da postane dostupnija za vise ljudi. Pri tom ne mislim na zemlje tipa Turska, Egipat, Grcka, vec zapadni svet, Francuska, Italija, Amerika.
    Naravno, poseta manastirima je fina ideja za one koji to mogu da podnesu. Ja cu da preskocim, bar u narednih 50 zivota.

Iskusan DOKONI UM (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

So Sad, vidi ovako...u našoj državi je jako mali broj ljudi koji putuju tako da se zaista za neka putovanja autobusom teško formira grupa od minimum 30-40 putnika koji putuju van sezone. Drugi problem je taj što samo 5-6 agencija radi svoje programe. Ostale agencije su subagenti velikih agencija (Kontiki,Putnik,Jolly,Konte,...).
    Tako da je najbolje, da ako tražiš neki aranžman, zoveš direktno ove velike agencije.

Poznat Neva (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

Necu te anatemisati, ali... Naravno da svet ne pocinje, a jos manje, zavrsava sa Srbijom! Ja sam bila u inostranstvu, i jeste tamo sve preterano, pocevsi od grada kao grada, pa sve ostalo. Ali, i sama znas da to iziskuje mnogo para i svega ostalog, a ne znam koliko nas je u mogucnosti da to sebi omoguci za jedan odmor,koji ce trajati 10 dana. Vecini je i taj Egipat nedostupan!
    Drugi problem je to, sto za tako kratak period, ti ne stignes da upoznas ni milioniti deo neke metropole, a otici iz Pariza i ne videti neke stvari, svodi se na to, da je bolje da si sedeo kuci u lavoru! Takva putovanja treba planirati na duzi vremenski period.
    Dakle, " Upoznajmo Srbiju " moze biti zamena za Budvu ili neki drugi grad na primorju, koje vec znamo svi napamet.

Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano

Meni se čini da je malo bezveze trčati da upoznajemo druge, dok ne upoznamo sebe :?
    Ako je priča o upoznavanju predela, istorije... Verujem da bih prvo volela da obiđem naše manastire... A i posle toga, DEFINITIVNO bih pre upoznavala Egipat, nego Ameriku 'Ej, bre - kolevka civilizacije, naspram... naspram... matrixa :? Šta ima ta Amerika što vredi videti?
    (Pre neki dan sam gledala na TV-u nekog režisera, koji pravi sve filmove o legendama i mitovima raznoraznih naroda. Kaže da je hteo da pretvori u film i neke američke mitove i legende, ali isti ne postoje!)Grčku sam imala sreće da vidim; Tursku nisam, ali bih volela.

Što se tiče letovanja i odmora - imam možda dve nedelje godišnje - godišnjeg, i koliko god to loše zvučalo, tih dana želim samo i isključivo da se odmorim... I psihički, i fizički. Da se kupam, izležavam na nekoj plaži, da spavam do kad mi se spava... nemam neku želju da obilazim, učim, gledam... Samo da pustim mozak na pašu (i telo u vodu ).
    Nadam se da ću jednom imati više vremena, slobodnog vremena, i da ću onda i upoznati Srbiju, a nadam se i dalje.

Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Citat Original postavio mackica ns
    Što se tiče letovanja i odmora - imam možda dve nedelje godišnje - godišnjeg, i koliko god to loše zvučalo, tih dana želim samo i isključivo da se odmorim... I psihički, i fizički. Da se kupam, izležavam na nekoj plaži, da spavam do kad mi se spava... nemam neku želju da obilazim, čim, gledam... Samo da pustim mozak na pašu (i telo u vodu ).
    Nadam se da ću jednom imati više vremena, slobodnog vremena, i da ću onda i upoznati Srbiju, a nadam se i dalje.
    Isto kod mene. Da ne pominjem da to malo godišnjeg nemam nameru da provodim u nekim nehigijenskim ulovima, tipa tuširamo se u dvorištu, wc je poljski, po hlebu šetaju muve itd. OK, neki ljudi tako žive uvek, pa su možda naviknuti, svaka njima čast, kao čeliče se i to. Meni to ne treba. Ništa bolje nisu ni one slavne ture kad za desetak dana kao obiđeš pola Evrope. Spavaš u busu, ne možeš k'o čovek ni da se istuširaš, a bus kao ima wc. Nikad ne bih tako provela letovanje, nego lepo neka fina čista sobica, pa pravac na plažu!

Moderator Decky_Nis (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Podrazumevano

Preporucujem Bugarsko more Nesebar ili Suncev breg. Bio sam prosle godine i proveo sam se ludo. Lep smestaj, dobar izlazak, mnogo alkohola, mladih ljudi, ma opste ludilo. Nisam video coveka iznad 30 god sve mladi a zurke.... samo je more uzasno ali ko mari za tu vodu

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. LETO 2005.
    Autor plavusa ana u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 167
    Poslednja poruka: 12.07.2005., 15:33
  2. leto 2005
    Autor cupko u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 14.06.2005., 16:50
  3. leto 2005.