bezim ja odavde
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: bezim ja odavde

Zainteresovan član AllPacino (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano bezim ja odavde

I tako je to muvanje trajalo danima....ona malo popusti...ja se zaletim...lupim glavom u vrata...pa sve iz pocetka...pa mi pukne film...pa par dana ne zelim da je pogledam...ali me nesto vuce da ponovo pokusam...totalno sam puko...mozak radi dvesta na sat...nemam zelju nista drugo da radim osim da kontam kako da je smuvam...ne spavam po dva sata nocu...samo razmisljam...to je postala opsesija...i konacno posle mesec dana smuvamo se...i prvih desetak dana sve je super...odlicno...kako i treba da bude....prava veza koja te ispunjava...bez neke mlitavosti i dosade...i sto je najlepse non stop je zategnuto...zanimljivo...pravi mali rat recima...gestovima...rasprave o svemu i svacemu...nema popustanja ni sa njene ni sa moje strane....i tako je to trajalo dok nismo proveli noc zajedno...i tu se sve promenilo...ona se promenila....nema vise ni rasprava...nije vise nimalo zategnuto...devojka se totalno promenila u smislu da vise u njenom recniku nema reci ne,ne moze,necu,nije tako....i polako krece dosada....koja me ubija..polako ali sigurno...danima pokusavam da nadjem razlog da se malo pokacimo...bezuspesno...nema vise one vatre kod nje koja me izludjivala....i resim da je ostavim...ranije mi to nije bio nikakav problem...medjutim,sada jeste...kroz neku pricu sa njom skontam da bi to tesko podnela....pa krenem na drugu opciju....naterati nju da rqaskine sa mnom ....pocnem da izlazim i sa drugim devojkama...namerno na mesta gde ce nas neko videti i reci joj....i za svaku je saznala...i nista mi nije rekla...i u oci joj kazem da je varam stalno i sa kim stignem...i ona mi lepo i smireno kaze da joj to ne smeta sve dok je sa mnom...***** ti mozak...ponekad se pitam da nije otisla u **** sa mozgom...ne mogu da verujem da se tako ponasa...i sve to je pocelo da me izludjuje...toliko da sam resio da pobegnem odavde na neko vreme...bar na par meseci...i onako me familija bukvalno tera vec dve godine da idem kod brata u london...da malo usavrsim engleski...i stvarno sam resio da odem...bar na 5,6 meseci....a usput da ostvarim dugogodisnji san...sex sa jednom dobrom crnkinjom....

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano Re: bezim ja odavde

Ne razumem zasto jednostavno ne raskines sa njom. :?

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

bilo bi isuvise jednostavno

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

uf,sad ce neko vec da razbaci teoriju o BIOVLASTI,predosecam :?

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano Re: bezim ja odavde

Citat Original postavio AllPacino
    I tako je to muvanje trajalo danima....ona malo popusti...ja se zaletim...lupim glavom u vrata...pa sve iz pocetka...pa mi pukne film...pa par dana ne zelim da je pogledam...ali me nesto vuce da ponovo pokusam...totalno sam puko...mozak radi dvesta na sat...nemam zelju nista drugo da radim osim da kontam kako da je smuvam...ne spavam po dva sata nocu...samo razmisljam...to je postala opsesija...i konacno posle mesec dana smuvamo se...i prvih desetak dana sve je super...odlicno...kako i treba da bude....prava veza koja te ispunjava...bez neke mlitavosti i dosade...i sto je najlepse non stop je zategnuto...zanimljivo...pravi mali rat recima...gestovima...rasprave o svemu i svacemu...nema popustanja ni sa njene ni sa moje strane....i tako je to trajalo dok nismo proveli noc zajedno...i tu se sve promenilo...ona se promenila....nema vise ni rasprava...nije vise nimalo zategnuto...devojka se totalno promenila u smislu da vise u njenom recniku nema reci ne,ne moze,necu,nije tako....i polako krece dosada....koja me ubija..polako ali sigurno...danima pokusavam da nadjem razlog da se malo pokacimo...bezuspesno...nema vise one vatre kod nje koja me izludjivala....i resim da je ostavim...ranije mi to nije bio nikakav problem...medjutim,sada jeste...kroz neku pricu sa njom skontam da bi to tesko podnela....pa krenem na drugu opciju....naterati nju da rqaskine sa mnom ....pocnem da izlazim i sa drugim devojkama...namerno na mesta gde ce nas neko videti i reci joj....i za svaku je saznala...i nista mi nije rekla...i u oci joj kazem da je varam stalno i sa kim stignem...i ona mi lepo i smireno kaze da joj to ne smeta sve dok je sa mnom...***** ti mozak...ponekad se pitam da nije otisla u **** sa mozgom...ne mogu da verujem da se tako ponasa...i sve to je pocelo da me izludjuje...toliko da sam resio da pobegnem odavde na neko vreme...bar na par meseci...i onako me familija bukvalno tera vec dve godine da idem kod brata u london...da malo usavrsim engleski...i stvarno sam resio da odem...bar na 5,6 meseci....a usput da ostvarim dugogodisnji san...sex sa jednom dobrom crnkinjom....
    Tebe podsvesno muci to sto ona POSLE PRVE PROVEDENE NOCI ne sece vene za tobom i sto joj ne smetaju tvoji kvazi izleti SVE DOK JE SA TOBOM.a bice sa tobom dok ne nadje bolju opciju tj. nekoga sa kim ce provesti jednu noc i ujutro se probuditi drugacija i nova...
    I smetace joj da taj neko pogleda ili ovlas, kao slucajno dodirne bilo koga drugog osim nje.

Domaćin vd (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano London

AllPacino druže samo ti pali za London ...
    devojka će naći drugog ...
    ti ćeš usavršiti jezik ...
    a mi ćemo dobiti specijalnog izveštača iz Engleske ...
    evo jedva čekam nove epizode iz inostranstva ...

Ističe se
    Učlanjen
    25.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Ma......

Ističe se
    Učlanjen
    25.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Ma......

Početnik
    Učlanjen
    22.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

vi muskarci ste zaista nepodnosljivi... koji vam je djavo...mislim da imate neki problem sa... ma sa svim i svacim...

Slične teme

1. Bezim od ljubavi...jedna ozbiljna tema
    Autor Nina u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 31.03.2008., 22:00
  2. Bezim od ljubavi...ili ljubav od mene??
    Autor .Tijana. u forumu Žene
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 26.12.2007., 23:14
  3. ODAVDE DO TEČNOSTI
    Autor kojote u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 05.05.2006., 00:10
  4. marija na pragu ocu bezim j*bo snagu
    Autor marijaitigricasudrolje u forumu Razno
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.06.2005., 00:50

Pravila za slanje poruka