neću da me smaraju!!!
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: neću da me smaraju!!!

Obećava
    Učlanjen
    29.09.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano neću da me smaraju!!!

Kako da sprečim određene osobe da mi šalju poruke i da me cimaju??? Znači želim da se automatski odbijaju njihovi pozivi i poruke- MOŽE LI TO???

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

kao prvo nijedan mobilni nema kao funkciju da nekoga blokiras kao MSN ili mIRc,jedino da proveris kod tvog operatora ako daju tu vrstu usluge,mada nisam nikad cuo da je nesto tako moguce...

a925
    Guest

Podrazumevano moze brate,moze

naravno da mozes da blokiras dolazne sms-ove,i pozive,tj cimanje,moras da imas neki od mobilnih telefona koji rade na symbian operativnom sistemu(nokia 3650,6600,3660,6630,motorola a920,925,1000...)i samo u njih instaliras neke od programa za tu uslugu, a da cu ti par primera
    `black list`-napravis crnu listu ljudi cije brojeve zelis kad god te pozovu odbijes, i za njih si stalno zauzet,a telefon radi,ovo vazi samo za odbijanje poziva
    `veto`-ovim programom odbijas dolazne sms poruke,takodje pravis crnu listu brojeva i od tih ljudi ne dobijas poruku(a njima pokazuje da si dobio)mozes cak da podesis da odbija sve dolazne poruke...
    `advanced call manager`-ovaj program takodje odbija pozive sa liste,a moze i sve(pokazuje stalno zauzece)i preko njega mozes automatski da posaljes sms na broj koji si odbio(telefon sam salje namestenu poruku)
    ima jos par programa,ali je ovo dovoljno
    pozdrav symbian uiq motorola a925

Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano Re: moze brate,moze

Citat Original postavio a925
    naravno da mozes da blokiras dolazne sms-ove,i pozive,tj cimanje,moras da imas neki od mobilnih telefona koji rade na symbian operativnom sistemu(nokia 3650,6600,3660,6630,motorola a920,925,1000...)i samo u njih instaliras neke od programa za tu uslugu, a da cu ti par primera
    `black list`-napravis crnu listu ljudi cije brojeve zelis kad god te pozovu odbijes, i za njih si stalno zauzet,a telefon radi,ovo vazi samo za odbijanje poziva
    `veto`-ovim programom odbijas dolazne sms poruke,takodje pravis crnu listu brojeva i od tih ljudi ne dobijas poruku(a njima pokazuje da si dobio)mozes cak da podesis da odbija sve dolazne poruke...
    `advanced call manager`-ovaj program takodje odbija pozive sa liste,a moze i sve(pokazuje stalno zauzece)i preko njega mozes automatski da posaljes sms na broj koji si odbio(telefon sam salje namestenu poruku)
    O!!Yebote ovo nisam znao...

Aktivan član 123456789 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Re: moze brate,moze

Citat Original postavio Master_Chief
    Citat Original postavio a925
    O!!Yebote ovo nisam znao...
    pa ocigledno je da malo znas o symbian , za njega postoje bezbroj korisnih program ali kao sto sam rekao u drugoj temi shvatices :wink:

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa naravno da nisi znao kad ne znas ni za symbian.

Ja sam koristio black list i upotpunosti me je oslobodioo jedne napasti

smart phone = symbian :wink:

Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Citat Original postavio loop
    pa naravno da nisi znao kad ne znas ni za symbian.

Ja sam koristio black list i upotpunosti me je oslobodioo jedne napasti

smart phone = symbian :wink:
    ma lepota,sutra kupujem symbi-phone

Slične teme

1. Za one koji se smaraju
    Autor forgotten vampire u forumu Arhiva
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 21.11.2007., 20:39
  2. A za one koje se smaraju ova tema...
    Autor fashion queen u forumu Humor
    Odgovora: 377
    Poslednja poruka: 31.05.2007., 22:38