BROJ TELEFONA
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: BROJ TELEFONA

Početnik
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Svemir, planeta Zemlja, severni deo Zemlje, Evropa, Balkan, SCG, Vojvodina, Banat, a grad pogađajte
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano BROJ TELEFONA

Da li možda neko zna da li je uopšte moguće saznati koje vlasnik određenog broja mobilnog, ili barem u kom je mestu?

Molim vas da li znate nešto o tome.

Ne mogu više da izdržim da me non-stop neki nepoznati brojevi cimaju. I što je još gore da me vređaju putem poruka!

Aktivan član 123456789 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

ako je postpaid mozes da saznas i koje , ovako mozes da se zalis mobtelu za uznemiravanje, pa ih onda oni upozore da vise to ne rade ili ce im kartica biti "sprzena" .

Početnik
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Svemir, planeta Zemlja, severni deo Zemlje, Evropa, Balkan, SCG, Vojvodina, Banat, a grad pogađajte
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A kako ja da znam da li je na postpaid-u ili nije. Ali neverujem da jeste jer obično na pospaid-u su stariji ljudi, a ovo mora da je neki glupi tinejdžer. A ja želim da saznam koji.

Jel zna još neko nešto o tome?

a925
    Guest

Podrazumevano

da li te cima uvek sa istog broja,ako da...
    nabavi mobilni sa symbian operativnim sistemom i imas za njih programe koji odbijaju pozive i poruke sa brojeva koje ti navedes,a mogu i svi dolazni pozivi i sms-ovi
    telefoni sa symbianom
    nokia(3650,3660,6600,6630,......)
    simens(sx-1)
    motorola(a920,925,1000)
    pa pokusaj,srecno

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Avanturistkinja
    A kako ja da znam da li je na postpaid-u ili nije. Ali neverujem da jeste jer obično na pospaid-u su stariji ljudi, a ovo mora da je neki glupi tinejdžer. A ja želim da saznam koji.

Bez obzira da li je na post paid-u ili pre paid-u NIKADA ti u Mobtelu nece reci ko je vlasnik broja. To mozes da saznas samo ako znas nekoga ko radi u Mobtelu, pa ti nezvanicno kaze. Ovako samo mozes da se zalis na uznemiravanje na 063/9863, a sankcije su sledece - Mobtel ga prvo upozori da prestane sa uznemiravanjem, a ako ne poslusa iskljucuju mu broj.

Guest

Podrazumevano Re: BROJ TELEFONA

Da li možda neko zna da li je uopšte moguće saznati koje vlasnik određenog broja mobilnog, ili barem u kom je mestu?

Ne mogu više da izdržim da me non-stop neki nepoznati brojevi cimaju. I što je još gore da me vređaju putem poruka!
    A da ti lepo njihove brojeve objavis u nekim oglasima, tipa sado-mazo-bolest usluge? Onda ce njih da smaraju bolesnici, pa nece imati vremena da tebe maltretiraju, jer ce ih boleti glava od takvih poziva... Razmisli o tome.

Guest

Podrazumevano Re: BROJ TELEFONA

Citat Original postavio Anonymous

A da ti lepo njihove brojeve objavis u nekim oglasima, tipa sado-mazo-bolest usluge? Onda ce njih da smaraju bolesnici, pa nece imati vremena da tebe maltretiraju, jer ce ih boleti glava od takvih poziva... Razmisli o tome.
    dobra ideja. To bi bilo baš strava i lepa osveta. Mogu samo da zamislim tu osobu sa silnim porukama i neće ni znati šta ga je snašlo. Ali nisam ja tako zlobna, a i nije mi ni u interesu, jer nije meni stalo da toj osobi neko dosađuje, niti da meni više ne šalje poruke, nego da saznam ko je.

Guest

Podrazumevano

Ups, zaboravila sam da stavim svoj nick.

Početnik
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Vidi ponovo nisam uspela. Lepo napišem nick i šifru, a ono ga ne prihvati. Nadam se da će ovaj put hteti.

Zainteresovan član DR83 (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

NIKAD i ni pod kojim uslovima neces dobiti broj od mobtela!Sem ako nemas vezu,onda je sve moguce...

Aktivan član 123456789 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous

Bez obzira da li je na post paid-u ili pre paid-u NIKADA ti u Mobtelu nece reci ko je vlasnik broja. To mozes da saznas samo ako znas nekoga ko radi u Mobtelu, pa ti nezvanicno kaze. Ovako samo mozes da se zalis na uznemiravanje na 063/9863, a sankcije su sledece - Mobtel ga prvo upozori da prestane sa uznemiravanjem, a ako ne poslusa iskljucuju mu broj.
    U ovoj sugavoj zemlji se sve moze.

Aktivan član gusha (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

da, ja bih mogao da saznam, al kad ni radio u BIA ili slicno, sve moze, al zavisi kolku glavu imas...
    **biga 8)

Slične teme

1. Broj telefona i ime vlasnika
    Autor Slavik u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 17.11.2005., 18:28
  2. broj telefona
    Autor damir24 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.08.2005., 20:59
  3. PIN i broj telefona
    Autor PItanje u forumu Mobilna telefonija