Kako Upropastiti Prijatelja Dozivotno

Poruka
9.015
Pa ovako... jedan moj drug "otvorenih" shvatanja mi je predlozio trojku, sa njim i njegovom jako lepom devojkom. Okej, mislio sam da se zeza. Nego, zaputim se ja za praznik za grad u kome zive da vidim svoju familiju... i odluchim da posetim i njih. Da skratim prichu, odemo u bar, on, neki njegovi ortaci i ona.
Neka hemija se stvori izmedju nas i mi tu pochnemo da se ljubimo. Medjutim, to ispadne toliko spontano i nenapadno... da i ja i ona ostanemo zatecheni. To potraje i onda odem sa njim na njihovu gajbu (zive sami). Skinem se, uradi to i ona, krena ka meni... krene i on tu negde. Medjutim kako se stvari odvijaju ispostavi se da ja i ona njega ignorishemo i chak pochinjemo da vodimo ljubav, ne sex. On raspamecen, krene da je bambusa kao gorila i zavrshi svoj deo u roku od 15 minuta. Tad je bilo 1:30. Okej, odem do wc-a, umijem se. Vratim se, nalijem sebi josh jednu cashu vina i nastavim posao.

A dechko gleda.... i gleda... i gleda...
Najgore od svega, ja mu ne kreshem devojku, je vodim ljubav sa njom... on pushi cigare... pokushava da se ubaci... da nam pokvari dozivljaj... ali uvek se upropasti kao zeka. Tipka posle po kompjuteru dok ja i ona izvodimo... egzibicije. Oko 6 ja odem do wc-a ponovo, chisto da se malo prisredim za sledecu seriju... vracam se... on je zagrlio i ima pogled na licu "NE VISHE". Devojka bash i ne. Ali dobro, ipak sam na tudjem posedu. Legnem da spavam. Dignem se ujutru. Odem kuci i ostavim ih upropashcene za zivota. Ona zaljubljena, jer nisam gorila, on unishten.

Poenta, dechko je hteo da mi dokaze da je veci tip u krevetu... jer nisam imao sex dve godine... pa mu je to dalo ideju kako da me upropasti dodatno... ali
pao je tako kako nijedan mushkarac ne zeli da padne u zivotu. Elem, oni zive zajedno, stan je na njihovo ime. Shteta, lepa devojka, imali smo stvarno hemiju... ali zivot ne da.
A i on je sam trazio to ponizenje.

Znam da se josh puno pitanja namecu, ali ne mogu
odmah sve da napishem. Vec sam vas dovoljno smorio.



p/s Molim vas ne pomerajte temu medju one pacenike na ljubav/sex. Evo, prvi put ja za neshto molim. Morao sam ovo sa nekim da podelim, jer nemam obichaj da pricham ovakve stvari okolo.
 
VisionOfDisorder:
hanibal77:
je l se druzite i dalje?

Pa to se desilo prekjuche. Naravno da se josh druzimo, samo mislim da ce me mrzeti do kraja zivota. Sujetan je chovek. A ovo...

Svrha celog ovog posta nije nikakvo hvalisanje... jednostavno, ne mogu tako neshto da ispricham ortacima i sl. Nije u redu. A i vashe mishljenje ce pomoci.
pa nisi ni pitao za misljenje
 
Mislio sam da se podrazumeva.

Drugo... naravno da nisam mislio na njega. He had it coming. Sad su dve ruine. Ono shto mene boli je... shto smo se ja i ta curica tako dobro razumeli, a i cela pricha bi se drugachije odvijala da oni nisu praktichno "uzeti". A pa jbg. Hteli ste sa dvaes godina da kupujete stan. Uzivajte u lomu...
Njega sam slomio... nju sam ostavio u rebusu. Pa neka tako bude. Ionako su oni mene hteli da iskoriste.
Sad cu sebi da pustim nick cave-a...
 
hanibal77:
hteli da te iskoriste?!zato sto su hteli s tobom u trojku?ja to ne vidim tako.
mozda su se s tobom osecali dovoljno opusteno da to urade,jbt sta mislis koliko je bilo potrebno hrabrosti da ti to kaze?da je neka bezveze pa ajde nego mu je to ipak ozbiljna devojka

Da. To nije njihovo prvo orgijanje. Medjutim, ako malo dublje zadrem u celu prichu (ovoga sam se plashio) moj prijatelj je biseksualac. Ja sam... kudikamo. Ne bih bash ishao tamo gde i on. Koliko ja pravilno skontao, ranije su njiove su se njihove orgijice sastojale iz njega i par devojaka. Ona je pozelela hitback. A on je rachunao da ce me naterati na neke stvari (tough luck) i da posle dve godine pauziranja necu mocu da uchinim bogzna shta sa njegovom dugogodishnjom devojkom. Tu se prevario. Medjutim... tu sam se i ja prevario.
Jer ta devojka... nisam imao potrebu da je povredim.
Kada smo se poljubili, bilo je previshe spontano. Predala se, kao i ja. I tu je moj koncept, njegov koncept i njen koncept postao s j e b a n. Ja sam se podsetio moci predavanja... osetio sam ljubav posle toliko vremena. Probolo me je. Ona se zaljubila. On je otishao u aut, jer niti sam ishao uz njegove bi ideje... dok se njegova devojka skroz zalepila za mene.
to je to ustvari.
 
e bice da sam ja kanda ipak previshe konzervativna kad mi se bljuje na takve kombinacije :?
kakva tu ljubav mozhe da bude u pitanju ako nekom trebaju drugi ljudi u krevetu da probude neshto shto je davno umrlo ,ako je uopshte ikad i postojalo :roll:
i shto bi on sad bio skrhan, povredjena mu sujeta ? otkrio da postoje i druge stvari sem 'krljanja' ? postao svestan da oni ne postoje ? shta ?
meni je neko napisao " znash da nisam bila ja, bila bi neka druga ..." i bez obzira koliko mi to u tom trenutku delovalo bljutavo i gadno, taj neko je verovatno bio u pravu...
eto pogledaj to sa vedrije strane, njemu je bar 'prijatelj' otvorio ochi...mozda treba da ti bude zahvalan :?
 
Ne greshish. Ja zaista ne mogu ni da zamislim ideju da delim svoju (nepostojecu) devojku sa nekim. Ne vidim tu poshtovanje, pre svega... ne vidim ljubav.

K.moj liberalna shvatanja, ako njemu ne smeta shto mu ortak vodi ljubav sa curom, onda ne znam. Valjda bi trebalo da ga bude briga? Ma... sve u svemu.
Mislim da sam svoj deo odradio poshteno. Hteli ste gledajte, a dobila je maksimalno poshtovanje.
A TREBA da bude skrhan, kao i ona, jer je videla da postoji razlika izmedju parenja i drugog. Drugog sad nema. Ja ne mogu da zamislim kako sada funkcionishe ta veza... kada se ovo desilo pre samo dan i po.
 
DisMisaL:
VisionOfDisorder:
Ne greshish. Ja zaista ne mogu ni da zamislim ideju da delim svoju (nepostojecu) devojku sa nekim. Ne vidim tu poshtovanje, pre svega... ne vidim ljubav.
Ali ti nije smetalo da deliš tuđu (tj njegovu). Nemoj se uvrediti, ali princip je isti, i koga još briga za tehničke sitnice tipa ko sa kim i zbog čega.

Hah, pa ne prichamo mi ovde o tome da li meni smeta odnos u higijeni. Ona meni do te vechi nije znachila nishta. Njemu bi trebala. Pa dve godine su zajedno.
Naravno da bih ja najradije nju uzeo pod ruku posle svega toga i odveo, ali to tako ne ne ide. Mene chak i sad pecka chinjenica da su oni sad zajedno. Tako da greshish.
 

Back
Top