rodjendanski seksi poklon

Užas UžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžasUžas Ako se takve misli nastave,idi kod psihijatra, najozbiljnije... :?
 
vesticaveca:
Sta mislite o da devojka decku pokloni za rodjendan drugu ribu za jednu noc bila ona tu ili ne?? :oops:

ali iskreno (razmisljam o tome)
nisam luda, nego pitam pa ko hoce nek odgovori jednostavno ima nas raznih :twisted:
sestro,ako je to njegova rodjendanska zelja,slazem se-pokloni mu ribu za jednu noc:SEBE! :lol: a,onda bez' od takvog i pre nego sto svane :wink: ...jer,dan se po jutru poznaje.sto ce reci:sta ti to u zivotu treba?! :shock:
 
vesticaveca:
Sta mislite o da devojka decku pokloni za rodjendan drugu ribu za jednu noc bila ona tu ili ne?? :oops:

ali iskreno (razmisljam o tome)
nisam luda, nego pitam pa ko hoce nek odgovori jednostavno ima nas raznih :twisted:

Da mu poklonim striptizetu, da je gleda, a naravno, i ja sa njim, e o tome jesam razmisljala, a da mu poklanjas stvarno curu za citavu noc,.....ma, nacice on to sebi sam.
 
Ja sam jedno vrijeme imala taj trip, ali sam odustala zbog bolestina... Nije samo stvar u tome sto bi morao da navuce kondom, nego bi ona tako morala i da mu pusi, on nju ne bi mogao da lize, itd... Naprosto, sve bi izgubilo na drazi, intenzitetu...
 

Back
Top