Stvarno se glupirate!

Mikile

Početnik
Poruka
2
Kenjate tu svasta o ekologiji umesto da se organizujete i radite nesto..ali ne da birate himnu..vec nesto sto daje rezultate..

Ucinite ekologiju politicki bitnim i tako najbrze pokrenete stvari.

umesto da sedite po kucama i kenjate preko neta!
 
Vidis, brate nije lepo ponasati se tako. I ja sam nekada bio buntovnik i mislio sam da se moze glavom kroz zid, ali tako sa samo dobije modrica na celu. Slazem se sa tobom da je potrebno preduzeti nesto radikalno ali pitanje je koliko je onih koji su spremni za nesto tako. Ustvari, da li si ti spreman da preduzmes nesto po tom pitanju.
 
Uvek sam govorila da ako hoćeš da se nešto uradi, moraš barem da počneš... U se i u svoje kljuse, razumeš... Šta si ti ovde napao "forumaše", ovde smo da pričamo, ne da šaljemo viruse na poštu velikih zagađivača... A i da smo zato tu, samo izvoli... :roll:
 
Ma ne glavom kroz zid i ne virusi na mailove zagadjivaca.Ne zelim ja sad vama da popujem a opet ne zelim ni da se upustam u to ali kad bi radili zajedno i radili pametno (ne-revolucijonarno) mnogo bi ste postigli..

Postoje ljudi i postoje primeri koju pokazuju kako se to moze odraditi..

Ono sto sam ja zeleo je da vam skrenem paznju..I tako je..prvo ide prvo..prvo mora da se pocne..tako se resavaju problemi, a ne da se bira himna ili tako neke gluposti..

Zna se kako se takve stvari rade..u ovoj drzavi svi kenjaju (ukljucujuci i mene -ovde -naravno) ne mogu svi da rade sve-ovde postuju poruke ljudi kojima je stalo do ekologije..oni treba da ucine da i drugim ljudima bude stalo...onda politika resava problem..

Bazno je da se pocne..da se radi..pa ce se negde i stici..a ako se bude radilo pametno sticice se daleko..

Prijatan dan svima..
 
Nema potrebe da na ovom forumu skrecemo paznju ljudima o stanju zivotne sredine. Vecina ljudi koji bar prelistaju deo o ekologiji imaju, donekle, razvijenu ekolosku svest. Problem je sa onima koji na ekologiju gladaju kao na nesto dosadno i nezanimljivo sto ih se uopste ne tice. E takvim ljudima je potrebno skrenuti paznju, a verovatno je mnogo takvih u vasoj blizini!
 
U blizini? Jedno 6 miliona.

Kao i kod drugih stvari..znaju ljudi da je to dobro i sve to...ali tu se zavrsava.

Znaju svi sta je zdrava hrana pa opet jedu smece.

Vazno je napraviti razliku u svesti.Da ekologija nije samo nesto sto je dobro i eto tako.., nego nesto sto je hitno i obavezno.

Dobar media-expert bi znao kako to da odradi, jer to se radi preko medija.Kada ekologija postane vazan politicki argument-onda smo uspeli.
 
nije lako...komsija mi hrani cetvoro dece i hrani ih vozeci kamion koji trosi loz ulje....!
hm..nadam se da me razumete.za pocetak zasaditi neko drvo ispred kuce da nam neide sunce u prozor dok razmisljamo....
 

Back
Top