IncrediMail

Pa što ne reče pre 4 godine :wink:

Šalim se, ova tema je možda pre za softwer, šta misliš. A i loop je u pravu, mislim da veliki broj ljudi zna za taj mail client 8)
 
loop:
Dukey:
Pa sto si glup,ja sam ga istalirao pre 4 god! :wink:

pa objasni mi ,posto sam glup, zasto onda zapocinjes tu temu sad a ne pre 4 godine :roll:

Mozda mu bilo dosadno pa poceo o tome pricati, mozda misli da neki ljudi jos ne znaju za to, mozda je otkrio neke nove drazi incredit maila, a nisi glup ni ti ni on nego se palite k'o idioti.
Smrite strasti, razmisljajte o srcu, treba ono da vas sluzi jos puuuuuno godina...takvim nerviranjem o beznacajnim stvarima cete mu smanjiti rok trajanja.
Pusa
 
Pazi incredi mail radi na istom principu kao i outlook, znaci podesavanja su ista, a cak mozes i da uvezes vec postojuce accounte iz OL u IM. (Tools>account>adds> i pritisnes next i program ce sve sam konfigurisati) posle toga mora da salje mailove.Jedino ako ti je firewall blokirao IM.

P.S. @mammy pa zar nije dosta sto sam glup,zar moram da budem i idiot :cry:
 
loop:
Pazi incredi mail radi na istom principu kao i outlook, znaci podesavanja su ista, a cak mozes i da uvezes vec postojuce accounte iz OL u IM. (Tools>account>adds> i pritisnes next i program ce sve sam konfigurisati) posle toga mora da salje mailove.Jedino ako ti je firewall blokirao IM.

P.S. @mammy pa zar nije dosta sto sam glup,zar moram da budem i idiot :cry:

idiot si sto se palis tako, ma, objasnila sam...a i pusicu poslala, kao za utjehu :wink:
 

Back
Top