Kabal, infra red i td.

skora

Zainteresovan član
Poruka
169
1.Imam kabal sa sony ericsson k500i ali nemogu da prebacujem sa tel. na komp. CUo sam da to se telefoni nemogu. Da li je to istina?
2. Ako bi uzeo infra red da li bi sa njim mogao da prebacujem na sve vrste telefona i koliko on kosta?
 
nemozes tek tako da prebacujes , trebas da imas i neki softver za k500.
Bolje da si uzeo IR posto je prakticniji , i trebalo bi da ides soft uz njega , sa IR-om ces moci da prebacujes stvari na sve telefone koji imaju IR.
 
Ja sam prebacivao sa kompa na telefon preko floats mobile angent ali kad ocu da pokusam sa telefona na kom stane ne nece. Cuo sam da nemoze da prebaci sa teelfona na komp nijedan sony ericsson. Jesu li svi infra redovi isti i univerzalni.
 
Master_Chief:
skora:
Ne ide u usb. Nego u paralel port.. Imal to veze
Nema veze,samo sto se onda nece upaliti plug & play,nego ti treba softver da bi pokrenuo,ili odes i manuelno potrazis novi hardver koji je prikacen na komp...
Probacu da potrazim drivere za kabal preko paralel porta. Ali ja mogu da prebacujem sa kompa na telefon preko floats mobile agenta ali ne mogu sa telefona na komp. To mi je problem. Ja u programu stavim na sliku i download i onda samo stane i nece nista??? Kako to da rijesim
 
skora:
Master_Chief:
skora:
Ne ide u usb. Nego u paralel port.. Imal to veze
Nema veze,samo sto se onda nece upaliti plug & play,nego ti treba softver da bi pokrenuo,ili odes i manuelno potrazis novi hardver koji je prikacen na komp...
Probacu da potrazim drivere za kabal preko paralel porta. Ali ja mogu da prebacujem sa kompa na telefon preko floats mobile agenta ali ne mogu sa telefona na komp. To mi je problem. Ja u programu stavim na sliku i download i onda samo stane i nece nista??? Kako to da rijesim
E tu moram malo da razmislim...
 
Master_Chief:
skora:
Master_Chief:
skora:
Ne ide u usb. Nego u paralel port.. Imal to veze
Nema veze,samo sto se onda nece upaliti plug & play,nego ti treba softver da bi pokrenuo,ili odes i manuelno potrazis novi hardver koji je prikacen na komp...
Probacu da potrazim drivere za kabal preko paralel porta. Ali ja mogu da prebacujem sa kompa na telefon preko floats mobile agenta ali ne mogu sa telefona na komp. To mi je problem. Ja u programu stavim na sliku i download i onda samo stane i nece nista??? Kako to da rijesim
E tu moram malo da razmislim...
Ajde malo razmisli ti si ovdje kao neki strucnjak!!
 

Back
Top