Ko je ispao sinoc u Idolu????MOLIM VAS ZA ODGOVOR!!!!!!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ana_0802:
A kako su bas za kraj ostale jedna iz Srbije, jedna iz Crne Gore i jedna iz Makedonije??? Ma sve je to unapred namesteno, kao i sve ostalo u ovoj drzavi!!!

I ja mislim da je namesteno.Meni None odlicno peva,posebno kad je pevala Woman in love.Mina iz Podgorice je anti-talenat,a ova iz Cacka,je isto dobra...Steta.Ma ako pobedi Podgoricanka,odmah skacem.Oni hoce da naprave za Idola jos jednog anti talenta koji ce da lici na Cvetu.Meni je Nona bolja sto puta.Bolje da ona bude idol.Ova druga zvuci kao promukla krava.Mislim da ce nazalost pobediti podgoricanka..
 
Poludela sam kada sam videla da je ispala Mina iz Cacka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ona mi je bila najbolja i za nju sam i glasala.STRASNO!!!!Nadam se da ce None da pobedi,iako je ne volim.Ona iz Podgorice mi je odvratna.Cini mi se da sve vreme pokusava da imitira Cvetu,mada joj nikako ne uspeva.
Uglavnom ceo ovogodisnji idol je: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Meni je samo zao sto prosle godine nije pobedio onaj Dusan Zrnic.Decko je bio strava i cool je pevao.
 
Али већ постоји, ако се не варам, 5 тема о Идолу (једном сам их све извукао на врх :wink: ). Дакле, прошлогодишњи је био мноооого бољи, мада сам вероватно страшно субјективан зато што Цвета иде код мене у школу, па смо сваке среде одлазили након 3 часа у Инђију наснмање и враћали се у 2-3 у НС :wink: :D тако да је то била као некаква мала субота :D :D :D
Нервира ме што су ове године убацили македонце и црногорце, само да Карић згрне паре...
 
Чупи НС:
Али већ постоји, ако се не варам, 5 тема о Идолу (једном сам их све извукао на врх :wink: ). Дакле, прошлогодишњи је био мноооого бољи, мада сам вероватно страшно субјективан зато што Цвета иде код мене у школу, па смо сваке среде одлазили након 3 часа у Инђију наснмање и враћали се у 2-3 у НС :wink: :D тако да је то била као некаква мала субота :D :D :D
Нервира ме што су ове године убацили македонце и црногорце, само да Карић згрне паре...

Pa Crnogorci su bili i prosle godine..Meni je prosli sem njih dvoje(Zrnic i Ivana) bio ocajan.Ovaj mi je ipak malo bolji,mada ako sad pobedi Lalicicka,ubicu se.Nastace Cveta broj dva sto bi bio uzas.
 
Lucky girl:

Па Зрнић је из НС-а, његови навијачи су обично ишли са нама (заправо у "конвоју"). Тачно је да је било црногораца, али не на овакав начин са својим водитељом, чланом жирија и овим системом гласања. Ове године су га из корена изменили....
 
Ne,nisam ja rekla da je on Crnogorac,vec da mi je najbolje pevao.Pa da.Dosta su izmenili Idol.Verovatno zbog vise novca.A i dobro,neka Crnogorci imaju i ucesnike,voditelje i clanove zirija,kada su u sastavu nase zemlje.Glupo bi bilo da na Idol odvojeno ide Srbija i odvojeno Crna gora.A za Makedoniju,e to je vec definitivno iz neke koristi.Mada ok,Makedonci su simpatican narod...
 
Sta je skrnavo u ovoj drzavi jeste cinjenica da osobe koje zgrnu pare od pevanja su osobe u mini suknjama koje prodaju svoje telo po zemljama severozapadno od nas. Zasto da talenti, kao npr iz Idola propadaju kad su vec stekli slavu na neki nacin. Kelly Clarkson je u US toliko popularna, obozavaju je. Ruben Studdard je dobio losu reputaciju jer je izdao album sa toliko ogavnim pesmama da niko nije qpio album. Sa Fantasiom ne znma sta je bilo, ali sada je popularan Constantine Maroulis. Drugoplasnirani Justin Guarini i Clay Aiken su takodje popularni ekstremno. Pitanje je zasto su kod nas talenti diskriminisani?
BTW ja sam bio u Zrnicevom konvoju :)
 
vangelistexas:
Sta je skrnavo u ovoj drzavi jeste cinjenica da osobe koje zgrnu pare od pevanja su osobe u mini suknjama koje prodaju svoje telo po zemljama severozapadno od nas. Zasto da talenti, kao npr iz Idola propadaju kad su vec stekli slavu na neki nacin. Kelly Clarkson je u US toliko popularna, obozavaju je. Ruben Studdard je dobio losu reputaciju jer je izdao album sa toliko ogavnim pesmama da niko nije qpio album. Sa Fantasiom ne znma sta je bilo, ali sada je popularan Constantine Maroulis. Drugoplasnirani Justin Guarini i Clay Aiken su takodje popularni ekstremno. Pitanje je zasto su kod nas talenti diskriminisani?
BTW ja sam bio u Zrnicevom konvoju :)

Pa kod nas cak i da si poznat,nemas neke vajde...A i cilj NASEG Idola je verovatno samo uzimanja para od takmicara,a ne "pronalazenje talenta".Mada ako cemo iskreno,Kelly Clarkson je fenomenalna pevacica i ona zasluzuje da bude svetski poznata,a kod nas(mislim na nase idole)niko nema takav talenat da bi zasluzio takvu slavu i publicitet,mada kao sto rekoh ovaj mi je idol bolji od proslog.
 
slatko volim :)):
Lucky girl:
LunaLavgud:
U pravu ste da su Makedonci ok narod.Meni je npr jako simpatican onaj Aleksandar iz zirija!




Oni su nam kao braca,bas su ok...I meni ja jaaaaaaakooooooo simpatican..Cak mi je malo i sexy.. :oops: :D :wink:


i meni! i meni :oops:

Znaci nisam jedina...Jeeeeeeeee....Svi me zezaju zbog njega
:oops:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top