Ko je ispao sinoc u Idolu????MOLIM VAS ZA ODGOVOR!!!!!!!!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Ko je ispao sinoc u Idolu????MOLIM VAS ZA ODGOVOR!!!!!!!!!!!

Početnik LunaLavgud (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ko je ispao sinoc u Idolu????MOLIM VAS ZA ODGOVOR!!!!!!!!!!!

Veoma me zanima ko je sinoc ispao u idolu?Molim vas,ako znate,kazite!!!

Zainteresovan član Mikol (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Mina Cacanka!
    BRUKA!!!!
    Pazi kad ce da pobedi None!!!

i jos jednom

Primećen član
    Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Da nazalost....
    Nego ko oce nek dodje na finale u pionirski grad,u studijo BK....

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Ja mislim da ce da pobedi ona crnogorka Mina Lalicic

Iskusan Giovanna (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    405

Podrazumevano

Strasno.Meni se Idol ove godine uopste nije svideo.Mina iz Podgorice je uzas,svaka njoj cast na upinjanju i dranju ali bilo je i boljih.Nona je simpaticna ali nije to to.Cacanka je bila ok,ali sta ce te,kao po nekom pravilu,nikad ne pobedi najbolji!

Primećen član Ana_0802 (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2005.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

A kako su bas za kraj ostale jedna iz Srbije, jedna iz Crne Gore i jedna iz Makedonije??? Ma sve je to unapred namesteno, kao i sve ostalo u ovoj drzavi!!!

Elita Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Podrazumevano

Citat Original postavio Ana_0802
    A kako su bas za kraj ostale jedna iz Srbije, jedna iz Crne Gore i jedna iz Makedonije??? Ma sve je to unapred namesteno, kao i sve ostalo u ovoj drzavi!!!
    I ja mislim da je namesteno.Meni None odlicno peva,posebno kad je pevala Woman in love.Mina iz Podgorice je anti-talenat,a ova iz Cacka,je isto dobra...Steta.Ma ako pobedi Podgoricanka,odmah skacem.Oni hoce da naprave za Idola jos jednog anti talenta koji ce da lici na Cvetu.Meni je Nona bolja sto puta.Bolje da ona bude idol.Ova druga zvuci kao promukla krava.Mislim da ce nazalost pobediti podgoricanka..

Učlanjen
    27.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Poludela sam kada sam videla da je ispala Mina iz Cacka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ona mi je bila najbolja i za nju sam i glasala.STRASNO!!!!Nadam se da ce None da pobedi,iako je ne volim.Ona iz Podgorice mi je odvratna.Cini mi se da sve vreme pokusava da imitira Cvetu,mada joj nikako ne uspeva.
    Uglavnom ceo ovogodisnji idol je:
    Meni je samo zao sto prosle godine nije pobedio onaj Dusan Zrnic.Decko je bio strava i cool je pevao.

Zainteresovan član Dukey (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Meni je jaaaaaaaaaaaaaaako zao sto je ispala Mina!
    A i Viktorija i Sanja su lepo pevale!

Primećen član Чупи НС (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Али већ постоји, ако се не варам, 5 тема о Идолу (једном сам их све извукао на врх :wink: ). Дакле, прошлогодишњи је био мноооого бољи, мада сам вероватно страшно субјективан зато што Цвета иде код мене у школу, па смо сваке среде одлазили након 3 часа у Инђију наснмање и враћали се у 2-3 у НС :wink: тако да је то била као некаква мала субота
    Нервира ме што су ове године убацили македонце и црногорце, само да Карић згрне паре...

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Podrazumevano

Citat Original postavio Чупи НС
    Али већ постоји, ако се не варам, 5 тема о Идолу (једном сам их све извукао на врх :wink: ). Дакле, прошлогодишњи је био мноооого бољи, мада сам вероватно страшно субјективан зато што Цвета иде код мене у школу, па смо сваке среде одлазили након 3 часа у Инђију наснмање и враћали се у 2-3 у НС :wink: тако да је то била као некаква мала субота
    Нервира ме што су ове године убацили македонце и црногорце, само да Карић згрне паре...
    Pa Crnogorci su bili i prosle godine..Meni je prosli sem njih dvoje(Zrnic i Ivana) bio ocajan.Ovaj mi je ipak malo bolji,mada ako sad pobedi Lalicicka,ubicu se.Nastace Cveta broj dva sto bi bio uzas.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.07.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Nemojte da pokrecemo ponovo temu o Cveti...neko je voli neko ne pa neka ostane na tome...Sto se novog Idola tice ne svidja mi se Podgoricanka a None mi je slatka...Iskreno nije mi se dopao idol ove godine pa me i ne zanima nesto sta ce biti...Mada kao sto sam vec napomenuo vise volim None

Primećen član Чупи НС (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Citat Original postavio Lucky girl
    Zrnic i Ivana
    Па Зрнић је из НС-а, његови навијачи су обично ишли са нама (заправо у "конвоју"). Тачно је да је било црногораца, али не на овакав начин са својим водитељом, чланом жирија и овим системом гласања. Ове године су га из корена изменили....

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Podrazumevano

Ne,nisam ja rekla da je on Crnogorac,vec da mi je najbolje pevao.Pa da.Dosta su izmenili Idol.Verovatno zbog vise novca.A i dobro,neka Crnogorci imaju i ucesnike,voditelje i clanove zirija,kada su u sastavu nase zemlje.Glupo bi bilo da na Idol odvojeno ide Srbija i odvojeno Crna gora.A za Makedoniju,e to je vec definitivno iz neke koristi.Mada ok,Makedonci su simpatican narod...

Zainteresovan član vangelistexas (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Sta je skrnavo u ovoj drzavi jeste cinjenica da osobe koje zgrnu pare od pevanja su osobe u mini suknjama koje prodaju svoje telo po zemljama severozapadno od nas. Zasto da talenti, kao npr iz Idola propadaju kad su vec stekli slavu na neki nacin. Kelly Clarkson je u US toliko popularna, obozavaju je. Ruben Studdard je dobio losu reputaciju jer je izdao album sa toliko ogavnim pesmama da niko nije qpio album. Sa Fantasiom ne znma sta je bilo, ali sada je popularan Constantine Maroulis. Drugoplasnirani Justin Guarini i Clay Aiken su takodje popularni ekstremno. Pitanje je zasto su kod nas talenti diskriminisani?
    BTW ja sam bio u Zrnicevom konvoju

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Podrazumevano

Citat Original postavio vangelistexas
    Sta je skrnavo u ovoj drzavi jeste cinjenica da osobe koje zgrnu pare od pevanja su osobe u mini suknjama koje prodaju svoje telo po zemljama severozapadno od nas. Zasto da talenti, kao npr iz Idola propadaju kad su vec stekli slavu na neki nacin. Kelly Clarkson je u US toliko popularna, obozavaju je. Ruben Studdard je dobio losu reputaciju jer je izdao album sa toliko ogavnim pesmama da niko nije qpio album. Sa Fantasiom ne znma sta je bilo, ali sada je popularan Constantine Maroulis. Drugoplasnirani Justin Guarini i Clay Aiken su takodje popularni ekstremno. Pitanje je zasto su kod nas talenti diskriminisani?
    BTW ja sam bio u Zrnicevom konvoju
    Pa kod nas cak i da si poznat,nemas neke vajde...A i cilj NASEG Idola je verovatno samo uzimanja para od takmicara,a ne "pronalazenje talenta".Mada ako cemo iskreno,Kelly Clarkson je fenomenalna pevacica i ona zasluzuje da bude svetski poznata,a kod nas(mislim na nase idole)niko nema takav talenat da bi zasluzio takvu slavu i publicitet,mada kao sto rekoh ovaj mi je idol bolji od proslog.

Učlanjen
    27.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

U pravu ste da su Makedonci ok narod.Meni je npr jako simpatican onaj Aleksandar iz zirija!

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Podrazumevano

Citat Original postavio LunaLavgud
    U pravu ste da su Makedonci ok narod.Meni je npr jako simpatican onaj Aleksandar iz zirija!

Oni su nam kao braca,bas su ok...I meni ja jaaaaaaakooooooo simpatican..Cak mi je malo i sexy.. ops: :wink:

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Oni su nam kao braca,bas su ok...I meni ja jaaaaaaakooooooo simpatican..Cak mi je malo i sexy.. ops: :wink:

i meni! i meni ops:

Podrazumevano

Makedonac je super.

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Podrazumevano

Citat Original postavio slatko volim :))

i meni! i meni ops:
    Znaci nisam jedina...Jeeeeeeeee....Svi me zezaju zbog njega
    ops:

Veoma poznat milicaanchy (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano

Imate temu o Idolu....rekoh vam