Zbog cega se pojedini parovi non-stop svadjaju?

da bi se posle nasvrsavali..ma kakvi nestala ljubav..nije ljubav samo kuco maco..normalno je svadjati se koliko je normalno..mislim..zdravo je..od 24 casa..ok samo ako se vidite toliko, 8 sati otpada na spavanje, 4 sata sex, 7 sati slobodne aktivnosti..moze i posao i tako to jos 2 sata..2 sata mu idem na qurac, uz pretpostavku da i on meni u isto vreme ide na pi.chkin zivac..i negde oko sat vremena svadjanje iz zdravstvenih razloga..da se ne bi slogirali..znaci..mozda i manje od sat vremena, s obzirom da u 4 sata sexa nisam uracunala sex posle svadje...hmmmmmm znaci......ne idemo 2 sata na qurac..nego negde oko sat vremena, postoje neke oscilacije..
 
Danitza:
Mozda je jednostavno carolija nestala ili je druga strana nezainteresovana i nevoljna za nastavak veze...
Svađa, više volim raspravu. Razmena mišljenja, pa i svađa su, ukoliko nisu prečeste, vrlo dobar pokazatelj da vam je stalo jedno do drugog. Postoji tu i momenat da su nesposobni da drugačije komuniciraju ili da izraze svoje emocije, pa to pretvaraju u svađu. Komunikacija je vrlo bitna u svakoj vezi i sloboda komunikacije. Prosudi sama. :)
 
PLESsitnihDEMONA:
divlja u srcu:
Ja bas volim da se svadjam, tj. raspravljam! Sto vatrenije to bolje! :D
Joj, i ja isto.Cak volim i da provociram,bez ikakvog razloga.Da zapodenem neku raspravu koja ce da se izrodi u neku svadju.To mi je nesto interesantno,mada cesto predjem granicu,pa sve ode u pizzdu materinu.


A ja volim i da se bijem! :D
Sva sreca te je duplo veci od mene! :lol:
 
crnokosa87:
Zanima me da li je to ljubav, ili je ona davno nestala
Ne mozes zbog svadjanja da skontas ima li ljubavi ili nema, makar ja tako mislim. Ako postoje razlike u stavovima, naravno da treba da se dogovori oko njih, da se nadje kompromis...e, sad taj dogovor se nekad pretvori u raspravu, nekad i u svadju, nekad leti sudje, al' vazno je da se taj kompromis nadje :wink:
E, sad ako se dvoje (dvojica ili dvije) stalno svadjaju oko istih stvari, ako jedno ne uvazava misljenje i stav drugog, ako pocnu da se vrijedjaju...uf, onda tu leba nema.
 
divlja u srcu:
PLESsitnihDEMONA:
divlja u srcu:
Ja bas volim da se svadjam, tj. raspravljam! Sto vatrenije to bolje! :D
Joj, i ja isto.Cak volim i da provociram,bez ikakvog razloga.Da zapodenem neku raspravu koja ce da se izrodi u neku svadju.To mi je nesto interesantno,mada cesto predjem granicu,pa sve ode u pizzdu materinu.


A ja volim i da se bijem! :D
Sva sreca te je duplo veci od mene! :lol:
Ma jesi gledala Bruce Lee-a sinoc U zmajevom gnezdu? Jedva se izvuko ziv iz zmajevog gnezda.
ako je duplo veci od tebe ti uzmi jednu motku od dva metra pa urdi! :D
 
PLESsitnihDEMONA:
divlja u srcu:
PLESsitnihDEMONA:
divlja u srcu:
Ja bas volim da se svadjam, tj. raspravljam! Sto vatrenije to bolje! :D
Joj, i ja isto.Cak volim i da provociram,bez ikakvog razloga.Da zapodenem neku raspravu koja ce da se izrodi u neku svadju.To mi je nesto interesantno,mada cesto predjem granicu,pa sve ode u pizzdu materinu.


A ja volim i da se bijem! :D
Sva sreca te je duplo veci od mene! :lol:
Ma jesi gledala Bruce Lee-a sinoc U zmajevom gnezdu? Jedva se izvuko ziv iz zmajevog gnezda.
ako je duplo veci od tebe ti uzmi jednu motku od dva metra pa urdi! :D

Pa nisam sinoc gledala, al' sam ga gledala sto puta i imam film. :wink:
Ma necu ja njega motkom!
Ja ga samo malo izboksujem kad me iznervira. :P
 

Back
Top