Glas forumaša i forumašica

Kačio sam taj klip ranije uz objašnjenje, jer kapiram da nikome na forumu ovo nije smešno pa čisto da imaju kakvu takvu predstavu, ali naravno ni posle toga nikome nije bilo smešno :mrgreen:

Ja sam se upišao od smeha kad sam ga video, da sam morao da naučim to napamet i odam omaž Hejgu... znam da kasnim na zabavu 10 godina, bat stil :mrgreen:

Pokidah se gledajući smešne scene iz britanskog parlamenta na jutjubu. Skupština ko skupština, svuda isto... dobro, s tim što oni poštuju svoje propise.

Najveći šou je kad su Prime Minister's questions, nešto kao 3 sata poslaničkih pitanja Vladi svakog poslednjeg četvrtka u mesecu tokom zasedanja kod nas (u teoriji), s tim što oni to rade svake srede po pola sata. Ako nekad premijer nije tu, na pitanja odgovara zamenik premijera ili ministri redom po senioratu, tj. značaju funkcije. Cela sesija je teatralna, dakle nered, vika i to... čitam da to nekad nije bilo tako, ali je postala praksa za vreme Harolda Vilsona (laburiste) i Edvarda Hita (torijevca), koji su se smenjivali na mestima premijera, odnosno lidera opozicije, jer su se mrzeli.

Elem, na jednoj sednici je bila najjača zajebancija koju sam video do sad. Sad radi konteksta ako je nekome stalo da ovo pročita :lol: ... radnja se dešava 21. januara 2008. godine, za vreme vlade Gordona Brauna, koji je nasledio Blera. Konzervativci su opozicija na čelu sa Kameronom, a Vilijem Hejg, koji govori, je njegov drugi čovek, budući "Secretary of state", što je kao neki pandan potpredsedniku vlade/zameniku premijera... inače je nekad i sam za vreme prve Blerove vlade bio lider torijevaca.

U toku je rasprava o Lisabonskom sporazumu koji je Braun potpisao, a parlament treba da ratifikuje i koji na sednici brani ministar spoljnih poslova Dejvid Miliband. Između mnogih ostalih stvari, sporazum uvodi i novu funkciju predsednika Evropskog saveta, glavnog organa EU... dakle de fakto bi to bio predsednik EU. To je danas Donald Tusk.

Radi daljeg konteksta... Braun je dugo godina bio Blerov drugi čovek. Sve vreme dok je Bler premijer, 10 godina, on je ministar finansija, a onda mu je Bler prepustio stranku i premijersko mesto 2007. godine. Jedan od razloga je i njihov kao neki pakt, prema kojem je Braun 1994. godine prepustio Bleru mesto predsednika partije, jer nije hteo da se kandiduje, a za uzvrat bi Bler trebao da podrži njega na nekim budućim izborima... samo su nastale nesuglasice na kojim. :lol: Ta priča je tamo dobro poznata u javnosti, snimljen je čak i film. Više o tome


Kakav deliveri, perfekcija.
 
Volim moju komšinicu Spasu što je uvek na dobrome glasu ....


Komšinica Spasa.jpg
 
ne sviđa se ni meni ali realno je.be se njemu da l se i kome sviđa dok zgrće pare

- - - - - - - - - -

opet ja mogu i njega slušati
nemam tako istančan muzički ukus kao ostali forumaši

Verujem, tako se i meni ebe za njegovo postojanje na zemljinoj kugli,
otuda i moj komentar :manikir:

Ma slušaj šta hoćeš, tvoja stvar imaš li ili nemaš ukusa.
Stavila si javno, svačije pravo je da komentariše ili ne.
 
Jesam, ali ne vidim razloga da se drkaš sad tu,
kao istančan ukus forumaša i sl. ili ti dramiš neku zaebanu urmašicu
pa te pogodilo što sam ti omalovažio retarda čiju si klip postavila?
Ako je to, onda se izvinjavam ako sam ti prodrmao stanište.
 
Jesam, ali ne vidim razloga da se drkaš sad tu,
kao istančan ukus forumaša i sl. ili ti dramiš neku zaebanu urmašicu
pa te pogodilo što sam ti omalovažio retarda čiju si klip postavila?
Ako je to, onda se izvinjavam ako sam ti prodrmao stanište.

taman posla da se drkam oko ovog ili da me je pogodilo : )
koliko god tebi tako delovalo
imam ja pametnija posla od glumljenja zajebane forumašice
i čoveče kakvo drmanje staništa
šta li si ti istripovao, ko zna..
 
taman posla da se drkam oko ovog ili da me je pogodilo : )
koliko god tebi tako delovalo
imam ja pametnija posla od glumljenja zajebane forumašice
i čoveče kakvo drmanje staništa
šta li si ti istripovao, ko zna..

Dobro je, delovalo mi da si malo nadrk pa mi bilo bzvz.
Možda je moja reakcija bila pojačana, izvinjavam se zbog toga iskreno.
Sve OK, ali kRastu ne varim i dalje :)
 

Back
Top