Cirkus Medrano

secreto:
Svaki godine su u Novom Sadu,zasto?Da li neko uopste ide tamo,kakav je to cirkus inace?
Ja nikad nisam bio i ne znam kako je tamo ali planiram da im posaljem jednu nuklearku ili nesto slicno jer su mi tu u komsiluku i polako ali sigurno pocinje da me nervira ona njihova "zvucna reklama"! :evil:
 
Ma, što se mene tiče, od mene ni pare neće videti jer ne volim cirkuse i ne razumem taj vid "zabave". Klovnovi moghu da izazovu emociju samo kod male dece i to ili da ih rasplaču ili da ih eventualno nasmeju. One sirote "pametne" životinje... Pametne jesu i bez te dresure, pametnije od vlasnika cirkusa garant. Jedinu "vrednost" imaju oni ljudi koji tamo prikazuju neku svoju nesvakidašnju veštinu...

Ma, svejedno, MRZIM CIRKUSE! :evil:
 
Nestasna Ameba:
Ma, što se mene tiče, od mene ni pare neće videti jer ne volim cirkuse i ne razumem taj vid "zabave". Klovnovi moghu da izazovu emociju samo kod male dece i to ili da ih rasplaču ili da ih eventualno nasmeju. One sirote "pametne" životinje... Pametne jesu i bez te dresure, pametnije od vlasnika cirkusa garant. Jedinu "vrednost" imaju oni ljudi koji tamo prikazuju neku svoju nesvakidašnju veštinu...

Ma, svejedno, MRZIM CIRKUSE! :evil:

A šta je INTERNET i ovi FORUMI? :?
Ovo nije cirkus, a svakojake životinje se muvaju ovuda (malopre jednu ugledah u ogledalu - bljah).

Šalu na stranu, voleo bih da se životinje i cirkusanti zamene bar za jedan dan. Pun tretman da imaju.

Cirkus sa životinjama je čista sodomija! Bolesni tipovi uče životinje ono što sami ne mogu naučiti - da se ponašaju kao ljudsko biće!
 
secreto:
Svaki godine su u Novom Sadu,zasto?Da li neko uopste ide tamo,kakav je to cirkus inace?

Cirkus je tu zbog dece , i roditelja koji ce ih voditi !
Kao mali sam isao nekoliko puta i bio sam pun dozivljaja koje sam pricao svima ( iako danas posmatrajuci , to nije nista specijalno ).
Decu bi trebalo voditi u cirkus!
Ko nije nikad bio neka ode . E sad koji je kvalitet predstava i programa , ne znam , ali mislim da svi pre ili kasnije posete taj sareni sator !
 
Ja vodim svake godine neko od dece svojih rođaka, komšija, prijatelja, šta li već. I onda prepričavaju deca još godinama - kad me ... vodila u cirkus :D Samo, ponesite dosta novaca, jer kad počne jahanje na poniju, pa slikanje na slonu :roll:
 
LePiaf:
Bash!!!
Terati slonove da stoje na jednoj nozi je u najmanju ruku bezobrazno. Zasto bi slon to radio???!!!
Kako zašto ?!? :shock: Nemaju svi krila k'o pingvini, pa da lete okolo, i što bi onda Nenos išao u cirkus ako nema nikakve atrakcije, kao ta sa slonom, pa da posle prepričava drugoj deci kao LIČNI doživljaj !!!
 
krvolok:
LePiaf:
Bash!!!
Terati slonove da stoje na jednoj nozi je u najmanju ruku bezobrazno. Zasto bi slon to radio???!!!
Kako zašto ?!? :shock: Nemaju svi krila k'o pingvini, pa da lete okolo, i što bi onda Nenos išao u cirkus ako nema nikakve atrakcije, kao ta sa slonom, pa da posle prepričava drugoj deci kao LIČNI doživljaj !!!

Ako te niko nije vodio kao malog u cirkus , probaj da odes sad pa da nadoknadis propusteno
 
nesons:
krvolok:
LePiaf:
Bash!!!
Terati slonove da stoje na jednoj nozi je u najmanju ruku bezobrazno. Zasto bi slon to radio???!!!
Kako zašto ?!? :shock: Nemaju svi krila k'o pingvini, pa da lete okolo, i što bi onda Nenos išao u cirkus ako nema nikakve atrakcije, kao ta sa slonom, pa da posle prepričava drugoj deci kao LIČNI doživljaj !!!

Ako te niko nije vodio kao malog u cirkus , probaj da odes sad pa da nadoknadis propusteno
Sad više ne vredi, pojavio se INTERNET, a što tu možeš videti, to ni jedan cirkus nema !!! :lol:
 

Back
Top