Frajer meseca u casopisu Cosmopolitan

***marija***

Početnik
Poruka
1
Ovakve stvari nam sigurno nece pomoci da definisemo savremenog muskarca. Rubrika "frajer meseca" se pretvorila u oglase licne prirode.

Ovo je sramota!!! Jel neko kupio majski broj?
:x :x :x :x
------------------------------------------------

http://www.cosmopolitan-scg.com/topic.php?topicid=373

Vojislav Lazarevic

Obrazovan, preduzimljiv, svetski putnik, zanimljiv sagovornik, biznismen... - sve to je Vojislav Lazarević, zamenik direktora za SCG National Bank of Greece (NBG). Imao je više nego zanimljiv put jer se školovao na tri kontinenta i u četiri zemlje: Sjedinjene Američke Države, Indija, Grčka i SCG. Diplomirao je studije finansija na prestižnom američkom univerzitetu u Atini „Deree“. Radio je u Societe Generale Bank u Atini i bez razmišljanja prihvatio izazov - visoka pozicija u NBG u SCG. Voli velike gradove koji daju mogućnost izbora, tople, egzotične i na vodi. Najbolje se oseća kada je sa osobom u koju je zaljubljen u Atini u maju, na Santoriniju u avgustu i krajem septembra u Njujorku. Misli da je svako sudbinski predodređen, ali „najvažnije je da čovek sebi zada visoke ciljeve i da ih ispuni kako bi na osnovu svog karmičkog zapisa nastojao da ostvari svoj karmički potencijal“. Jasno je da ga mistične stvari privlače, jer on je, ipak, živeo u Indiji.

NEŠTO SASVIM LIČNO
„Treba iskorišćavati prave prilike, jer se ukazuju samo nekoliko puta u životu.“
 
menadzercic...
studio u kojem radim nalazi se u istoj zgradi u kojoj je i predstavnistvo jedne strane banke...
redovno u liftu srecem slicne 'uspesne mlade poslovne ljude'... nadobudni i ustogljeni (u ranim tridesetim), uniformisani (sivo odelo, lakovane cipelice, naocare sa neupadljivim okvirom), svi isti... sivi... bez trunke individualnosti... nadmeni stav, a nisu ni svesni da su samo potrosne sluge jednog velikog sistema...
ma, original partijski komesari iz tamo neke 1945-46...
:D naravno, prilagodjeni novom vremenu i novim vrednostima.
ovaj lik se savrseno uklapa u sliku...
jer on je, ipak, ziveo u srbiji
:wink:
 
Svašta, ja sam jedino primetila da su sad domaći tipovi, nekako me te stranice ne zanimaju (ipak sam velika).
E, bio je dobar onaj editorijal sa KUVARIMA :lol: Mladi slatki pa jos sa keceljicom...:wink:
Evo, prelistala sam i OTKUD TEBI NAVEDENI TEKST? :shock:
Modeli su po dva iz "Click"-a i dva iz "Fabrike". Kakav je to licni oglas?
 
vd:
kako uopšte zamišljate čoveka koji je direktor banke ?

...za pocetak, nije logicno da ima 33 godine....
i naravno da je u pitanju kopija preuzeta sa zapada, zato sve to i izgleda smesno i pomodno... a opaska za srbiju se odnosi na deo preuzet iz teksta >> "voli misticne stvari jer on je ipak ziveo u indiji "
ono, cisto uzgred, da se napomene... a iz svake recenice viri srpski kompleks...
 
šta reći posle ove porukice :lol: :lol: :lol:

anyway, Kosmopoliten ne čitam, probala jednom prošle godine i smorila se... to je kao teenage, zar ne? :roll:
ali su mi smešni ti uspešni mladi ljudi stories koje tako postoje po raznim časopisima...
da sam uspešna /čitaj v. bogata/ plaćala bih novinarima da me zaobilaze čini mi se... :wink:
 
underwater:
vd:
kako uopšte zamišljate čoveka koji je direktor banke ?

...za pocetak, nije logicno da ima 33 godine....
i naravno da je u pitanju kopija preuzeta sa zapada, zato sve to i izgleda smesno i pomodno... a opaska za srbiju se odnosi na deo preuzet iz teksta >> "voli misticne stvari jer on je ipak ziveo u indiji "
ono, cisto uzgred, da se napomene... a iz svake recenice viri srpski kompleks...
Mislim da članak više govori o ženama u Srbiji
 
***marija***:
Ovakve stvari nam sigurno nece pomoci da definisemo savremenog muskarca. Rubrika "frajer meseca" se pretvorila u oglase licne prirode.

Ovo je sramota!!! Jel neko kupio majski broj?

"Svaka koja čita Cosmopoliten zaslužila je sve šta joj se desilo/dešava/će joj se desiti. " M.V.

( S' velikim užitkom prebacujem ovu temu sa foruma "Savremen Muškarac" na forum "Ženski kutak". )
 

Back
Top