Ljudi Treba mi program za zaustavljanje Reklama!!

loop:
kad smo vec kod tih reklama samo da pitam zasto meni opera ne prikazuje reklame na ovom forumu a IE ih prikazuje. :? A nista nisam ja podesavao.

Пази, за banere можеш користити ZoneAlarm, а за поп уп имаш опције када стиснеш F12 (као што рече Agent Orange), па ту стави на "Block unwanted pop-ups" или "block all pop-ups", само пази зато што ти због овога можда неће отварати и неке који ти требају....
 
samo ga instaliraj , standardno je nastelovano blokiranje reklama

kpf_small.jpg


http://www.kerio.com/us/kpf_download.html
 
Чупи НС:
loop:
kad smo vec kod tih reklama samo da pitam zasto meni opera ne prikazuje reklame na ovom forumu a IE ih prikazuje. :? A nista nisam ja podesavao.

Пази, за banere можеш користити ZoneAlarm, а за поп уп имаш опције када стиснеш F12 (као што рече Agent Orange), па ту стави на "Block unwanted pop-ups" или "block all pop-ups", само пази зато што ти због овога можда неће отварати и неке који ти требају....

ma imam ja ZA ali nije to u pitanju,evo sad sam bas ovu stranicu gde pisem poruku otvorio u Operi i u Maxtonu.U Maxtonu ima baner na vrhu stranice i ima tekstualni baner na dnu stranice a u Operi nema.Nije da se ja sad bunim sto nema neko me samo interesuje zasto je to tako.Jos jednom napominjem da nisam nista podesavao u Operi.
 
loop:
Чупи НС:
loop:
kad smo vec kod tih reklama samo da pitam zasto meni opera ne prikazuje reklame na ovom forumu a IE ih prikazuje. :? A nista nisam ja podesavao.

Пази, за banere можеш користити ZoneAlarm, а за поп уп имаш опције када стиснеш F12 (као што рече Agent Orange), па ту стави на "Block unwanted pop-ups" или "block all pop-ups", само пази зато што ти због овога можда неће отварати и неке који ти требају....

ma imam ja ZA ali nije to u pitanju,evo sad sam bas ovu stranicu gde pisem poruku otvorio u Operi i u Maxtonu.U Maxtonu ima baner na vrhu stranice i ima tekstualni baner na dnu stranice a u Operi nema.Nije da se ja sad bunim sto nema neko me samo interesuje zasto je to tako.Jos jednom napominjem da nisam nista podesavao u Operi.
Pa jesi li probao sa Kerio ? Ja ga koristim sa Operom i zaboravio sam kako izgledaju reklame...
 
ZoNi:
Nemkec:
Jedva sam nasao neki Maxthon 1.22 ali ne,a prevod sve simboli sta da radim gde da skinem drugi, posto ionako nemogu da ga registrujem, de si ti nabacijo. ili bar prevod
nabacijo sam ga sa svog sajta :D bas kao i prevod (ja sam zvanicni prevodilac za srpski jezik ;) )

~~~~~~~~~~~~~~~~
E ma skino ja taj tvoj prevod ali kako da ga ubacim kad su mi sve simboli aj stavi ako imas sliku onako pogled porograma go sto si i gore?
 

Back
Top