Golišave fotke slala mužu – mislila da ih šalje ljubavniku!

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Studentkinja iz Nigerije pokušala je da prevari svog deset godina starijeg supruga putem Fejsbuka. Svoje golišave fotografije poslala je novom onlajn ljubavniku, koji je u stvari bio njen muž, iza lažnog naloga





Studentkinja iz Lagosa u Nigeriji udala se za deset godina starijeg muškarca, kojeg je pokušala da prevari, ali bezuspešno. Naime, sumnjajući u njenu vernost, muž je napravio lažni profil na Fejsbuku, putem kojeg ju je kontaktirao i saopštio joj da bi sa njom da stupi u emotivnu vezu.

Naivna supruga “upecala” se na ponudu novog prijatelja na Fejsu i kako bi mu pokazala svoje kvalitete, poslala mu je golišave fotografije. Međutim, to nije bilo sve. Nakon što mu je poslala slike, rezervisala je i apartman kako bi njene obline, sem na slikama, njen novi onlajn ljubavnik video i uživo.

Nesrećni susret kada je ugledala svog supruga završio se “najbolje” moguće po nju – ostala je na ulici, izbačena iz kuće. Kako kaže, sada nema gde da ode, sramota ju je i roditeljima da se vrati.

http://www.telegraf.rs/zanimljivost...-fotke-slala-muzu-mislila-da-salje-ljubavniku
 
možda je impotentan :/

Kakve to veze ima???:eek:
Pa gde je tu LJUBAV o kojoj stalno pišu forumašice? Nije uopšte važno dali je i koliko on potentan, bitno je da se oni emotivno slažu, da razumeju jedno drugo, da se vole platonski....a to je dokazana istina zato što joj je on bio najbolji prijatelj na facebooku. :rtfm:

p.s. ova vest je direktan šamar ženskoj forumskoj populaciji :per:
 
Kakve to veze ima???:eek:
Pa gde je tu LJUBAV o kojoj stalno pišu forumašice? Nije uopšte važno dali je i koliko on potentan, bitno je da se oni emotivno slažu, da razumeju jedno drugo, da se vole platonski....a to je dokazana istina zato što joj je on bio najbolji prijatelj na facebooku. :rtfm:

p.s. ova vest je direktan šamar ženskoj forumskoj populaciji :per:
Taj šamar prilepi sebi za doope :cool:
 
srećo moja lepa, dogodi se u život sve i svašta pa nema seksa samo ljubav
hoćeš da ti nacrtam situacije?

najlakše pobeći ko Nataša Bekvalac kad zagusti pa s curca na curac
sa izuzetnom potrebom da posed penisa objavi po šabanskoj štampi
Nemoj ništa da mi crtaš, dovoljno je skiciranje misli. Ne znam otkud ta krampača Bekvalčeva kao prva asocijacija, kada čitav NS zna da je ona maramica za brisanje sperme, doduše de luxe vlažna :p
 
Taj šamar prilepi sebi za doope :cool:

Znam...znam...istina boli. :sad2:
Vidiš godinama čitam ovde kako uopšte nije važna dužina, nije važna potentnost, nije čak važno da li đuvegija vozi ferari ili fiću, važna je samo ljubav, ljubav, ljubav...a onda čim muž proredi sex žene ga promene ili mu nađu pomoćnika-dojebnika. Licemerno...licemerno. :aha:
 
Znam...znam...istina boli. :sad2:
Vidiš godinama čitam ovde kako uopšte nije važna dužina, nije važna potentnost, nije čak važno da li đuvegija vozi ferari ili fiću, važna je samo ljubav, ljubav, ljubav...a onda čim muž proredi sex žene ga promene ili mu nađu pomoćnika-dojebnika. Licemerno...licemerno. :aha:

Predlažem da tužiš Krstu, zbog nanesenih ti duševnih patnji :zcepanje:
 
Pa nisam ja toliko blesav da poverujem tim ženskim lažima. :lol:
Ja verujem samo mom pokojnom dedi Lazaru koji je umro na 90-ti rođendan i koji je rekao da ženi trebaju sano dve stvari ali obe moraju biti tvrde
1.ruka
2.******
:hvala:
A, šta je sa kapijom od kovanog gvožđa? A šta je sa tricepsima? A sa haubom? Arkadom? Tvrdo kuvanim jajima?:zper:
 

Back
Top