Zasto muskarci sto vise to bolje , a zene su ku...?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.169
neznam sta da kazem ne odobravam ni da smo mi muskarci neverni a ni zene jer skoro svako od nas ima sestru i nebi voleli da ide svaku noc sa drugim muskarcem ja prvo krecem od sebe imam ( sestara i sve su hvala bogu udate ali nebih volio da cujem da su namagarcene tako isto nebih svoju zenu prevario ali to sam samo ja iz 15 VIJEKA dosao u ovaj haos od zivota dje se svi j;;; i svima odgovara da nemaju obaveza da se napijaju ne rade i ostale stvari kamo srece da mogu da se vratim u 15 Vijek gde se suprugama obracalo sa MOJA GOSPO zena je bila boginja a muz KRALJ a brak SVETINJA danas je sve otislo do vraga besposlica i kriza su uzrok za sve kazu ali nije tacno najsrecni ljudi su oni koji imaju samo dovoljno za zivot to je moje misljenje mozda je i zaostalo i pogresno ali je takvo kakvo je
imam ja neku dalju sestru od nekog kolena i pravo ti kazem zabole me za seljanku s kim se sve kecala,sad pokusava oprati se u londonu i kurcenju po selu al avaj selo je to,obraz se ne pere
 
Mogli bi ste odgovoriti zasto je muskarcima kada menjaju ribe sve dozvokjeno , acure su onda lake ribe? Ne vidim ni jedan razlog da to bude tako???

Zasto su cure te koje biraju na startu a muskarci koji se kvalifikuju. Zasto je devojkama lakse da nadju paznju i da budu priznate u smislu privlacnosti od muskaraca. Generalije da, ali imaju i osnov. Sve zasto ima i zato. Zasto na pr sexy ves stoji smesno na muskarcu a na zenama je ultra hi fi sexy? Zasto je muskarac koji se doteruje metrosexualac i podvrgnut podsmevanju a zene super hi fi sexy dive? Zasto muskarci generalno moraju da prvi prilaze i smisljaju sta ce to zanimljivo da kazu da bi bili prihvaceni od nje (znam da ih ima koji ce da kazu suprotno kako bi provukli ideju o sebi da su hi fi mangasi, ali cinjenica stoji). Sve su to neke drustvene norme , nepisane, koje imaju osnov i tradicionalnog i modernog i izmesanog, paprikas gulas. Jednostavno balans moci. Ako mene pitas, posto se bunis na to, zene imaju daleko vecu sexualnu moc i izbor od muskaraca. Plus, garantujem da to vecinom zena za zenu kaze da je ku''va, nego muskarac za zenu.
 
Ženski cilj je da bude oplođena, muški je da oplodi. Tako nas je uredila evolucija. Sve ženske sisara koje su predviđene da se pare sa više mužjaka imaju klitoris. Žene ga imaju, toliko o evoluciji što se ovog dela priče tiče.
E sad, tokom istorije ženska vagina je dignuta na pijedastal. Kao nešto što tu postoji samo zbog muškog zadovoljstva. Ako nešto postoji tu zbog zadovoljstva samo jedna strane, ne može se očekivati da druga strana učestvuje rado u davanju toga.
Ima jedan izraz kada žena spava sa muškarcem a to je upravo gore pomenuti "ona je dala". Šta je ona nekome dala? Žena nije sposobna da uživa u sexu?
Tako da smo od davanja vagine zarad bolje udaje stigli do davanja vagine iz ljubavi, ali naravno uvek i uvek žena mora da ima nešto što će nadoknaditi to što ona širi noge, ako ne materijalno dobro (ranije), a onda ljubav. Nikako za džabe.
Znači, čista razmena dobara, emotivnih, materijalnih, nebitno.
Naravno dijamant nije skup sam po sebi, već zato što je redak. Ako neko svoju robu daje za džabe, bez ikakve nadoknade, tržišna vrednost te robe opada. Znači poklanjaš nekome nešto, a ti nikakvu korist od toga nemaš. Eto zašto se za žene koje spavaju sa dosta mušaraca govori da su *****. U svakom slučaju ti ako zavisis od nekoga, materijalno ili emotivno, a ne postavljaš se kao ravnopravan (teško da možeš biti) nećeš biti poštovan. Nije tu toliko u seksualnoj iskorišćenosti fora, koliko u emotivnoj.
Ko je kriv za to? Pa naravno da smo same mi krive. Mi smo te koje su najčešće frigidne, podređene i koje ne znamo šta ćemo sa svojom seksualnošću. Pogledaj statistike koliko žena nikad u životu ne doživi orgazam. To je jako tužan podatak.
Sve one guskice koje se dodvoravaju muškarcima i spavaju sa njih dosta dobijaju epitete kurvi. One koje ne spavaju sa njih mnogo, ali se i dalje ponašaju infatilno ne poštuju i za njih se kače isti takvi. A broj bivših jebača onima koje znaju šta hoće i kako hoće niko ni ne pominje.
Žena će sama za ženu reći da je *****, pre nego bilo koji muškarac. Baš zbog tog "davanja" i "uzimanja".
Na kraju se nameće jedan zaključak, slično se sličnom raduje i sami smo sebi najveći tamničari, da se tako lirski izrazim.
 
Poslednja izmena:
Ženski cilj je da bude oplođena, muški je da oplodi. Tako nas je uredila evolucija. Sve ženske sisara koje su predviđene da se pare sa više mužjaka imaju klitoris. Žene ga imaju, toliko o evoluciji što se ovog dela priče tiče.
E sad, tokom istorije ženska vagina je dignuta na pijedastal. Kao nešto što tu postoji samo zbog muškog zadovoljstva. Ako nešto postoji tu zbog zadovoljstva samo jedna strane, ne može se očekivati da druga strana učestvuje rado u davanju toga.
Ima jedan izraz kada žena spava sa muškarcem a to je upravo gore pomenuti "ona je dala". Šta je ona nekome dala? Žena nije sposobna da uživa u sexu?
Tako da smo od davanja vagine zarad bolje udaje stigli do davanja vagine iz ljubavi, ali naravno uvek i uvek žena mora da ima nešto što će nadoknaditi to što ona širi noge, ako ne materijalno dobro (ranije), a onda ljubav. Nikako za džabe.
Znači, čista razmena dobara, emotivnih, materijalnih, nebitno.
Naravno dijamant nije skup sam po sebi, već zato što je redak. Ako neko svoju robu daje za džabe, bez ikakve nadoknade, tržišna vrednost te robe opada. Znači poklanjaš nekome nešto, a ti nikakvu korist od toga nemaš. Eto zašto se za žene koje spavaju sa dosta mušaraca govori da su *****. U svakom slučaju ti ako zavisis od nekoga, materijalno ili emotivno, a ne postavljaš se kao ravnopravan (teško da možeš biti) nećeš biti poštovan. Nije tu toliko u seksualnoj iskorišćenosti fora, koliko u emotivnoj.
Ko je kriv za to? Pa naravno da smo same mi krive. Mi smo te koje su najčešće frigidne, podređene i koje ne znamo šta ćemo sa svojom seksualnošću. Pogledaj statistike koliko žena nikad u životu ne doživi orgazam. To je jako tužan podatak.
Sve one guskice koje se dodvoravaju muškarcima i spavaju sa njih dosta dobijaju epitete kurvi. One koje ne spavaju sa njih mnogo, ali se i dalje ponašaju infatilno ne poštuju i za njih se kače isti takvi. A broj bivših jebača onima koje znaju šta hoće i kako hoće niko ni ne pominje.
Žena će sama za ženu reći da je *****, pre nego bilo koji muškarac. Baš zbog tog "davanja" i "uzimanja".
Na kraju se nameće jedan zaključak, slično se sličnom raduje i sami smo sebi najveći tamničari, da se tako lirski izrazim.

prosle godine cini mi sa da sam citao o tome evolucija i kao neko objasnjenje zasto ljudi uzivaju.
po evoluciji zenski orgazam nije bio predvidjen, sad pricaju kao da je ipak predvidjen jer pri dozivljavanju istog materica uija vise spermatozoida.

e sad ka mislim da je nekad dok smo ziveli u pecini zena davala svakom, bas zbog tog produzavanja vrsti i sto boljih gena.
 
Ženski cilj je da bude oplođena, muški je da oplodi. Tako nas je uredila evolucija. Sve ženske sisara koje su predviđene da se pare sa više mužjaka imaju klitoris. Žene ga imaju, toliko o evoluciji što se ovog dela priče tiče.
E sad, tokom istorije ženska vagina je dignuta na pijedastal. Kao nešto što tu postoji samo zbog muškog zadovoljstva. Ako nešto postoji tu zbog zadovoljstva samo jedna strane, ne može se očekivati da druga strana učestvuje rado u davanju toga.
Ima jedan izraz kada žena spava sa muškarcem a to je upravo gore pomenuti "ona je dala". Šta je ona nekome dala? Žena nije sposobna da uživa u sexu?
Tako da smo od davanja vagine zarad bolje udaje stigli do davanja vagine iz ljubavi, ali naravno uvek i uvek žena mora da ima nešto što će nadoknaditi to što ona širi noge, ako ne materijalno dobro (ranije), a onda ljubav. Nikako za džabe.
Znači, čista razmena dobara, emotivnih, materijalnih, nebitno.
Naravno dijamant nije skup sam po sebi, već zato što je redak. Ako neko svoju robu daje za džabe, bez ikakve nadoknade, tržišna vrednost te robe opada. Znači poklanjaš nekome nešto, a ti nikakvu korist od toga nemaš. Eto zašto se za žene koje spavaju sa dosta mušaraca govori da su *****. U svakom slučaju ti ako zavisis od nekoga, materijalno ili emotivno, a ne postavljaš se kao ravnopravan (teško da možeš biti) nećeš biti poštovan. Nije tu toliko u seksualnoj iskorišćenosti fora, koliko u emotivnoj.
Ko je kriv za to? Pa naravno da smo same mi krive. Mi smo te koje su najčešće frigidne, podređene i koje ne znamo šta ćemo sa svojom seksualnošću. Pogledaj statistike koliko žena nikad u životu ne doživi orgazam. To je jako tužan podatak.
Sve one guskice koje se dodvoravaju muškarcima i spavaju sa njih dosta dobijaju epitete kurvi. One koje ne spavaju sa njih mnogo, ali se i dalje ponašaju infatilno ne poštuju i za njih se kače isti takvi. A broj bivših jebača onima koje znaju šta hoće i kako hoće niko ni ne pominje.
Žena će sama za ženu reći da je *****, pre nego bilo koji muškarac. Baš zbog tog "davanja" i "uzimanja".
Na kraju se nameće jedan zaključak, slično se sličnom raduje i sami smo sebi najveći tamničari, da se tako lirski izrazim.

Mislim da si to sasvim lepo objasnisla i evo primera i naznake da postoje izuzeci. Cuo sam neko da je napisao nesto poput: Zamisli da ti se sestra svako vece sa drugim...Totalno glup argument. Imao bih isto misljenje i za brata ili sestru. A isto tako za oboje zelim da im je sexualni zivot ispunjen. Ekstremnost i iskljucivost su takodje u pitanju. Nekako se shvata ili samo sa jednim ili sa 1000 muskaraca na dan. Ne. Jednostavno uzivaj u svojoj kozi, imaj ispunjen sexualni zivot, brojka i nije bitna dokle god si iskreno prema sebi ispunjena i pazis se, bilo da si i muskarac ili zensko. Zena i te kako moze da dozivi orgazam, ali isto tako zena mora da shvati da je orgazam jednostavno bioloska i poprilicno sebicna stvar (...), da ona najbolje zna sta je dovodi do toga i da je muskarac tu da bude saucesnik. Na zalost mnogo zena ocekuje i stavlja odgovornost nedostatka orgazma muskarcu na pleca. I naravno da tu nema nista od toga.Zato je i muskarcu stavljena ta druga strana da je neadekvatan ljubavnik ako devojka ne dozivi orgazam sa njim... Na zalost mentalitet i shvatanje sexa, kao sto je neko napravio i temu :"Sveti sex", nista bez dogmatske ljubavi, ludilo i pravljenje od toga nekakav emotivni dzihad..je suludo.
 
Mislim da si to sasvim lepo objasnisla i evo primera i naznake da postoje izuzeci. Cuo sam neko da je napisao nesto poput: Zamisli da ti se sestra svako vece sa drugim...Totalno glup argument. Imao bih isto misljenje i za brata ili sestru. A isto tako za oboje zelim da im je sexualni zivot ispunjen. Ekstremnost i iskljucivost su takodje u pitanju. Nekako se shvata ili samo sa jednim ili sa 1000 muskaraca na dan. Ne. Jednostavno uzivaj u svojoj kozi, imaj ispunjen sexualni zivot, brojka i nije bitna dokle god si iskreno prema sebi ispunjena i pazis se, bilo da si i muskarac ili zensko. Zena i te kako moze da dozivi orgazam, ali isto tako zena mora da shvati da je orgazam jednostavno bioloska i poprilicno sebicna stvar (...), da ona najbolje zna sta je dovodi do toga i da je muskarac tu da bude saucesnik. Na zalost mnogo zena ocekuje i stavlja odgovornost nedostatka orgazma muskarcu na pleca. I naravno da tu nema nista od toga.Zato je i muskarcu stavljena ta druga strana da je neadekvatan ljubavnik ako devojka ne dozivi orgazam sa njim... Na zalost mentalitet i shvatanje sexa, kao sto je neko napravio i temu :"Sveti sex", nista bez dogmatske ljubavi, ludilo i pravljenje od toga nekakav emotivni dzihad..je suludo.

ta nece da se nasiti orgazma koja tako razmilja i vlada se ;)
 
Lao Ce (kineski mudrac) kad su ga to piitali
odgovorio je:

"Ako jedan ključ otvara mnogo brava
to je dobar ključ.
Ako jednu bravu otvara mnogo ključeva
to je loša brava."
ako jedan kljuc otvara mnogo brava onda brave umanjuju njegov znacaj,
ako jednu bravu otvara vise kljuceva onda je ona (za)jebana i teska za obijanjeXD
 
Pa zato sto muskarac treba da osvoji neku devojku koja mu se svidja, a devojka ako prihvati svakog ko na nju naleti sta je onda ?

Ženski cilj je da bude oplođena, muški je da oplodi.Znači, čista razmena dobara, emotivnih, materijalnih, nebitno.Ko je kriv za to? Pa naravno da smo same mi krive. Mi smo te koje su najčešće frigidne, podređene i koje ne znamo šta ćemo sa svojom seksualnošću.
 
Zamimljivo pitanje, teško je na njega dati odgovor, onaj ko ove stvari pokušava da učini jednostavnim, taj tek veze nema. Ali ajde da pokušam i ja da nekako to rastumačim.

U velikom dijelu taj standard u postavile same žene, zašto? Ne mogu reći u jednoj riječi ali primjera radi, što uglavnom misle muškarci o punoljetnoj ženi koja je nevina? Pa mile da su uboli džek pot, natjera ih to da razmišljaju o zajedničkoj budućnosti sa tom ženom, a žene o punoljetnim muškarcima koji su nevini? Kao manje sposobodni i manje zanimljivi od onih koji već imaju iskustva.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top