Zaglavlja u Operinom mail clientu

ljubomir47

Zainteresovan član
Poruka
272
Kada otvorim da pročitam mail u Operinom mail clientu,pojavi se iznad teksta maila dugačak tekst tipa "prikaži sva zaglavlja...,from.....,to...."i onda krenu da navode putanju kretanja maila,silne brojeve i šifre,tako da mi se smuči život.A obaška što takva zaglavlja zauzmu veliki prostor u prozoru,mnogo puta daleko veći od samog teksta e-maila.Pokušavao sam da čačkam i onemogućim njihovu pojavu,ili bar da ih skratim,ali bezuspešno.Imali neka fora za ovu muku?Opera je v.8,ali se isto pojavljivalo i u Operi 7.54.Pozdrav svima.
 
simkear:
ljubomir47:
Ili nemate ovakav izgled e-maila,ili ga imate ali vam nesmeta,ili je pitanje dosta teško pa zato nemate odgovor?
Ja koristim Operu 7.6 i nemam nikakva zaglavlja ispod mail-a koji citam.A zasto otvaras Display all headers nije mi jasno?Kad se poruka prikazuje ispod ovog zaglavlja.
Ajde,molim te,pojasni mi malo šire tvoj predlog. Gde da isključim Display all headers,kad te opcije nigde nema?!I Meni je to prvo palo na pamet,ali ta mogućnost jednostavno ne postoji!!! Daj još neki predlog,molim te,jer je uporan prikaz ovih zaglavlja već pravi SMOR!!!Hvala ti na pokušaju da pomogneš!Pozdrav.
 
Kod mene se zaglavlja ne prikazuju ako ja ne pritisnem sa desne strane od imene posaljioca pise plavim slovima:Show all headers.Ali to nije bitno kad vec to ne stiskas nego ti zaglavlja izlaze sama.Ali najverovatnije resenje za tebe je da kada otvoris Unread ili all massages iznad imas ikonicu oko(VIEW)pa na DISPLAY i onda izaberi(chekiraj)opciju:MASSAGE ONLY da bi ti prikazao samo poruku bez icega.Javi mi sta si uradio.POZDRAV.
 
Druže moj,sve sam probao,čačkao sve moguće opcije,čekirao i ponovo poništavao,ali ne vredi:kretenska zaglavlja se redovno pojavljuju u svakoj poruci,i toliko iritiraju,da ću najverovatnije deinstalirati ovu verziju Opere i instalirati neku drugu,stariju verziju.Hvala ti na angažovanju,pa ako ti sine još neka mogućnost,javi.Pozdrav.
 
ljubomir47:
Druže moj,sve sam probao,čačkao sve moguće opcije,čekirao i ponovo poništavao,ali ne vredi:kretenska zaglavlja se redovno pojavljuju u svakoj poruci,i toliko iritiraju,da ću najverovatnije deinstalirati ovu verziju Opere i instalirati neku drugu,stariju verziju.Hvala ti na angažovanju,pa ako ti sine još neka mogućnost,javi.Pozdrav.
Ja sam digao ruke jer nemam resenje.Nego sam jednom mom drugu koji je inace o OPERI 8.0 beta verziji pisao u COM casopisu poslao mail.Najverovatnije da ce on znati resenje problema ako je u opste razumeo problematiku.Posto on ne odgovara kad posalje mail ja ti javiti sta sam uradio.Pozdrav
 
SIMKEAR::
[Ja sam digao ruke jer nemam resenje.Nego sam jednom mom drugu koji je inace o OPERI 8.0 beta verziji pisao u COM casopisu poslao mail.Najverovatnije da ce on znati resenje problema ako je u opste razumeo problematiku.Posto on ne odgovara kad posalje mail ja ti javiti sta sam uradio.Pozdrav[/quote]

Važi,i hvala ti još jednom.Pozdrav
 
Evo odgovora koji bas i ne obecava:"Operin E-mail client je Inace malo problematican, a
prvo pitanje glasi jeli to registrovana
vertzija(krekovana) a drugo kako je konfigurisao
E-mail account iz preferences."Uz sve ovo najbolje da probas neku drugu verziju.Ako ti je problem da nabavis javi pa da ti nekako dopremim(besplatno naravno).Jer bas mi je zao da ti tako dobar browser ne radi kako treba.Pozdrav
 
simkear:
Evo odgovora koji bas i ne obecava:"Operin E-mail client je Inace malo problematican, a
prvo pitanje glasi jeli to registrovana
vertzija(krekovana) a drugo kako je konfigurisao
E-mail account iz preferences."Uz sve ovo najbolje da probas neku drugu verziju.Ako ti je problem da nabavis javi pa da ti nekako dopremim(besplatno naravno).Jer bas mi je zao da ti tako dobar browser ne radi kako treba.Pozdrav

Jeste,ovo je registrovana verzija Opere.Odnosno,prethodna verzija 7.54 je registrovana,tako da je, takodje,i ova 8, kao upgrade prethodne.Što se konfigurisanja e-maila accounta tiče,sve ponudjene opcije u preferences sam isprobao,i opet isto!Očigledno,ovo je neka "iščašena" kopija koju ću deinstalirati i nabaviti drugu,najverovatnije 7.6.
Tebi puno hvala na angažmanu,i baš ću ti javiti šta sam uradio.Pozdravljam te.
 

Back
Top