DVD+R ili DVD-R
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: DVD+R ili DVD-R

Obećava sc (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano DVD+R ili DVD-R

Jer zna neko sta znaci ako je neki dvd disk "DVD+R" ili "DVD-R"??? :? (Imam problema sa rezanjem.)

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Na Pioneeru 108D? Pa, tako kazi odma
    Ima on neki trip sa svojim softwareom, nece lepo da zavrsi DVD+R. Trebao bi da updateujes njegov firmware (znaci odes na sajt proizvodjaca, download sekcija, kazes treba mi firmware za 108D, imas tamo i kratko uputstvo kako ide stvar, autmatizovano je sve manje vise).
    Btw. razlika izmedju + i - DVD R diskova je u nacinu zapisa... tj. sta se tumaci kao logicka 0, sta kao 1. Otprilike tako nesto u osnovi... DVD+R bi kao trebao da bude pouzdaniji za pisanje i citanje :wink:

Početnik
    Učlanjen
    20.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    Na Pioneeru 108D? Pa, tako kazi odma
    Ima on neki trip sa svojim softwareom, nece lepo da zavrsi DVD+R. Trebao bi da updateujes njegov firmware (znaci odes na sajt proizvodjaca, download sekcija, kazes treba mi firmware za 108D, imas tamo i kratko uputstvo kako ide stvar, autmatizovano je sve manje vise).
    Btw. razlika izmedju + i - DVD R diskova je u nacinu zapisa... tj. sta se tumaci kao logicka 0, sta kao 1. Otprilike tako nesto u osnovi... DVD+R bi kao trebao da bude pouzdaniji za pisanje i citanje :wink:
    Kazi lepo coveku da DVD+ pravi ispupcenja pri pisanju a DVD- pravi udubljenja.Ostalo je u redu oko kvaliteta zapisa. :wink:

Obećava
    Učlanjen
    18.01.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

nikolle ti se ne hvalis da si kupio rezach

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku