Sta sa 15.000 EUR

M_japi

Početnik
Poruka
16
Imam navedenu lovu i zelim da je investiram u SCG. Jos uvek istrazujem trziste i molio bih pametne ljude za kreativne predloge. Zainteresovan sam primarno za proizvodnju, mada to nije uslov, mogu i druge delatnosti. Ukoliko ima ljudi koji su strucni u svom poslu, molim ih da mi se jave radi eventualnog zajednickog rada. Moj mail je multilevelmm@yahoo.com Ja sam diplomirani ekonomista i imam radnog iskustva u bankarstvu i izdavastvu.

Molim vas samo ozbiljne predloge!

Hvala unapred!
 
sto mi je cudan nesto tvoj mail......
slutim da ce ovde predlozi da budu povratni....
znate onu pricu- eto ja sam zaradio 15000e na ovakav nacin pa bi mogao i ti tako

mladjo jesam li u pravu?????
ti si majstor za takve
 
ne mogu da verujem da u ovoj zemlji samo neko sumnja, svi misle da ce ih neko prevariti i da ce ih opljackati, cak iako nema sta da im uzme...
zamolio sam za predloge, ne trazim ni od koga pare, ne uvlacim ga u posao ako ne zeli, niti cu ga prihvatiti ako se meni ne svidi.
trazim najobicnije ideje i ljude koji su dobri u svojoj struci, koji bi znali da mi napisu pravu ideju, a ne glupost tipa ovo donosi lovu, a nikada nije bio u takvom poslu.
medjutim, slaba vajda od toga, bar na ovom forumu
 
Tekstil...
Proizvodnja odece i sl.
Moj poznanik ima firmu i proizvodi radna odela, dukserice i sl.
Mesecno placa lokal 800e i masine 800e, i jos plate za pet ili tako nesto radnika i njemu ostane stotinak evra. Sad, kada ti ne bi placao lokal i massine ti bi imao oko 1800e profita. Ulozeni kapital bi ti se brzo povratio...
 
odlican biznis, kazu da ce se u buducnosti za vodu voditi ratovi, a uz vodu idu i case( pa jos i papirne, za front) kakve ce te vi pare namlatiti, buduci ratni profiteri.......

a za ono japi, ebg, ali skeptican sam za onaj mail, meni se cini pomalo napadan za ova nasa podrucja gde su mnogi vidovi mlm_a u strasnoj expanziji....
Inace, moje misljenje da ta lova nije nikakva za neki ozbiljan posao, nekom ko vec ima razradjen biznis to bi bila odlicna investicija, ali neki pocetak sa 15000e sa sobom nosi i mnogo, mnogo truda da bi taj kapital sebe oplodio kroz par ili vise godina........
ovde su ljudi ocajni, pa bi bili zadovoljni i sa nekom crkavicom koja bi posle svih mesecnih rashoda ostala, i npr otvori hamburgeriju a sutra neki baja dodje pored tebe i podigne duplo bolji i jeftiniji lokal i sta si onda uradio...mislim ne znas sta te sutras ceka.
 
da,samo neka usluga...
mozda bas ono sto neko rece,reklamne majice i ostale trice...
kod nas je taj pos materijal zesce potreban marketinskom agencijama,a nije neka dobra ponuda,uglavnom krs iz kine,kacketi majice duksici...
ili,pak,decija garderoba,maznes neki osh kosh kroj i teras...
ma,kolko hoces...
ali usluga je prava stvar za ove pare...
mozda masina za tampon stampu?
to je sweet money
i ja ti prodam neki instrument?
 

Back
Top