Nije mi jasno
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Nije mi jasno

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano Nije mi jasno

Onaj deckic, osnovac sa nickom PIRAT, prica o svom odnosu sa uciteljiacom i svi muskarci ga ili bodre ili su ravnodusni.Cak i sa simpatijama prepricavaju neke svoje odnose sa profesoricama.
    Ali kada se pomene bilo gde da UCENICA i to srednjoskolka ima vezu sa PROFESOROM, pa makar to bilo bez ikakvog sexa svi skacu i osudjuju njega zbog pedofilije.
    Da li je to zavist muskaraca sto neki matorac moze da smuva mladu ribu ili zavist zena sto je neka klinka navukla iskusnog matorca?
    U stvari, opet ispada da su zene samo za trpanje ('trpaj to i uzivaj dok mozes')a muskarci za vesanje ('profesor je bolesni pedofil, koji je nesiguran bla-bla..')

Sta mislite?

Podrazumevano

A mogu ja efendiju da pitam nesto?:
    Ako deda od 80 godina gleda sex 30-godisnajaka, da li je on pedofil?

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano

Citat Original postavio Tratincica
    Nema potrebe da mi na pitenje odgovaras pitanjem. Samo konstatujem da PROFESORICU niko ne tera na robiju i ne naziva gadnom pedofilicarkom a da se javila neka klinka od 14 godina i rekla da se KRESE sa uciteljem svi bi se zgrazavali. Odnosno, postoje dva ugla posmatranja iste pojave koju ja licno osudjujem i nije mi uopste simpaticna.
    Dakle?Da li sam u pravu sto se dvostrukih arsina tice?

I zasto nisi postavila pitenje da li je BABA koja gleda sex tridesetogodisnjaka pedofil.Po tebi je verovatno bakica jak lik a deda je gadna pedofilcina.

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

Podrazumevano

Ako su te 30-godi-snajke jedre, onda nema problema...

Podrazumevano

Citat Original postavio snoshaj efendija
    Nema potrebe da mi na pitenje odgovaras pitanjem. Samo konstatujem da PROFESORICU niko ne tera na robiju i ne naziva gadnom pedofilicarkom a da se javila neka klinka od 14 godina i rekla da se KRESE sa uciteljem svi bi se zgrazavali. Odnosno, postoje dva ugla posmatranja iste pojave koju ja licno osudjujem i nije mi uopste simpaticna.
    Dakle?Da li sam u pravu sto se dvostrukih arsina tice?

I zasto nisi postavila pitenje da li je BABA koja gleda sex tridesetogodisnjaka pedofil.Po tebi je verovatno bakica jak lik a deda je gadna pedofilcina.
    Samo sam se malo nasalila..ne ljuti se....Uglovi posmatranja su posljedica naseg shvatanja i odgoja. npr na zapadu je sasvim normalno da zene nekih srednjih godina zagledaju puno mladje muskarce i da im se otvoreno udvaraju..Ne kazem da se i kod nas to ne desava..ali ipak ne u tolikoj mjeri i ne tako bas otvoreno....Razlicita podneblja razlicita shvatanja...

Podrazumevano

..opet ja..
    Ne bih bas rekla da takve 'profesorice" nasa sredina ne osudjuje.. mOzda je igrom slucaja tako na forumu tekla diskusija...Kad se sjetim nekih komsinica ciji klinci su se muvali sa starijim zenskim....ma ne da su je osudjivali zbog toga nego to nisu ni krili da joj pokazu da nije u redu to sto radi.. Znam kad se ova jedna zalila mojoj majci..Svakakvih je tu problema bilo..

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

u pravu ste cika snosaju

Poznat Neva (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

To ti je ista fora kao kad je zena, devojka, koja malo vise voli sex, nazvana kurvom i droljom, a kad to radi muskarac, onda je on frajer? Gde je tu logika? A pedofilija se vise povezuje sa muskarcima. Mislim da je time stvar dovedena u ravnotezu. Nemogu zene za sve da budu krive. Nisam feministkinja, i ne opravdavam ni jedno, ni drugo. Podjednako mi je odvratno da vidim mladu devojku pored nekog matorca, kao i zenu u godinama sa klincem. Mada , priznajmo, vi se muskarci u 20-im godinama palite na tridesetogodisnjakinje, a klinke vijaju matorce zbog love i “ ‘bone!”

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

e bre snoshaj pozitivan pa i to da vidim

Ističe se
    Učlanjen
    25.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: Nije mi jasno

Onaj deckic, osnovac sa nickom PIRAT, prica o svom odnosu sa uciteljiacom i svi muskarci ga ili bodre ili su ravnodusni.Cak i sa simpatijama prepricavaju neke svoje odnose sa profesoricama.
    Ali kada se pomene bilo gde da UCENICA i to srednjoskolka ima vezu sa PROFESOROM, pa makar to bilo bez ikakvog sexa svi skacu i osudjuju njega zbog pedofilije.
    Da li je to zavist muskaraca sto neki matorac moze da smuva mladu ribu ili zavist zena sto je neka klinka navukla iskusnog matorca?
    U stvari, opet ispada da su zene samo za trpanje ('trpaj to i uzivaj dok mozes')a muskarci za vesanje ('profesor je bolesni pedofil, koji je nesiguran bla-bla..')

Sta mislite?
    EBEM LI GA DOBRO JE NEKO SHVATO DAS U ZENE SAMO ZA TRPANJE>>>

Primećen član srebro (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Da,ljudi su zavidni,svako brani svoje pozicije i osuda prestaje tamo gde počinje lični užitak..Zato ni ne treba mnogo polagati na to što ljudi kažu.

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

.. pa $ta drugo nego ostaci patrijahalnog, gde se od malena uchimo da su mu$karci = jachi, napasnici, jebachi, zlice, pametniji... a da su zhene = slabe, neza$ticene, nevine, glupe, domacice.. heh

chista polarizacija

Vragolasta Amfibija
    Guest

Podrazumevano

Jadne zene !!!
    Hm...secam se kratkog prioda kad sam predavala u srednjoj skoli...bilo mi je tako lose

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano

Citat Original postavio Vragolasta Amfibija
    Jadne zene !!!
    Hm...secam se kratkog prioda kad sam predavala u srednjoj skoli...bilo mi je tako lose
    Hoces da kazes, da si se palila na deckice?

Vragolasta Amfibija
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Vragolasta Amfibija
    Jadne zene !!!
    Hoces da kazes, da si se palila na deckice?
    Pa...mislim,volis da vidis i lepe farmerice,jel da,ali se ne palis na njih(valjda)
    (ili se palis )

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Mislim da cela ta zbrka krece od "rupe" u zakonu. Po zakonu muskarac ne moze biti silovan!

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

zaboravljas da zakon poznaje "protivprirodan blud" i "bludne radnje" ...omashio si temu,nema ovo veze s tim :?

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Citat Original postavio Neva
    To ti je ista fora kao kad je zena, devojka, koja malo vise voli sex, nazvana kurvom i droljom, a kad to radi muskarac, onda je on frajer? Gde je tu logika? A pedofilija se vise povezuje sa muskarcima. Mislim da je time stvar dovedena u ravnotezu. Nemogu zene za sve da budu krive. Nisam feministkinja, i ne opravdavam ni jedno, ni drugo. Podjednako mi je odvratno da vidim mladu devojku pored nekog matorca, kao i zenu u godinama sa klincem. Mada , priznajmo, vi se muskarci u 20-im godinama palite na tridesetogodisnjakinje, a klinke vijaju matorce zbog love i “ ‘bone!”
    Oces da cika bonu?

Salim se, ma tema je preozbiljna. Cinjenica je da dvostruki standardi postoje ...nazalost...i to svuda oko nas.
    E vidis ja se ne slazem da ti(ili vi zene) gledate na onoga koji menja devojke svaki dan bolje i lepse u odnosu na onog koji ne menja - tako da je to isto.
    A ono klinke sa 50-o godisnjacima...e to me srce zaboli kad vidim....to bi trebalo zakonom zabraniti...

Slične teme

1. NIje mi jasno!
    Autor Protektor u forumu Multimedija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.05.2009., 23:11
  2. Nije mi jasno...
    Autor dollar MC u forumu Arhiva
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 20.06.2007., 08:44
  3. nije mi jasno?
    Autor dekart u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 40