koliko zena orgazmira a da li su muskarci tako vesti ljubavn

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

meduza

Gost
pa zato sto ne znaju... mnoge misle da je to orgazam ali ustvari nije a onda se stide pa hajde da svrsim onda krece glasnije ah, oh... bez veze... niti su muskarci tako vesti da mogu dovesti djevojku do klimaksa... samo se prave a u stvari su opsena ...
od tridesetak frajera sa kojima sam se tu*ala samo su dvojica zaista umeli, voleli, znali, bili zaista nezni pred kojima nisam imala potrebe se praviti nesto sa ostalima se nisam pravila ali kada mi je bilo previse "hladno" onda sam izigravala nebi li se ugrejala i orgazmirala...
elem treba raditi a ne pricatri....
 
meduza:
pa zato sto ne znaju... mnoge misle da je to orgazam ali ustvari nije a onda se stide pa hajde da svrsim onda krece glasnije ah, oh... bez veze... niti su muskarci tako vesti da mogu dovesti djevojku do klimaksa... samo se prave a u stvari su opsena ...
od tridesetak frajera sa kojima sam se tucala samo su dvojica zaista umeli, voleli, znali, bili zaista nezni pred kojima nisam imala potrebe se praviti nesto sa ostalima se nisam pravila ali kada mi je bilo previse "hladno" onda sam izigravala nebi li se ugrejala i orgazmirala...
elem treba raditi a ne pricatri....
Kao prvo ti se nisi tucala sa trideset frajera vec si se "ebala sa trideset muzjaka.Do klimaksa ce te dovesti zivot, godine.A jos da ti kazem nisam bas neki frajer ali devojke sa kojima sam imao sex nisu bile ne zadovoljne cak naprotiv.A vi ste krive za los sex vise nego muskarci jer ste vi te koje mozete lako sebi priustiti ono sto zelite, a kad mi nesto zatrazimo obicno se cuje odgovor pa sta ti mislis da sam takva,ja to ne zelim i sl.Ali ne brini docice onaj pravi kad tad, pa nece izostati ni taj vrhunac tkz. orgazam.
 
e pa dragi moj odakle ti toliko besa. upravu si kada kazes da su devojke odgovorne za dostizanje svojih orgazama kako ti kazes klimaksa. upravu si kada kazes da sam se ****** sa trideset muzjaka jer je veliki broj muskarac ustvari zivotinjski orjentisano. mogu to tvrditi sasvim pouzdano jer kako si rekao zivot i godine su mi pokazali kao i ucenje i vezbanje da mogu za vrlo kratko vreme dostici orgazam jedan, dva ili vise .... blago zeni koja naidje na muskaraca koji moze da bude nezan blag i pazljiv i moze duze od pola sata... takvih je malo osim kada su na nekim drogama ili alkoholu...onda su tu problemi sa potencijom ali mogu dugo. sve je u redu nemoj se ljutiti i besneti to svakako nemas prema meni vec taj bes vuces sa sobom godinama probaj negde da ga ispraznis
 
ma daj...
ne mogu da verujem da se ova tema jos uvek provlaci
ljudi shvatite vec jednom da je sve pitanje partnera sa kojim si
ja nikada nisam uspela da dozivim orgazam sa muskarcem mada sma samo sa jednim deckom spavala a imam skoro cetvrtinu veka
sa bivsim deckom sam skoro dostigla vrhunac jer je izmedju nas postojala jaka veza a sada kada smo rasinuli pod neobjasnjivim okolnostima jos mi je vise stalo i skoro je neverovatno koliko se uzbudim kada sam u njegovom prisustvu
znaci glavna je stvar to sto devojke pristanu na seks i kad ne zele pa posle kukaju kako ne mogu da dozive orgazam:)))
 
jakulele:
ma daj...
ne mogu da verujem da se ova tema jos uvek provlaci
ljudi shvatite vec jednom da je sve pitanje partnera sa kojim si
ja nikada nisam uspela da dozivim orgazam sa muskarcem mada sma samo sa jednim deckom spavala a imam skoro cetvrtinu veka
sa bivsim deckom sam skoro dostigla vrhunac jer je izmedju nas postojala jaka veza a sada kada smo rasinuli pod neobjasnjivim okolnostima jos mi je vise stalo i skoro je neverovatno koliko se uzbudim kada sam u njegovom prisustvu
znaci glavna je stvar to sto devojke pristanu na seks i kad ne zele pa posle kukaju kako ne mogu da dozive orgazam:)))

Bez ljutnje, ali to je tuzno. Muskarac naravno da moze i treba da te dovede do vrhunca, ali ti to mozes i sama tokom odnosa. Pitaj nekog kako.
 
jakulele:
ma daj...
ne mogu da verujem da se ova tema jos uvek provlaci
ljudi shvatite vec jednom da je sve pitanje partnera sa kojim si
ja nikada nisam uspela da dozivim orgazam sa muskarcem mada sma samo sa jednim deckom spavala a imam skoro cetvrtinu veka
sa bivsim deckom sam skoro dostigla vrhunac jer je izmedju nas postojala jaka veza a sada kada smo rasinuli pod neobjasnjivim okolnostima jos mi je vise stalo i skoro je neverovatno koliko se uzbudim kada sam u njegovom prisustvu
znaci glavna je stvar to sto devojke pristanu na seks i kad ne zele pa posle kukaju kako ne mogu da dozive orgazam:)))
niti sam na drogama niti na alkoholu a moja zena kaze da nisam normalan kada se tu*amo 2-3 sata.Mozda i nisam normalan
 
pa odlicno je sto se ****** 3 sata trebali bi i vise. dobro je to i za tebe i za tvoju zenu.
ali je cinjenica da vi seksom ne postizete nesto vise osim praznjenja jer da nije tako sada biste bili manje agresivni, ali ocigledno je da mnogi seks koriste umesto teretane ili trcanja. kada bi znali sta jeste seks tada bi vam bilo jasno da zena uopste nemora da se stimulise dodatno da bi dozivela orgazam, iako moze. potrebno je probuditi kundalini, kako muskarac tako i zena da bi se desilo nesto mnogo drugacije... podici kundalini je vrlo, vrlo tesko, ali je ostvarljivo. ali je jakooo teskooo!!!!naravno da si sam/a odgovoran/na za sve sto ti se desava u zivotu pa i po pitanju i dozivljavanju orgazma.
 
Kod mene to prvenstveno zavisi od zelje, strasti, privlacnosti...
Definitivno sam najlakse orgazam dozivljavala s momkom koji tehnicki uopste nije bio nesto potkovan znanjem, ali je izmedju nas postojala zaista snazna seksualna privlacnost...
Orgazmi s njim bili su i najintenzivniji...
S druge strane, bilo je muskaraca koji su bili "jako dobri tehnicari" i pazljivi ljubavnici, ali rogazam je izostajao, jer je jednostavno nedostajalo "ono nesto"...
 
Morfeus:
Mnogi pricaju gluposti!Ja sam doveo mnoge devojke do orgazma bez problema!Verovatno zato sto mogu dugo i vise puta dnevno!Devojke koje zele da provere neka mi se jave,narocito Meduza!


dragi morfeuse,
s obzirom da si, pretpostavljam, dosta mlad, pa i seksualno, sasvim je normalno sto mozes vise puta , cesto i dugo... zapitaj se sta ce se desiti za npr 10 godina. znam da nece biti isto. tvoja sexualna energija ce se transformisati, nastupice novi periodi tvoga zivota... posao...stres...ne znam sta sve jos ali onda ce ti sex potpuno drugacije izgledati, na novi nacin ces ga dozivljavati...a posto nisam ljubitelj mnogo mladjih muskaraca od mene, probala, videla, vidim, znam.... ostavicu te nekim drugim devojkama... hvala ti sto me na nevidjeno tako slobodno zoves na sex.... samo tako nastavi i vezbaj
voli te meduza
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top