GUBARRRRRRRRRRR
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: GUBARRRRRRRRRRR

Početnik
    Učlanjen
    17.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano GUBARRRRRRRRRRR

Narode imate li problema sa gubarima? Radim na lokalnom radiju pa sam pomalo upucen koliko su šume ugrožene u okolini Lazarevca. Bas se napast rasirila!
    Opštinska vlast je organizovala akcije mehanickog uklanjanja (uglavnom su bili angažovani "dobrovoljci" ucenici iz OSkola), pomalo udruzenja -planinari ribolovci, lovci i sl.- dok su vlasnici privatnih suma zakazali najstrasnije! 100%nisu shvatili ozbiljnost situacije!!!
    Zanima me sta se desava u ostalim mestima koja su takodje ugozena stetocinom, kakva je organizacija, ima li je uopšte?

Kanda Kodza i Nebojsa: "Priroda - mnogo dobro"

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano GUBARRRRRRRRRRR

Ljudi ne shvataju problem gubara, sve dok ne osete na svojoj ,,kozi" tj. drvetu. A kad to osete - e onda je kasno. Pokusali smo sa mehanickim uklanjanjem legala, ali slab odziv akcionara. Trenutno primenjujemo hemijska sredstva. Za sada ide dobro. Ubijamo ih.

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

mislim da su skoro zapra$ivali $ume na potezu Lazarevac - Mladenovac - Avala. Znam da si cimali pchelare da skolone ko$nice za svaki sluchaj.

Inache.. uh kad vidim legla onih buba na TVu.. odvratno.. pa jo$ kako ih struzhu nekim metalnim orudjima.. fuj

Mogli bi malo ovi zatvorenici u $ume na chist vazduh i iskorenjivanje gubara.. vi$estruka korist

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Podrazumevano

eh,kad bi ja znala sta su gubari...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Po sumama i gorama

Citat Original postavio cLick - OR - Die

Mogli bi malo ovi zatvorenici u $ume na chist vazduh i iskorenjivanje gubara.. vi$estruka korist
    Mislim da bi to i oni voleli. Samo... ko bi ih posle naFatao? (Mislim na zatvorenike:-).

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •