STRAH

LIJA

Obećava
Poruka
72
Svi imamo neki strah od nechega.Recimo,ja se ne bojim manijaka sto vrebaju,pasa sto ujedaju,smrti i ludila.Nije me strah da prodjem pored groblja u 4h ujutru sa psom, ali mi je velika frka da ostanem navodno sama u kuci.Plasim se dubine mora, ne zbog davljenja nego zbog velikih riba koje cekaju da udjem u vodu i bas mene zgrabe i prozderu. :shock: Pricajte mi ovasim strahovima, ako ne smatrate da je tabu tema.Sta vas proganja,sta vam neda mira,da li vas neko gleda, prati a vi nikoga i nista ne vidite?Da li imate osecaj da vam neka zver sedi na zadnjem sedistu auta i brinete kakvu ce te grimasu videti na retovizoru?Da li se plasite starosti,bolesti,balona,crva i jos slicnih gluposti?
Da da,inace plasim se ja balona i crvica :?
 
Ma ja se najvise plasim bolesti[pu,pu],pa onda staracke nemoci,u smislu da mi nece niko dodat casu vode i da cu biti prepustena sama sebi.I da...Bojim se da mi djete ne krene"stranputicom".A bube,misevi,duboko more i ostalo..Nista.Uglavnom strahovi u vezi stvari na koje imam malo ili nimalo uticaja.
 
krvolok:
Lijo, nađi člana Jagodicu, pomoću pretraživača, ona GARANT leči sve strahove !!![/quote
Sta to treba da znaci?
Stavila sam ovu temu bash bezveze, misleci da ce biti zanimljiva,da ce neko pricati o svojim strahovima.Nisam trazila lecenje :) Hvala u svakom slucaju.
 
hmm...

ovako - plashim se ajkula (zbog toga i dubine), krava, mostova, mraka, zvukova u mraku, plashim se zmija, divljih svinja se ne plashim, njih volem, plashim se pachitja, lasta, gradskih golubova, volem gushtere, plashim se sunca kada przi, volem munje i gromove, plashim se ljudozdera, mravojeda (i zutih mrava), plashim se nishlija, volem bosance, plashim se kineza, volem crnce,...

dosta, a ima i dodatak shta volem a shta ne...

i kad sam vetj tu napisatju da mrzim zvukove koji se ponavljaju! (tipa ptice kukavice i slichno)
 

Back
Top