Sin Silvestera Stalonea pronađen mrtav, u kući nađene bočice sa lekovima

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Sejdž Stalone, sin glumca Silvestera Stalonea, pronađen je mrtav u svojoj kući u Los Anđelesu, a istraga o uzrocima smrti je u toku. Sajt TMZ piše da je uzrok smrti predoziranje tabletama, a istražitelji ispituju da li je reč o samoubistvu ili nesrećnom slučaju. Sutra se nakon autopsije očekuje više informacija o uzrocima.


Sejdž Stalone (desno), u društvu oca Silvestera i njegove devojke Dženifer Flevin (snimak iz 1996)
Pomoćnik glavnog mrtvozornika za okrug Los Anđelesa Ed Vinter izjavio je da su prilikom istrage nađene bočice sa lekovima, ali nije mogao da kaže ni u kojoj količini ni koje vrste. Takođe nije rekao da li su lekovi izazvali smrt Sejdža Stalonea.

Prema Vinterovim rečima, beživotnog Stalonea su juče popodne pronašli jedan čovek koji je radio za njega i jedan Staloneov rođak. Potom je u kuću stigla policija i potvrdila Staloneovu smrt.

Nije pronađena nikakva poruka, koja bi ukazivala na eventualno samoubistvo, ali će istražitelji pregledati Staloneove zdravstvene kartone ali će tačan uzrok smrti znati tek za nekoliko sedmica, kad se obave toksikološka ispitivanja.

Sajt TMZ prenosi reči jednog izvora koji kaže da je Sejdž Stalone već bio mrtav neko vreme kad su stigli bolničari.

- Mislim da je već duže vreme bio mrtav kad je pronađen. Bolničari u slučaju smrti na licu mesta ostaju oko 45 minuta, ali su u ovom slučaju otišli za manje od pola sata - kaže ovaj izvor TMZ-a.

Silvester Stalone "skrhan" zbog gubitka

Ubrzo posle objavljivanja vesti o Sejdžovoj smrti, oglasio se portparol njegovog oca, holivudske zvezde Silvestera Stalonea, koji je u trenutku nesreća bio na sajmu stripova u San Dijegu.

- Silvester Stalone je skrhkan iznenadnim gubitkom sina Sejdža Stalonea. Mislima je uz Sejdžovu majku, Sašu. Sejdž je bio veoma talentovan i divan mladić. Ovaj gubitak će se osećati zauvek - rekla je Mišel Bega, portparolka glumca.

Advokat Sejdža Stalonea Džordž Braunstin rekao je da je njegova smrt potpuni šok za sve koji su ga znali.

- Bio je tako dobro raspoložen, radio je na velikom broju novih projakata. Planirao je i da se oženi. Potpuno sam slomljen. Bio je predivan, nežan čovek. Ovo je tragedija - rekao je Braunstin.

Sejdž Stalone je bio najstarije dete Silvestera Stalonea, iz njegovog prvog braka sa Sašom Čak, s kojom je ima još jednog sina. Sejdž je igrao epizodne uloge u dva filma svog oca, "Rokiju 5" (1990) i filmu "Daylight" (1996).

Džordž Braunstin kaže da je Sejdž bio veoma ponosan na svog oca, ali da je hteo da stvori svoje ime u svetu filma.

Nakon razvoda njegovih roditelja, Sejdž je veći deo vremena provodio sa majkom. Zato je jedna scena iz filma "Roki 5" bila u velikoj meri autobiografska.

- Kada sam u filmu vikao: "Nikad sa mnom nisi provodio vreme! Nikad nisi provodio vreme ni sa mojom majkom", to je bila istina - rekao je magazinu "Pipl" 1996. godine.


http://www.blic.rs/Vesti/Svet/33318...adjen-mrtav-u-kuci-nadjene-bocice-sa-lekovima
 

Back
Top