sta radite u slobodno vreme?

Obicno sedim u sobi i smisljam kako da je osavremenim (osvetljenje, ozvucenje, kompjuter...), ako vec imam ideju setam gradom i gledam cene neophodnih komponenata, ukoliko i to znam onda smisljam kako da zaradim neophodnu lovu, a ako imam i to... onda legnem da spavam :lol: :lol: :lol: salim se... naravno bacam se na posao. I to ne mora da bude soba tu se cesto nadje i auto, nesto oko ili u kuci... U svakom slucaju nije mi dosadno.
 
Stvarno mi je retko dosadno, a kada kažem da jeste obično nije tako..možda u trenutku.
Dovatim se nečega i radim nešto....eh toliko je toga, toliko stvari čovek može da radi sa svojim slobodnim vremenom da mi je baš čudno da se neki žale na dosadu...ok možda dok čekam u redu, eto samo tada...

slušam muziku, crtkam nešto, praravim, izmišljam, pišem, dođem ovde ili uključim TV i samo se smejem :wink:
 
heh, shto to lichi na mene. :p
Pishem, da... neku ,poeziju' i ,priche'... crtkam, vajati i rezbariti moram (damn, to mi je struka :p)... a muzika... chudi me da me neko do sada nije pregazio na ulici. :p
Stalno vuchem player (walkman nekad) i knjigu sa sobom, i tako shljakam po gradu (i okolini, ako se zainatim :p)
 
pa da, svi imamo svoje nacine da ubijemo dosadu, i ja eto kada mi je dosadno, blejim na netu, svrljam po sajtovima ili gledam neke filmove, ali to je opcija samo u slucaju da je napolju lose vreme pa se ne moze izaci iz kuce....inace zar nije najlepse kada odete negde sa nekim svojim ljudima koje gotivite i imate super provod?
 
shta radim u slobodno vreme? nemam pojma.
tokom shkolske godine kao nemam slobodnog vremena, a sve vreme provodim u pokushajima da nabijem nos u knjigu. :p
evo, sada je raspust... ne radim nishta i nije mi dosadno. nikad mi nije dosadno. shto reche neko, chak iako to kazhem jednostavno nije. chak ni kad chekam u redu :p pre neki dan sam blejala u poshti (jedina koja je taj dan radila u gradu, red do ulaza, a to je veoma daleko, verujte mi na rech), ponela sam player i uzhivala... volim da posmatram oko sebe.
tako eto meni odgovora... shta radim? gledam okolo. ali uglavnom ne volim shta vidim. volim da vidim neki film. ja mnogo volim filmove i bio bi red da kazhem da to svoje slobodno vreme rado i mnogo troshim na njih.
volim da shetam. ne radim nishta kreativno tipa pisanja, slikanja, ne daj Bozhe vajanja, jer me to suvishe opterecjuje i snage za to nemam.
volim da nadjem nekoga i jedostavno ne osetim da prodje dan...
mrzim raspuste kada mi svi moji odu. nemam selo, rodbinu ne znam gde, i uvek sam tu, a svi odlaze... jbg.
onda je varijanta troshenja vremena uz filmove najzastupljenija.
... necju vishe, dosta je, a i sami znate da bih do sutra (prekosutra, nakosutra... la la :p) mogla da se vrtim u krug...
 
kad je smor onaj teski, kad se nema nista da se radi, onda samo izadjem i blejim, tumaram ulicama... onda nadjem nekog pa se ispricamo pa produzim dalje i tako par sati. onda mi otpadnu noge pa dodjem kuci, sednem za komp i krstarica. onda i to smori pa onda legnem na krevet i zurim u plafon, pa onda padnem na pod i mrzi me da ustanem i tako... to je najvece sra-nje
 
Hmmm... prvo sto moram da kazem jest da ja ne slusham muziku u slobodno vreme. ja STALNO slusham muziku. kad kazem stalno i really mean it :)

u slobodno vreme, dakle, chitam(najcheshcje), visim na netu(na netu se uvek nadju pametne stvari), pogledam shta ima na TV-u(i obichno me nishta ne zainteresuje, osim nekih emisija o zivotinjama, prirodnim nepogodama i sl.), shijem neshto (onoliko koliko mi moje skromne sposobnosti dozvoljavaju), pishem dnevnik ili neshto sl. (kad me ne mrzi), a ponekad, opet, samo razmishljam... i onda se pogubim... :D
 
I ja sam se ulenjila. Ali ok, budem na moru aktivna, pa dodjem u Bg na nekoliko dana i osecam se ko najgora babetina. Pochela sam vishe i da jedem, od dosade. :lol: Ugojila sam se... :( Bila sam smrshala, ali su palachinke na Rodosu uchinile svoje... Moram da se aktiviram. Sve se teshim "Bicu na moru za koji dan" ali ***** ti to, kad se osecam ko invalid... :x ***** ti sebe... :x
 

Back
Top