Beplatna stvar ?
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Beplatna stvar ?

Aktivan član Inspector (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Beplatna stvar ?

Kaja je najbolja besplatna stvar koju ste dobili preko interneta (ukolikoste narucivali) ili koja je najbolja a najpovoljnija stvar koju ste dobili preko neta ? Ja sam dobijao dosta razglednica i tako tih gluposti, od boljih stvari dobijaosam vredne knjige bio je i jedan turisticki vodic koji je uradjen neverovatno dobro (imao je preko 200 kolor strana sa detaljnim objasnjnjima), ali ja jednog dana trazio tako te besplatne stvari na netu i naletim ja na jedan sajt koji kaze : ful oprema za skole besplatno biologija paket i ja aj reko da narucim za skolu mozda i stigne (normalno nisam stavio adresu skole ego moju kucnu reko bas da vidim stace biti), posle 3 nedelje je se buduim ujutru kada ono postar se dere znas kada cu ti vise nosim ovakve pakete ostalo imas u posti da podignes ! Kada mi jeuneo ono paket sirok i skoro visok kao vrata cela vrata !!! Ja se zabezeknuo kada sam otvorio ono 500 cuda bilo je 12 postera neke silne knjige neke olovke hemijske brosure A postei su bili ceo moj zid !!! A jos je imala neka knjiga u posti da se podigne sto postar nije hteo da mi donese pa ja jadan morao da idem !!! !!! Uglavnom od tada sam poznat medju postarima (i bogami nije im bas milo kada me vide ) !!! Uglavnom ajde odgovorite i ukoliko se ta besplatna stvar i dalje moze naruciti ostavite link ovde da postvim na mom sajtu ! Evo linka mog sajta pa navratite : http://www.freewebs.com/lebabezmotike (ako je moguce kada udjete na stranu od mog sajta kliknite na baner od robne kuce do neba sam vam zahvalan) !!! E da i umalo da zaboravim mozete da narucite sa mog sajta besplatno knjigu na srpskom (hriscanskog sadrzaja a nije sekata) jako zanimljiva knjiga pa ko voli neka naruci bsplatno, zamislite 300+ strana sa jako lepim crtezima ! I obavezno ostavljajte ovde linkove dabi obogatio moj sajt besplatnim stvarim !!! AJ POZDRAV !!!

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Ajd ostavicu ti ovu temu da ne kukas da ti samo zatvaramo.
    Mada od tih besplatnih stvari nema leba.
    Ono sto ti stigne su guposti u vidu postera, promotivnog materijala i sl.
    Nesto sto vredi ti niko nece poslati.

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

e sad davno je to bilo kad sam trazio te besplatne stvari ali se secam da su mi jednom poslali katalog neki ekstra skupih satova i katalog mercedesovih automobila.To je najvrednije sto sam dobio,ali opet je to promotivni materijal i nema nikakvu vrednost, a toga imas na netu koliko hoces.

P.S. ako vec narucujete ove besplatne stvari stavite vasu adresu i grad a za zemlju napasite Slovenija, jer to kad stigne do slovenaca oni su kulturan narod pa proslede to do Srbije

Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

E da kada smo vec kod takvog narucivanja slusajte ovo ! Bio neki katalog nijagarinih vodopada sam za U.S.A i ja pored napisao Yugoslavia i ladno mi stiglo ! A mogu da se nadju jako lepe besplatne stvari preko neta sam to ti je ko da trazis iglu u plastu sena ! Ko nedje neku lepu besplatnu stvar neka postavi ovde link !

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

hajde ako neko zna gde mogu da se naruce besplatne podlgoe za misa neka javi

Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Imas na hotmat-u samo neznam kako se to narucuje (nesto komplikovano) ! Ako neko zna postupak narucivanja neka detaljno objasni ovde !

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa i nije bas komplikovano, samo treba da im poseljes mail od sponzora kod kojeg si se uclanio preko njih.
    Nego zna li neko sajt na kojem provereno salju?

Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Loop aj mi pojasni malo to sa Hot Mato-om !

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa registrujes se ,popunis formulara pa na sledecoj strani odaberes jednog od dva sponzora, pa se prijavis i kod njega i onda welcome mail od tog sponzora posaljes ovim prvima.Valjda sam dobro objasnio

Početnik
    Učlanjen
    29.04.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Valjda sam dobro objasnio [/quote] objasnio

Primećen član Macro_ek (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: Beplatna stvar ?

Citat Original postavio Inspector
    Evo linka mog sajta pa navratite : http://www.freewebs.com/lebabezmotike (ako je moguce kada udjete na stranu od mog sajta kliknite na baner od robne kuce do neba sam vam zahvalan) !!!!!
    8)

Primećen član Macro_ek (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: Beplatna stvar ?

Citat Original postavio Inspector
    Evo linka mog sajta pa navratite : http://www.freewebs.com/lebabezmotike (ako je moguce kada udjete na stranu od mog sajta kliknite na baner od robne kuce do neba sam vam zahvalan) !!!!!
    Hahahaaa eve ga on opet! Malo malo, pa reklama sajta Cestitam na ingenioznosti....

Slične teme

1. Najzanimljivija stvar!
    Autor PetrolBoy u forumu Arhiva
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 10.08.2008., 23:44
  2. cudna stvar u DW
    Autor mrs X u forumu Web dizajn
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.12.2005., 14:13
  3. U CEMU JE STVAR
    Autor CIKLON B u forumu Književnost
    Odgovora: 4