JA SAM DIZEL MOJ DRUG MI JE BRAT....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
LPhoklica:
Ako je poruka "Bilo ne ponovilo se", zašto je otvorena nova tema?

Nego, meni bi bilo baš drgo da ih sada vidim, onako u manjoj grupi, bili bi neiscrpna tema.... :P --- :twisted:
Moj prvi utisak je bio da je taj lik upao u crnu rupu ili je otisao na robiju pre 12-13 godina kad je ta moda bila u punom jeku.Hocu da kazem da nisam dugo godina video nesto slicno.A to "Bilo ne ponovilo se" znaci da definitivno nije kao sto je bilo devedesetih.Yebiga nisam precizirao pa onda moram sve da objasnim.A poenta cele teme je moda koja je simbolizovala jedan horor period u Srbiji.Yebiga ni to nisam naglasio.Sledeci put cu da razmislim pre nego sto napisem bilo sta.
 
Backspace:
I hocu da kazem da nikog ovde necu da uvredim.Samo za mene je to bio najtezi period u zivotu.ziveo.Eto,kad se setim dizel mode,Palma televizije i muzike iz tog perioda setim se kako sam
ako si samo zbog toga lose ziveo onda blago tebi.
znas li koliko je tada ljudi izvrsilo samoubistvo zato sto nisu imali sta da jedu???
NARAVOUCENIJE-zivi ,uzivaj i pusti druge da zive.
 
Pa ja mislim da dizel fazon nema mnogo veze sa tv palmom (to su seljacine narodnjacke) Ljudi koji su bili tada u dizel fazonu su i sada to na neki nacin...slusaju er en bi ili neki tehno, treniraju neki sport, nisu izgubljeni slucajevi...
To vreme je bilo tesko a pogotovo za generaciju 70-80, kriminal je usao na velika vrata a deca tj. klinci su im samo posluzili. To je jako kompleksna tema i mislim da ne treba da se stvari genralizuju samo na crno i belo.
 
vecavestica:
Backspace:
I hocu da kazem da nikog ovde necu da uvredim.Samo za mene je to bio najtezi period u zivotu.ziveo.Eto,kad se setim dizel mode,Palma televizije i muzike iz tog perioda setim se kako sam
ako si samo zbog toga lose ziveo onda blago tebi.
znas li koliko je tada ljudi izvrsilo samoubistvo zato sto nisu imali sta da jedu???
NARAVOUCENIJE-zivi ,uzivaj i pusti druge da zive.
I da.Ma jeste,ja sam ziveo lose zato sto me nervirala Palma tv. dizel i muzika.TO SAM NAVEO KAO ASOCIJACIJU ZA TO VREME!!!!!!!Sta je po tebi asocijacija tog vremena?Mozda prodavanje benzina i cigareta na ulici ili cekanje u redu za flasu ulja. To je bio moj najcrnji period u zivotu a za tebe ne znam!
 
Vendi9:
Pa ja mislim da dizel fazon nema mnogo veze sa tv palmom (to su seljacine narodnjacke) Ljudi koji su bili tada u dizel fazonu su i sada to na neki nacin...slusaju er en bi ili neki tehno, treniraju neki sport, nisu izgubljeni slucajevi...
To vreme je bilo tesko a pogotovo za generaciju 70-80, kriminal je usao na velika vrata a deca tj. klinci su im samo posluzili. To je jako kompleksna tema i mislim da ne treba da se stvari genralizuju samo na crno i belo.
Ne nego ja sam bio dizelaska televizija(a za ovo "to su seljacine narodnjacke" se slazem)Seti se samo Rikija Lugonjica u Air Max 4 patikama.A ovo danas nije isto sto i ono onda.Svi nose trenerke ali ih bar ne uvlace i ne izlaze u njima uvece a i tehno muzika je cool.
 
Brate vidim ja da ce ovde bude mnogo problema. Sha me gledate mishevi?!Aaaaaaaaaaaaaa? Jel su ti keva i cale bliski rodjaci pa me neznas?? Kljova sa ChubureBRATEEEEEEEEEEEEEEE BOOOM BOOOM BOOOM! :twisted:

eh kako sam se samo tada lepo zabavljao....ISPRED DRAGSTORA,U KSTU I NA DEMIJI!pa skc i prostor svojevremeno,pa legedarni SoulFood i NoName... 8) ,za one koji neznaju i koji su se primali na Tritone,Metroe, Cartiere,Diskomere,Lukase i sl. red je sad ovde da se pokaju, Djura ce im oprostiti sto ih je nekad tukao ponekad...a mene ako se za dan drzavnosti sete, sete :lol: :lol: 8)
 
Backspace:
vecavestica:
Backspace:
I hocu da kazem da nikog ovde necu da uvredim.Samo za mene je to bio najtezi period u zivotu.ziveo.Eto,kad se setim dizel mode,Palma televizije i muzike iz tog perioda setim se kako sam
ako si samo zbog toga lose ziveo onda blago tebi.
znas li koliko je tada ljudi izvrsilo samoubistvo zato sto nisu imali sta da jedu???
NARAVOUCENIJE-zivi ,uzivaj i pusti druge da zive.
I da.Ma jeste,ja sam ziveo lose zato sto me nervirala Palma tv. dizel i muzika.TO SAM NAVEO KAO ASOCIJACIJU ZA TO VREME!!!!!!!Sta je po tebi asocijacija tog vremena?Mozda prodavanje benzina i cigareta na ulici ili cekanje u redu za flasu ulja. To je bio moj najcrnji period u zivotu a za tebe ne znam!
ne,sa ovim ja nisam imala problema.
radim u velikoj firmi koja nam je sve potrebstine delila na 7 dana-a u to vreme sam sluzbeno bila u inostranstvu tako da nekih vecih problema nisam imala
To je bio najcrnji period za ovaj narod i ovu drzavu.
i nemoj da se palis.
tebi se ne dopada ta muzika i ta moda - pa sta??
postoje i ljudi kojima se ne dopada nesto kod tebe -pa sta?
malo tolerancije za sve pa ce i tebi i okolini biti bolje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top