Deus ex-sjajna igra. ima li nesto slicno?

Mislim da je ova igra slicna.Tom Clancy's Rainbow Six 3 Raven Shield.Moras da oslobodis taoce bez gubitaka pomenutih i clanova ekipe ili ima neki limit.Nije vazno.Probaj i Splinter Cell ako vec nisi.Sunjacina sa dosta caka i komandos sa super gadzetima.A ako imas bar ovakvu konfiguraciju

Windows 98/Me/2000/XP
800 Mhz Pentium III or Athlon
128 MB RAM
3,8 GB free HDD space
DVD-ROM drive
Direct X 8.1-compatible graphics card with one of the following chipsets:
GeForce 256/GeForce 2/GeForce 2MX/GeForce 3/GeForce 3 Ti/GeForce 4MX/GeForce 4 Ti
Direct X 8.1-compatible soundcard
Direct X 8.1
onda odigraj Metal Gear Solid Substance igra sa kojom pomenute ne mogu da se porede a verovatno si cuo za nju.Pozdrav
 
Nema veze ovo gore sa Deus Ex-om.......u svakom slucaju nemoj igrati Deus Ex 2 TOTALNO SU GA ZEZNULI. Najvece razocarenje ikada. Super je grafika i sve ...ali sta vredi kada je doslo sa kenjavog XBOX-a sa pricom glupavom do bola!
Najslicniji meni sa Deusom jeste Vampire: The Masquarade UZIVAJ!
 
Ima josh: System Shock! To je jedna od legendi igara. Prvi je dosta stara igra. Neverujem da ces je pokrenuti na danasnjim masinama posto je radila pod DOS-om. Drugi deo je znatno sveziji, jedva nesto stariji od Deus Ex-a.
Da se razumemo igre nisu ni slicne po nekom osnovnom scenariju vec po gameplay-u, konceptu, izvodjenju i sl.

I opet kazem Deus Ex je antologija "8. umetnosti"
 
Kad_LupimLupim:
Ima josh: System Shock! To je jedna od legendi igara. Prvi je dosta stara igra. Neverujem da ces je pokrenuti na danasnjim masinama posto je radila pod DOS-om. Drugi deo je znatno sveziji, jedva nesto stariji od Deus Ex-a.
Da se razumemo igre nisu ni slicne po nekom osnovnom scenariju vec po gameplay-u, konceptu, izvodjenju i sl.

I opet kazem Deus Ex je antologija "8. umetnosti"
Jao pa ja sam potpuno zaboravio na System Shock! :) Futuristicki horor! :shock:
Ma DAAAAAAA! Ako uspes da odigras SS2 shvatices odakle je Doom 3 pokrao 90% ideja :)
 
El Muerte:
Nema veze ovo gore sa Deus Ex-om.......u svakom slucaju nemoj igrati Deus Ex 2 TOTALNO SU GA ZEZNULI. Najvece razocarenje ikada. Super je grafika i sve ...ali sta vredi kada je doslo sa kenjavog XBOX-a sa pricom glupavom do bola!
Najslicniji meni sa Deusom jeste Vampire: The Masquarade UZIVAJ!
To je kad mi je jezik brzi od pameti.Zapravo Deus Ex je skroz drugacija igra.Izmesao sam stvari,izvinjavam se.Mislio sam da je to igra u kojoj se izvrsavate urbane operacije likvidiranja terorista pa sam uz Rainbow Six preporucio takticko spijunsku i sunjacinu.
 
ajd reko malo da dignem ovu temu iz mrtvih. Igra li ko Deus Ex-a? Ne volim mnogo rpg-ove al ova igra prekida koliko je dobra.
Domaci zadatak za sve posjetitelje ovog foruma je ako nisu do sad da predju Deusa, imate 5 dana da ga prostudirate, nakon toga je obavezno predavanje eseja u pismenoj formi koje mozete okaciti ovdje ;)
Za najbolje radove nagrade nece biti jer je dovoljna nagrada za svakog da odigra ovo chudo. Pozzz :):)
 

Back
Top