ЗАШТО СЕ БОЈЕ ИТИНЕ?

Prorok

Početnik
Poruka
8
Сведок сам необичних збивања у ово мало србијице што претече. Али... Да се брани писана реч... Да поново долазимо на време Брозовог идеолошког вербалног деликта, нисам ни сањао. Уверио сам се данас када су скоро сви форуми скоро истовремено скинули све што има везе са СНО из Аусзрије. Чак и Сербианкафе, који је мало подаље од Србије (Канада), извршио је налог који гласи:


Posle "uputstva" iz kancelarije Borisa Tadica, sa potpisom Dragana
Djilasa, protiv sajta "ISTINA" http://www.istina.at i urednika "istine"
Petra Milatovica, sada su moderatori na RTS-u, Krstarici, B-92, Serbian
Cafe-a, dobili naredjenje da blokiraju svakog diskutanta iz SNO iz
Austrije.

Naredjenje mioderatorima je stiglo iz Tadiceve kancelarije danas pre
podne u 10 casova i vec posle 10 minuta bile su blokirane sve IP adrese
svih diskutanata iz SRPSKE NARODNE ODBRANE (SNO) iz Austrije i
diskutanata koji se javljaju iz redakcije "ISTINE".

Ovakva panika kod rezima jasan je znak da se ovaj rezim, kao i onaj
prethodni, plasi Petra Milatovica i njegovih srpskih nedeljnih
elektronskih novina "ISTINA" http://www.istina.at , jer on preko tog
sajta beskompromisno brani srpske nacionalne interese, a uplasili su se
zato sto sajt "ISTINA" ima ogromnu popularnost u celom svetu, sto
potvrdjuje broj posetilaca za vrlo kratko, odnosno rekordno vreme.

Ova panika rezima koji pribegava represiji jasno nam ukazuju da sada
rezim nema nikakvih sansi protiv Milatovica koji u rukama ima mocan
medij, pa zato pribegavaju represiji, ali neka niko ne zaboravi - svaki
represivni zid ce puci sam od sebe, njima narod vise ionako nista ne
veruje.

Sto rezim bude vise zabranjivao, ljudi ce sve vece poverenje poklanjati
"Istini" i to je logika bumeranga, na koju rezim ne racuna!

Ujedno treba zahvaliti savesnim moderatorima iz RTS-a, Krstarice, B-92 i
Serbian Cafe-a koji su nam privatnom postom dostavili naredbu i molili
nas da njihova imena drzimo u tajnosti kako bi nas oni i dalje
obavestavali o instrukcijama koje dobijaju, jer, kako sami kazu, moraju
da rade prokleti posao ali u potpunosti su na strani "istine" i zato
samoinicijativno obavestavaju kakvo su naredjenje dobili iz kancelarije
Borisa Tadica sa potpisom Dragana Djilasa!

У ком времену то живимо и о каквој демократији говоримао, ако се забрањује слобода мишљења?
 
urospo:
Iz Tadiceve kancelarije su tako nesto radili???

Jel ima ko ovde da podseti jel bese Tadiceva stranka nosi naziv demokratska, ili mi se svo ovo vreme to samo pricinjavalo?

Треба само потсетити да је мистер Драган Ђилас мали слатки братанац мистер Милована Ђиласа
који је оснивач "пасјих гробаља" у Црној Гори - па он мора да иде стопама свога стрица,
ако већ није тренутак за нова комуњарска "пасја гробља" онда бар да прави
"пасју истину" у Србији. И што народ лепо рече: Ивер не пада далеко од кладе!
 
urospo:
Nexus 6:
to apsolutno nije u redu...

o svemu treba da se razgovara...pogotovo o takvim temama u kojima demokrate imaju bolje argumente...

Svaka cast za ovo Nexuse!...iako mislim da ovo sa argumentima ne stoji, ali svejedno...to je i ovako van konteksta...

samo da se razumemo...nisam ja mislio da su iz Tadiceve kancelarije poslali te gluposti, nego da nije u redu brisanje postova...
 
eremita:
urospo:
Iz Tadiceve kancelarije su tako nesto radili???

Jel ima ko ovde da podseti jel bese Tadiceva stranka nosi naziv demokratska, ili mi se svo ovo vreme to samo pricinjavalo?

Треба само потсетити да је мистер Драган Ђилас мали слатки братанац мистер Милована Ђиласа
који је оснивач "пасјих гробаља" у Црној Гори - па он мора да иде стопама свога стрица,
ако већ није тренутак за нова комуњарска "пасја гробља" онда бар да прави
"пасју истину" у Србији. И што народ лепо рече: Ивер не пада далеко од кладе!


A jos jedan dokaz da iver ne pada daleko od klade, je i ova kratka ali "dovoljna" biografija Tadica:

BORIS TADIC (unuk Jure FRANCETICA) je rodjen u Sarajevu 1958. godine. Sin je komunistickog prvaka zvanog Ljuba-*********, bezdusnika za kojega se tvrdi da je pobio i na Goli otok proterao nekoliko hiljada Srba. Diplomirao je klinicku psihologiju na Filozofskom fakultetu i završio poslediplomske studije na temu "Subverzivnost u segmentu seksualnosti".

...
 
urospo:
eremita:
urospo:
Iz Tadiceve kancelarije su tako nesto radili???

Jel ima ko ovde da podseti jel bese Tadiceva stranka nosi naziv demokratska, ili mi se svo ovo vreme to samo pricinjavalo?

Треба само потсетити да је мистер Драган Ђилас мали слатки братанац мистер Милована Ђиласа
који је оснивач "пасјих гробаља" у Црној Гори - па он мора да иде стопама свога стрица,
ако већ није тренутак за нова комуњарска "пасја гробља" онда бар да прави
"пасју истину" у Србији. И што народ лепо рече: Ивер не пада далеко од кладе!


A jos jedan dokaz da iver ne pada daleko od klade, je i ova kratka ali "dovoljna" biografija Tadica:

BORIS TADIC (unuk Jure FRANCETICA) je rodjen u Sarajevu 1958. godine. Sin je komunistickog prvaka zvanog Ljuba-*********, bezdusnika za kojega se tvrdi da je pobio i na Goli otok proterao nekoliko hiljada Srba. Diplomirao je klinicku psihologiju na Filozofskom fakultetu i završio poslediplomske studije na temu "Subverzivnost u segmentu seksualnosti".

...

Ja stvarno vise ne mogu da citam ove gluposti!Sta bre vise forsirate taj glupavi sajt na ovom forumu.Ko o cemu,a ono baba o ustipcima!Imate li vi ljudi neko svoje politicko ubedjenje ili prihvatate sve sto pise na tom budjavom sajtu ko ocenas!O Golom otoku ti i tebi slicni nemate pravo ni da zucnete!Tamo su isli uglavnom pravi komunisti koji su bili protiv Brozovog revizionizma,pravi internacionalisti i marksisti.To je mesto bilo namenjeno iskljucivo IB-eovcima.Procitaj nesto somino,pa onda diskutuj!
 
Postovani Proroce,

ne zanosi se mnogo, izbrisan si sa ovog foruma jer ne umes da se ponasas u skladu sa pravilnikom.

Sve ima svoju meru, a ti si svoju odavno prekoracio.

Ako hoces da promovises taj sajt, imas marketing na Internet Krstarici pa plati za to.

Ovde vise neces moci da reklamiras istinu.


Pozdrav
 
zox:
urospo:
eremita:
urospo:
Iz Tadiceve kancelarije su tako nesto radili???

Jel ima ko ovde da podseti jel bese Tadiceva stranka nosi naziv demokratska, ili mi se svo ovo vreme to samo pricinjavalo?

Треба само потсетити да је мистер Драган Ђилас мали слатки братанац мистер Милована Ђиласа
који је оснивач "пасјих гробаља" у Црној Гори - па он мора да иде стопама свога стрица,
ако већ није тренутак за нова комуњарска "пасја гробља" онда бар да прави
"пасју истину" у Србији. И што народ лепо рече: Ивер не пада далеко од кладе!


A jos jedan dokaz da iver ne pada daleko od klade, je i ova kratka ali "dovoljna" biografija Tadica:

BORIS TADIC (unuk Jure FRANCETICA) je rodjen u Sarajevu 1958. godine. Sin je komunistickog prvaka zvanog Ljuba-*********, bezdusnika za kojega se tvrdi da je pobio i na Goli otok proterao nekoliko hiljada Srba. Diplomirao je klinicku psihologiju na Filozofskom fakultetu i završio poslediplomske studije na temu "Subverzivnost u segmentu seksualnosti".

...

Ja stvarno vise ne mogu da citam ove gluposti!Sta bre vise forsirate taj glupavi sajt na ovom forumu.Ko o cemu,a ono baba o ustipcima!Imate li vi ljudi neko svoje politicko ubedjenje ili prihvatate sve sto pise na tom budjavom sajtu ko ocenas!O Golom otoku ti i tebi slicni nemate pravo ni da zucnete!Tamo su isli uglavnom pravi komunisti koji su bili protiv Brozovog revizionizma,pravi internacionalisti i marksisti.To je mesto bilo namenjeno iskljucivo IB-eovcima.Procitaj nesto somino,pa onda diskutuj!



A o dakle tebi da ta biografija i tih poslednjih nekoliko postova imaju veze sa tim sajtom?...totatlna glupost...

I kakve veze ima ko je isao na Goli otok i sve to ostalo vezano za njega?
Ja sam samo naveo kratku biografiju Tadica, njegovog oca i dede koju sam na internetu nasao...kakve veze sa tim ima ko je isao na Goli otok

Pogubio si se pa vise ne znas ni sta pricas, ni gde teras...

Prema tome jedina somina si ovde ti...a ako vise ne mozes " OVO" da citas...idi bre na podforum astrologija ili kuhinjski recepti...niko te ne bije po usima da "OVO" citas...
 
BOZO-FOX! Zasto se bje istine (nije vam pod kapu)!,(eremita i Urosspo su za vas "tata mata!,politike radi).

Istina je...da je Boris Tadic,kukavica pa nezna za gnezdo!, nit za svoje pokoljenje,a stoje najgore izdajnk srpskog naroda.

Vi Beograski crevari,niste znali! nit pa hocete neznatt!,koliko vam je potrban Srbin seljacke porodice,gde ste ga "jahali" skoro 60 godina,pa se sad bojite istine.

Nadajmo se!,da Radikalna partija pobije Vlast,pa vas Beogrdske kokoskare skupa sa Shiptarsko kopile (Svilanivica)za uvek strpati u Cjuzu!!
 
urospo:
zox:
urospo:
eremita:
urospo:
Iz Tadiceve kancelarije su tako nesto radili???

Jel ima ko ovde da podseti jel bese Tadiceva stranka nosi naziv demokratska, ili mi se svo ovo vreme to samo pricinjavalo?

Треба само потсетити да је мистер Драган Ђилас мали слатки братанац мистер Милована Ђиласа
који је оснивач "пасјих гробаља" у Црној Гори - па он мора да иде стопама свога стрица,
ако већ није тренутак за нова комуњарска "пасја гробља" онда бар да прави
"пасју истину" у Србији. И што народ лепо рече: Ивер не пада далеко од кладе!


A jos jedan dokaz da iver ne pada daleko od klade, je i ova kratka ali "dovoljna" biografija Tadica:

BORIS TADIC (unuk Jure FRANCETICA) je rodjen u Sarajevu 1958. godine. Sin je komunistickog prvaka zvanog Ljuba-*********, bezdusnika za kojega se tvrdi da je pobio i na Goli otok proterao nekoliko hiljada Srba. Diplomirao je klinicku psihologiju na Filozofskom fakultetu i završio poslediplomske studije na temu "Subverzivnost u segmentu seksualnosti".

...

Ja stvarno vise ne mogu da citam ove gluposti!Sta bre vise forsirate taj glupavi sajt na ovom forumu.Ko o cemu,a ono baba o ustipcima!Imate li vi ljudi neko svoje politicko ubedjenje ili prihvatate sve sto pise na tom budjavom sajtu ko ocenas!O Golom otoku ti i tebi slicni nemate pravo ni da zucnete!Tamo su isli uglavnom pravi komunisti koji su bili protiv Brozovog revizionizma,pravi internacionalisti i marksisti.To je mesto bilo namenjeno iskljucivo IB-eovcima.Procitaj nesto somino,pa onda diskutuj!



A o dakle tebi da ta biografija i tih poslednjih nekoliko postova imaju veze sa tim sajtom?...totatlna glupost...

I kakve veze ima ko je isao na Goli otok i sve to ostalo vezano za njega?
Ja sam samo naveo kratku biografiju Tadica, njegovog oca i dede koju sam na internetu nasao...kakve veze sa tim ima ko je isao na Goli otok

Pogubio si se pa vise ne znas ni sta pricas, ni gde teras...

Prema tome jedina somina si ovde ti...a ako vise ne mozes " OVO" da citas...idi bre na podforum astrologija ili kuhinjski recepti...niko te ne bije po usima da "OVO" citas...

Naravno da ima veze ko je isao na Goli otok kada ga eksploatisete vi,desnicarski olos.To je bilo mesto za komuniste koji su UBIJALI nacionaliste u ratu,i na to mesto nisu isli samo Srbi.Ja ne zelim da branim Tadica,jer je to jedna politicka baraba,ali ne vidim kakve veze ima to sta mu je bio deda i otac.Tvoji matorci su sigurno bili clanovi Partije pa napravise tebe,desnicara i nikom nista!
 

Back
Top