Sa srecom!

Guliverr

Aktivan član
Poruka
1.369
Otvaram ovaj podforum za sve one koji su 86.god i ove god upisuju neki od fakulteta,neka kazu u koju skolu idu i sta ce da upisu a onda cemo 10.jula 2005 da kazemo jedni drugima koliko smo uspesni! Prvi cu poceti ja!

Ekonomska - Pravni fakultet

Srecno svima!
 
deveta gimnazija - prirodni smer, upisala bih gradjevinu.... ima li neko shta da kaze...preporuchi...posavetuje...
p.s. i nemam nameru bash da se spremam neshto posebno. da li je to glupo?
 
bigsister:
deveta gimnazija - prirodni smer, upisala bih gradjevinu.... ima li neko shta da kaze...preporuchi...posavetuje...
p.s. i nemam nameru bash da se spremam neshto posebno. da li je to glupo?
:shock: Odjedared Građevinski postao popularan :shock:
Ako imaš dovoljno bodova iz škole i ne treba ti neko spremanje. Samo sreća :lol:
 
Lexa:
bigsister:
deveta gimnazija - prirodni smer, upisala bih gradjevinu.... ima li neko shta da kaze...preporuchi...posavetuje...
p.s. i nemam nameru bash da se spremam neshto posebno. da li je to glupo?
:shock: Odjedared Građevinski postao popularan :shock:
Ako imaš dovoljno bodova iz škole i ne treba ti neko spremanje. Samo sreća :lol:
e to sam i ja primetila...do sada nisu imali dovoljno ljudi da upishu, prolazili skoro svi, a ove godine navala....imam 37.7 iz srednje, valjda mi je dovoljno...videla sam da su proshle god na budzet prolazili sa 50%, a na samofinansirajuci sa svega 31%...hmmm... :? to znachi da sam ja vec na faxu... :wink:
 
bigsister:
e to sam i ja primetila...do sada nisu imali dovoljno ljudi da upishu, prolazili skoro svi, a ove godine navala....imam 37.7 iz srednje, valjda mi je dovoljno...videla sam da su proshle god na budzet prolazili sa 50%, a na samofinansirajuci sa svega 31%...hmmm... :? to znachi da sam ja vec na faxu... :wink:
He he... Pa, jeste. I možeš komotno da spremaš i fiziku, svi kažu da je daleko lakši taj deo prijemnog, mada je svi izbegavaju, kao, ne bi da uče dva predmeta :roll: Što sam, uostalom, i ja mislila... :?
Nego, moram da te upozorim, faks nije nimalo lak. :wink:
 
idem u matematicku gimn a upisujem prehrambenu tehnologiju ili farmaciju!Ako neko ima neku sugestiju ili moze da mi pomogne u resavanju ovog delikatnog pitanja nek pomaze brze! hvala
 
Lexa:
bigsister:
e to sam i ja primetila...do sada nisu imali dovoljno ljudi da upishu, prolazili skoro svi, a ove godine navala....imam 37.7 iz srednje, valjda mi je dovoljno...videla sam da su proshle god na budzet prolazili sa 50%, a na samofinansirajuci sa svega 31%...hmmm... :? to znachi da sam ja vec na faxu... :wink:
He he... Pa, jeste. I možeš komotno da spremaš i fiziku, svi kažu da je daleko lakši taj deo prijemnog, mada je svi izbegavaju, kao, ne bi da uče dva predmeta :roll: Što sam, uostalom, i ja mislila... :?
Nego, moram da te upozorim, faks nije nimalo lak. :wink:

Joooooooooooooj znaaaaaaaam :( ali shta cu... :roll:
 

Back
Top