KO JE NAJBOLJA,A KO NAJLEPSA DOMACA PEVACICA???

  • Začetnik teme -PEVACICA-
  • Datum pokretanja
-PEVACICA-:
KO JE NAJLEPSA,A KOJA NAJBOLJA DOMACA PEVACICA???MENI JE JELENA KARLEUSA UZASNA ALI JE VOLIM NEZNAM ZASTO,A GOTIVIM CECU I ZLATU PETROVIC MOZE I SEKA ONE SU MENI VRH,A VAMA?
Vrh cega?Gluposti,glasa,primitivizma,izgleda... :?:
Meni je takodje Jelena uzasna,ali ona mene voli, ne znam zasto.Mene je vec sramota sto ti u opste odgovaram na temu, ali nadam se da ces se i ti jednog dana smejati ovim glupostima.
 
kuku i lele koji su pre ovo postovi?
ja bi zakonom zabranila mladjima od 50 da slusaju ove novokomponovane!
ej,bre! mene bi bilo sramota da kazem naglas da slusam tu muziku.ta muzika je nesto najpogrdnije sto je moglo da se dogodi!
sta je vama deco,zasto se ne poistovetite sa nekim ko je nesto postigao u nauci,skoli,neki pisac,pesnik...a ne sve same qrave :shock: sta vam je bre?
radila sam jedno vreme sa estradom,pa to siri noge da im neko plato kafu,bre!
ajde,razlaz,lepotice pevaljke,dok niste zavrsile u kamenickoj! :evil:
 
sl@tk@ m@la:
JA STVARNO NEZNAM STO NE VOLITE CECU ON JE ZENA LIK I MNOGO TOGA JE IZDRZALA U ZIVOTU ZASLUZUJE SVE.ZA OVE DRUGE DOBRO ONE SU NOVOPECENE,ALI CECA JE TU JA MISLIM OKO 14 GODINA NA ESTRADI????????? 8) 8) 8) 8) 8) :shock:
Ma ko mene pita sta sam ja izdrzala u zivotu?Za razliku od nje nemam decu koju izdrzavam bez oca kriminalca.Ako na to mislis, ima ih mnogo.Nema kvalitet i CAO!
 

Back
Top