Da li muskarci kuvaju?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:lol: :lol: :lol: Naravno, kad hoce i kad ih ne mrzi...i uvek SPECIJALITETE, nikad nista uobicajeno...svakodnevno... Kad su eksperimenti u pitanju moj muz kuva bolje od mene, problem je samo sto je to, obicno neponovljivo... :wink:
 
smilekv:
Da li vi kuvate i da li muskarci koje vi poznajete kuvaju?
Moram reci da moj tata (kada je raspolozen i nadje slobodnog vremena)bolje napravi rucak od mame.Njegov specijalitet mi nazivamo buckuris.
Mada je on kao dete.Nece da kaze sta se u buckurisu nalazi,nego sa uzivanjem i blesavim osmehom slusa dok mi pogadjamo.Uvek je ukusno ali je ponekada masno i zagorelo. :D
 
Hah,ovde svi govore o "muzu" ili "ocu" e pa ja nisam ni muz ni otac a obozavam da kuvam,da sam na vreme znao da gajim sklonosti prema kulinarstvu sada bih vec radio kao profi kuvar u neko elitnom hotelu ili... 8)
 
Queen_:
Samo bih da primetim da se na temi "NIgela" svoje uvrede na račun Jagodice ostavili, a njen komentar izbrisali. Svaka čast, moderatore!
Verujem da će i ovaj post nekim "čudom" da nestane
Kad smo kod uvreda (ili "uvreda"?), ako malo bolje procitas - videces i ko je poceo sa tom vrstom "humora". Naravno, ne samo na toj temi! Poprilicno vremena se svi zajedno trudimo da ovaj podforum bude prijatno i lepo mesto za druzenje i razmenu korisnih informacija i saveta u cemu sef (kao sto je i red) prednjaci. Pa se pojavi nekakva jagodica u raznim reinkarnacijama sa svojim nebuloznim, besmislenim, po nekad i uvredljivim tkz. "komentarima" i nije nikakvo cudo sto je njeno pisanije tako docekano i prokomentarisano!
A post odavde i treba da "nestane" (zajedno sa mojim) jer mu tu nije mesto!
A uloga moderatora jeste (i) da upozori ucesnike na to da ostanu u granicama pristojnosti, pa i da izbrise neprimerene komentare, kao i da zakljuca temu koja izgubi smisao. Izgleda da je sa pomenutom ovo jedini nacin (licno iskustvo).
Pozdrav!
 
Svež dokaz teze da muškarci kuvaju...
Današnja večera za dvoje...

vecerazadvoje9lo.jpg
 
Espanol:
A šta je bilo na jelovniku, moliću fino? :wink: I fotka ti je interesantna!
Fotka snimljena novim aparatićem :wink:
A evo i jedne koja ne deluje toliko romantično

vecerica3dm.jpg


Na jelovniku bilo:
- paradaiz čorbica sa knedlama i svežim bosiljkom (to je ono crveno u tanjirima)
- pohovano pileće belo punjemo kačkavaljem i šunkom
- prženi mladi krompiriđi
- paradaiz salata sa sirom
A u šašama je crno vino :wink:
Servirano (i pojedeno) na terasi uz svetlost sveća i meseca.
 
bas mi je drago da ima i kuvara.
ja bas volim da kuvam ali samo u odredjenim situacijama.
romantika ovo ono.
gadno je kad MORAS da kuvas- onda ti je bas smor to da radis- barem kod mene.
a kad je opustena varijanta radim to sa puno uzivanja.
 
haha....jagodo....sad si ih isprovaljivala...

nego stvarno, sto takav stav prema jagodici? neki ljudi postanu legende ovde...ne razumem toliku kolicinu netrpeljivosti....

ja bih kulturno objasnjenje, ako moze...
 
anakin:
haha....jagodo....sad si ih isprovaljivala...

nego stvarno, sto takav stav prema jagodici? neki ljudi postanu legende ovde...ne razumem toliku kolicinu netrpeljivosti....

ja bih kulturno objasnjenje, ako moze...
:shock: Od mene i mozes dobiti samo kulturno objasnjenje... :wink: nema potrebe da to posebno naglasavas :P
Prvo, ne postoji netrpeljivost. Verujem da smo svi ovde radi zabave (pre svega), a vredjeti ljude nije ni malo zabavno (bar po nekim mojim shvatanjima).
"Legenda" je nekad zaista duhovita i pogodi temu (ovo gore me je stvarno slatko nasmejalo bez ikakve ironije ili bilo cega slicnog), ali kad je skroz promasi (ili ti mislis da je "legendarno" ako na temi o domacim sokovima pricamo o mokraci?!) ili pocne da vredja ljude (pretpostavljam da se ovde misli na ono oko "seljacenja" - bilo je vrlo neukusno!)- smeta mi i logicno je da reagujem.
Ne vidim razlog da se tebi ili bilo kome drugom pravdam za ono sto kazem, ali ne postoji ni jedan jedini razlog da se jagodicini postovi tretiraju drugacije od bilo cijih... bez obzira na to da li je legenda ili ne.
I da ne zaboravim, nikako da skontam sta je to Jagodica "isprovaljivala"?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top