KO zna zna
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: KO zna zna

Ističe se
    Učlanjen
    25.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano KO zna zna

JEl neko zna zna gde se jos mogu napraviti adrese ka napr yahoo,hotmail,odnosno ko jos nudi sanduce?????

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Joj, toga ima malo more.. Sad je pitanj sanduceta.. Svi imaju neke velike sanducice..

Pored navedenih da ne pominjem gmail imas jos na www.walla.com, to sam jednom vidio..

I naravno mozes da se zezas sa yahoo zezancijama tipa

www.yahoo.co.uk
    www.yahoo.de
    www.yahoo.fr i sl..
    Mozda ce neko da kaze nesto vise mada ni sam ne znam cemu toliko sanducici i sve to...
    ah umalo da zaboravim imas isto i na

www.operamail.com...

Srecno...

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Kada sam prvi put poceo da koristim net, naravno sa IEom, uzeo sam knjigu "Pocetnica za internet".
    I samo nakon nekoliko dana citanja skinem Operu i usput otvorim nalog na www.operamail.com i taj nalog i dana danas koristim, dok sam na yahoo-u imao brdo naloga i sada koristim samo dva i to retko kad. I na operamail mi stize najmanje spama.
    A daju samo 3MB prostora.

Početnik
    Učlanjen
    06.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Кулиража
    Kada sam prvi put poceo da koristim net, naravno sa IEom, uzeo sam knjigu "Pocetnica za internet".
    I samo nakon nekoliko dana citanja skinem Operu i usput otvorim nalog na www.operamail.com i taj nalog i dana danas koristim, dok sam na yahoo-u imao brdo naloga i sada koristim samo dva i to retko kad. I na operamail mi stize najmanje spama.
    A daju samo 3MB prostora.
    Aj molim te malo poblize objasni to oko otvaranja naloga na operamail,pocetnik sam a engleski mi bas nije jaca stana,upisem sve u polja markirana zvezdicama i opet nece,gde gresim?
    Unapred hvala!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •