Da li uzivate

u takvoj situaciji ja se osecam bas lose... :(
sta cu,preosetljiva sam i izrazito sklona empatiji...znate ono,stavim se na necije mesto pa ne samo da se zapitam kako se taj oseca vec se i ja pocnem osecati tako u tom momentu.cesta pojava kod umetnickih dusa,mada ja to nisam... :?
ipak,odbijam,imam ja svoje razloge za to... 8)
a oni navalentni i bezobrazni mogu i labuda od mene da dobiju,za tak'e nemam milosti! :x
 
ma kako mi se ne dopadao,ja se uvek osecam lose.
kao da sam time nesto zgresila.
a on se okrene i muva neku drugu,verovatno :lol: :lol: :lol:
dok se ja preispitujem...koliko sam ga povredila.
 
Odbijanje je surovo.

Zamislite sledecu scenu. Savrseno provedeno vece, decko koji vam se dopada, a izgleda i vi njemu... posle izlaska dolazite u stan koji je unapred pripremljen za romansu - cista satenska posteljina, cvece, svecice, vino.. on i vi.... na rukama Vas nosi u spavacu sobu, pocinje oralno da vas zadovoljava i kada je ostalo samo da vas lizne jednom ili eventualno dva puta on zapita
- izvini, koliko je sati
(sad treba bar jos 20 lizova da se vrati na proslo stanje ali ajde....) bacate pogled na sat i kazete pola tri, ljubavi...
- e moram da idem, otvara se berza u japanu
oblaci se i odlazi....

ETO TAKO TO IZGLEDA - komparativno.

samo malo, ne kazem da ne treba odbijati - vec da vrata treba zakljucavati i kljuceve drzati na bezbednom.
 
Bas se i ne osecam sjajno kad nekog odbijem a pogotovo ako je taj neko kulturan i ok.To ucinim tako da njemu nikako nije neprijatno sto je odbijen.A one koji su neotesani ispalim za sekund 8)
 
ajkulica:
Bas se i ne osecam sjajno kad nekog odbijem a pogotovo ako je taj neko kulturan i ok.To ucinim tako da njemu nikako nije neprijatno sto je odbijen.A one koji su neotesani ispalim za sekund 8)

c014.gif



Me too!
 

Back
Top