Blizanac/rak...katastrofa...?help

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
osetljivi i kriju to sarkazmom.....imaju sto slojeva oko svoje prave licnosti i pojma nemas sta im je u glavi....vesti manipulatori, pogotovo "jadna ja neshvacena" varijantom.....umeju da budu teske kukavice.....ali jako duhoviti, interesantni, pametni.....ne preterano istrajni....ne podnose surovost, viku, kad im sunes istinu u lice, grubost, bedu, cutanje....oko njih stalno nesto mora da se desava...
osetljiv ego....jako ih je lako povrediti.....ali nisu osvetoljubivi....nesigurni, potrebno im je mnogo ubedjivanja da vrede....
nisu ljudi od kojih mozes da ocekujes podrsku non-stop i potporu......umeju da se izmigolje kad su najpotrebniji i da uopste ne kapiraju sta su uradili...
 
anakin:
osetljivi i kriju to sarkazmom.....imaju sto slojeva oko svoje prave licnosti i pojma nemas sta im je u glavi....vesti manipulatori, pogotovo "jadna ja neshvacena" varijantom.....umeju da budu teske kukavice.....ali jako duhoviti, interesantni, pametni.....ne preterano istrajni....ne podnose surovost, viku, kad im sunes istinu u lice, grubost, bedu, cutanje....oko njih stalno nesto mora da se desava...
osetljiv ego....jako ih je lako povrediti.....ali nisu osvetoljubivi....nesigurni, potrebno im je mnogo ubedjivanja da vrede....
nisu ljudi od kojih mozes da ocekujes podrsku non-stop i potporu......umeju da se izmigolje kad su najpotrebniji i da uopste ne kapiraju sta su uradili...
Hvala najljepse, moram da priznam da je tacno...odakle ti ovo...ima li jos nesto?
 
Selena79:
Zena rak i muskarac blizanac mislim da je jako dobra kombinacija


Ukoliko zbog sjajnih pozicija čula [Asc, Sunce, Mesec, Venera, Mars] nisu u dobroj povezanosti - što bi značilo da te pozicije imaju trigne ili kakve druge povoljne aspekte...
mogu biti samo privremeno par.

Blizanac klasičan [sa puno pozicija u Blizancima] je detinjast i šašav i zasmejavaće Raka do besvesti što će biti sjajno za osvežavanje inače prilično tužnjikavopg i depresivnog pripadnika ovog vodenog znaka. Čak su Rakice često uletale u ovakve veze a nakon par meseci sledi kuknjava o njegovim neodgovoranostima, neveri, nesposobnosti da zaradi... jer se žena u ovom slučaju uživljava u početku u ulogu majke i smeje se na sve njegove gluposti. On će shvatiti da mu je sve dozvoljeno i raditi što mu volja, često ići u preterivanje... Rak prvo kreće sa opomenama i pokušajem da na blagi način opomene i prevaspita ali to ne daje u slučaju šegadžije nikakav rezultat.

Ne bih je nazvala dobrom kombinacijom iako često naleću jedno na drugo. Raku je potreban smeh a Blizancu majčinska briga i opraštanje.


________________
www.spicum.com
 
chokolada:
Selena79:
Zena rak i muskarac blizanac mislim da je jako dobra kombinacija
Uhhhh ja mislim da nije, bila sam jedno sa blizancem, krv mi je popio. :roll:
Meni ne odgovaraju... :roll:

Ne, definitivno ne odgovaraju.Žena rak je iskrena, osećajna,želi stabilnu vezu,dok je muškarac blizanac nestalan,dvoličan,proračunat. S tobom je dok mu odgovara,a posle nestane u vidu lastinog repa.
Ne vezuje se - a non stop priča o tome kako želi da se skrasi.Proračunat,voli glavom,ne srcem.I žene su slične.Imam oko sebe bar šest osoba u znaku blizanaca - što muških,što ženskih i svi su na isti kalup.Samo su nijanse u pitanju.Veruj mi - sve rade iz koristi.
Ne,rak nikada ne bi trebao da se zaljubi u blizanca.
Pokušaj sa nekim vodenim znakom ili jarcem.
:-)
 
esperanca137:
Ne, definitivno ne odgovaraju.Žena rak je iskrena, osećajna,želi stabilnu vezu,dok je muškarac blizanac nestalan,dvoličan,proračunat. S tobom je dok mu odgovara,a posle nestane u vidu lastinog repa.
Ne vezuje se - a non stop priča o tome kako želi da se skrasi.Proračunat,voli glavom,ne srcem.I žene su slične.Imam oko sebe bar šest osoba u znaku blizanaca - što muških,što ženskih i svi su na isti kalup.Samo su nijanse u pitanju.Veruj mi - sve rade iz koristi.

Ne,rak nikada ne bi trebao da se zaljubi u blizanca.
Pokušaj sa nekim vodenim znakom ili jarcem.

:-)
E bas si dobro napisala... :wink: Bas je tako... :roll:
To je bilo davno, ali nije dugo trajalo... Srecom! :roll:
A meni inace blizanci ne odgovaraju, nerviraju me. :roll:
A mesec i venera su mi u blizancima, pa se valjda zato lepe za mene. :roll:
Jedan me proganja vec 5 godina! :shock: :roll: Strasno! :lol:

Sada imam jednu devicu-skorpiju. :P I lepo mi je, odgovara mi! :P I nije on ona tipicna devica, cini mi se da dosta preovladava podznak. :wink: U nekim poljima. :wink:
A bila sam sa strelcom (ne znam sta je u podznaku) 3 godine, ni to ne ide. :? :roll: Nekako nismo u istom svetu, ne razumemo se. :? :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top