KAMPOVANJE

  • Začetnik teme ma nije bitno
  • Datum pokretanja
U milo shopu smo kupili pre dve godine vrlo aktuelan sator za 9000 din, na snizenju inace je bio 10000.
Fenomenalan je, ima dve posebne "sobe" i izmedju veliki "hodnik". naravno kad se otkopcaju (rajfeslus) "ulazna vrata" podigne se tenda i napravi se terasica. super je. ima cak i mrezice svuda kako ne bi ulazili razni insekti:D, sto je meni od velikog znacaja;). i mi smo bili sa Bubikom samo sto je tada jos bila mala. sad bi ga verovatno razbucala.

mi nemamo ni para ni vremena za odmor tako da cemo verovatno ponovo na bovan jezero jer nam je najblize i to samo na vikend :sad2:
 
najzad jedna tema o kampovanju
mislim kakav je to forum o turizmu a da nema kampovanja
ja sam godinama bio kamper, tj sve dok nam grci nisu uveli šengen
neponovljivo iskustvo za male pare, naročito kad je čovek mlad i lud
uskoro planiram opet, jer hoću da navikavam ćerku na prirodu i hoću što duže da budem na moru, a finansijski to mi samo kamp omogućava
zadnj put sam bio u platmonu i neos pantalejmonasu i tamo su kampovi super. neki su bogami bolji i komforniji od apartmana (a i skuplji)
 
Imas prikolicu ili sator?

ako mene pitaš, sada nemam ništa, a i sledeće godine, nadam se, mislim da pozajmim neki šator, ne bih da ulazim u troškove a da ponovo ne probam kamp iz dva razloga: prvi put ću da idem sa porodicom i prošlo je mnogo godina od zadnjeg kampovanja. ipak se najviše pita podmladak. ja i žena smo već bili zajdno dok smo se zabavljali.
 
U mladosti smo probali i sator i prikolicu,ova druga varijanta mi je prihvatljivija,i cesto mi se muva ideja o iznajmljivanju neke prikolice(mislim u samom kampu)cini mi se da bi mi prijalo takvo podsecanje...ali nikada se nisam raspitala da li u Grckoj i gde postoji takva varijanta..?
 
Cao svima...Ja ove god.100% idem sa drustvom na kampovanje u Grcku ,to nam je prvi put pa imam gomilu pitanja,molim vas da mi odgovorite ako mozete:Prvo,na koji nacin se vrsi rezervacija,jel to neophodno?Drugo zanimaju me cene recimo ako zelimo da postavimo sator...?i kako se regulise viza,da li postoji varijanta preko neke agencije ili to moramo samostalno? Mnogo pitanja,znam,ali moram da se raspitam :) POZZ
 
Ja bih rado kampovao u Grckoj ali cini mi se da tamo bas i nije jeftino kampovati...
Cak mislim da moze da se nadje jefitiniji smestaj od kampa.

Kampovao sam u CG poslednjih 5 god i nesto mi se vise ne ide dole...
 
Sto se tice kupovine satora, ne preporucujem te nove od 3000-4000 dinara jer su samo za jednokratnu upotrebu.
Ja imam sator koji su moji matorci kupili pre 30 godina i jos je ok, jedino sam mu dno krpio.
Inace u pitanju je onaj "iglo" sator za 3-4 osobe ali u njega dve staju komotno tako da je savrsen za moju devojku i mene.

Preporucujem forume planinarskih drustava i sve ostale koji imaju veze sa prirodom i kampovanjem posto tamo moze da se nadje sator za pristojne pare, a da valja.

Sto se novih tice u Merkatoru imaju McKinley ili tako nesto oni su relativno ok za njihovu cenu, treba i u Gori (www.gora.co.yu) pogledati sta imaju, cini mi se da ima Ferino kod njih i na www.devetka.com ima ponesto.
 
Zna li neko gde ima da se kupe delovi za kamp prikolice /konkretno, Treska/ i ima li neko ko odrzava iste? Takodje, ima li neka radnja sa opremom za prikolice /frizideri, namestaj..../. Hvala
 
Pozdrav svima,
spremamo se da se zaputimo u CG i planiramo da kampujemo. Interesuje nas potez od Bigova do granice sa Hrvatskom. Vidim na mapi da ima dosta kampova, ali vrlo tesko mogu da pronadjem bilo kakve prakticne informacije, pa cak i fotografije. Molim sve one koji imaju iskustva, koji su bili, imaju fotke, znaju cene, da nam nesto kazu. Posto idemo kolima, nije nam problem ni da se krecemo od jednog do drugog mesta. Kamp treba da ima hlad, vodu, pozeljno bi blo i struju, i naravno, da nije paradajz kamp. Dobra priroda, mir i uzivnje, to je sve sto nam treba. Hvala unapred
 
Ljudi, ako neko hotje da ide na Sopotnicke vodopade, to je u jugozapadnoj Srbiji, odlican provod, predivna priroda i tako... :) Meni je drushto otkazalo planirano kampovanje tamo pa sam izvisio u poslednjem trenutku pa ako neko planira da se pridruzhi here I am :)
Evo par slika, mada je uzhivo josh lepshe;)

http://www.pdpobeda.org.yu/mali_izvestaji/sopotnica08/5.jpg

http://www.pdpobeda.org.yu/mali_izvestaji/sopotnica08/1.jpg

http://www.pdpobeda.org.yu/mali_izvestaji/sopotnica08/2.jpg

http://i116.photobucket.com/albums/o34/marklord1/zPhoto07_4.jpg

PS> Ja bih ishao sad u Julu... precizniji da budem, u periodu izmedju 14og i 20 og bih poshao tamo
 
Poslednja izmena:

Back
Top