KAMPOVANJE
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 169

Tema: KAMPOVANJE

ma nije bitno
    Guest

Podrazumevano kampovanje je zakon!

da li neko zna neko dobro mesto u srbiji za kampovanje?

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Zavisi gde si... Fruska gora, Zlatibor, Tara, Stara Planina (najbolji deo je onaj oko Zavojskog jezera)... ma ima milion lokacija...

Barem jos uvek imamo koliko-toliko lepu prirodu...

Poz.

Domaćin zoranpetrovic84 (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano Kampovanje?

Hocu da idem na kampovanje sa drustvom,pa me zanima koji sator treba da kupim.Nas je trojica,ali bi smo kupili neka za 6 osobaDa li neko ima iskustva sa tim...koje firme da gledam,gde itd...?
    Hvala
    P.S.Koja su dobra mesta za kampovanje?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.04.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

ako hoces mozemo zajedno. sto sam otkrio super mesta to nije normalno. mdanon.

ps - idem sa comijem malim za dve nedelje na frusku goru --> to ti je najjace su srbiji. mada ni divcibare nisu lose, a okolini beograda -> pa kosmaj+avala!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Neki sajt?

Nedavno sam odlucila da se oprobam u kampovanju, ali kako sam analfabeta za isto, molila bih one koji znaju neki sajt koji bi mi bio od koristi da predloze. Thanks.

Kacuncica
    Guest

Podrazumevano

Pogledajte sajt http://www.backpackers.org.yu/ sigurno cete naci nesto zanimljivo, a sto se tice mesta - Borsko jezero, ispod Crnog vrha, voda je divna, a u blizini je i Stol, banja, pecine, sve to u krugu od nekih 50-70km.

Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano Kampovanje!?!?

Hteo bi da kampujem pa me zanima sta mi treba sve od opreme?Gde moze da se nabavi,cene...?Vrece,pribor za kuvanje,lampa...?
    Pozdrav
    Hvala

Početnik
    Učlanjen
    19.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Kampovao sam ja pre dve godine na Srebrnom jezeru. Posto je cena kampa bila visoka (ne mogu tacno da se setim kolika), pridruzio sam se onoj gomili ljudi sto su kampovali "na divljaka".

Sta ti treba od opreme? Sator, vreca za spavanje, rostilj, sibice, noz, i mnoooogo piva! :wink:

Zainteresovan član Stimpson J. Cat (avatar)
    Učlanjen
    07.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

http://www.gora.co.yu/

ja sam tamo kupio vrecu, a imaju sve zivo od kamp opreme... koliko znam, toga ima i u intersportu, a video sam i u super veru, ali je uglavnom kineska roba sumnjivog kvaliteta. u gori imaju ferrino opremu, a mene je vreca kostala oko 3600 dinara (oko 2kg tezine, temperaturni opseg -10C do +3C).

Mornar na tockovima
    Guest

Podrazumevano Kampovanje u Grckoj

Zima se blizi kraju i vrijeme je za pripremu opreme za ljetovanje. Nikada nisam kampovao u Grckoj i molim sve one koji su bili da mi se jave ili napisu svoje utiske o Grckim kampovima. milos@rojal.net

Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano Krevet za kampovanje?

Jel'zna neko gde imaju da se kupe kreveti na rasklapanje?
    poz

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.04.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Probaj u Gradjanskom oglasniku

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.04.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano KAMPOVANJE

Kava su vam iskustva? Koje su vam preporuke za dobar auto-kamp? U cemu je tajna uspesnog kampovanja? Prednosti i nedostaci...?

Guest

Podrazumevano Re: KAMPOVANJE

Citat Original postavio sirenica
    Kava su vam iskustva? Koje su vam preporuke za dobar auto-kamp? U cemu je tajna uspesnog kampovanja? Prednosti i nedostaci...?
    Obisao sam vecinu kampova na Crnogorskom primorju. Meni je najvaznije da kamp bude na obali mora sa pjescanom plazom. Nasi kampovi su uglavnom ili na losem mjestu ili nisu uredjeni tj. mokri cvor i tus kabine su losi. Buljarica je bila OK samo sto je mnogo vjetrovita i morao sam da pobjegnem od vjetra. Kostanjica je bukvalno na obali, more zapljuskuje kamp ,ali to je mali, mali neuredjeni kamp. U Bijeloj ima par privatni kampova ali obala je betonirana i ako imate malu djecu to vam neodgovara. Najvise sam se zadrzao na Jazu, u malom privatnom kampicu . Velki kamp je odlican ima dosta prostranstva ali je higijena mokri cvorova bila sasvim losa . U ovom malom kampu nas je bilo malo pa se higijena odrzavala na zadovoljavajucem nivou. Plaza je fantasticna. Na Plavom horizontu kamp i plaza su bili odlicni samo je taj kamp zatvoren. Tajna uspjesnog kampovanja je u tome da volis da kampujes ,da volis slobodu prostora koju pruza kamp. Naravno, zavisno od dobi kampera tj. da li ste mjadje drustvo zeljno izlazaka i diskoteka ili ste porodica sa malom djecom takav kamp cete i izabrati. Ako bude sve kako treba ove godine planiram u Grcku ,naravno u kamp. Ako neko zna za dobar kamp na obali mara sa pjescanom plazom koju zapljuskuju talasi Jonskog mora neka mi se javi milos@rojal.net
    HVALA

Guest

Podrazumevano

neka napise ovde na forumu da bi i mi znali

Guest

Podrazumevano

Cula sam da su kampovi u Grckoj prilicno skupi, u odnosu na Crnu Goru, tj, duplo ili i vise. Iznajmljivanje bilo kakvih zabavnih rekvizita je opet preskupo ( daska za jedrenje, oprema za ronjenje... ), sto kod nas i nema.

Guest

Podrazumevano

kampovi u cg su bulja...ko je bio u grckoj,zna o cemu govorim...san pantelejmon,kamp arion...uzivancija...

MILOSC
    Guest

Podrazumevano KAMP

Citat Original postavio Anonymous
    kampovi u cg su bulja...ko je bio u grckoj,zna o cemu govorim...san pantelejmon,kamp arion...uzivancija...
    Gdje se nalaze tj. u kojem dijelu Grcke i kako da stignem da njih. Do sada nisam bio u grckoj ali sam odlucio da ovo ljeto provedem u Grckoj ,naravko kampujuci jer za mene nema pravog odmora bez kampa.
    Na internetu sam nasao dosta kampova i cijena im se krece za petoclanu porodicu od 16-50 EUR-a po danu. Bilo kakve informacije iz prve ruke ,onoga ko je bio u kampu u Grckoj bi mi dobro dosle a nadam se da ima jos zainteresovani za put u Grcku. HVALA

Kamper iz Zr-a
    Guest

Podrazumevano Gde na Skadarsko jezero, kamp...

U Avgustu planiram da idem na kampovanje u sopstvenoj reziji kolima na Durmitor, Skadarsko jezero i negde na obali mora. Interesuje me, dali je neko bio na Skadarskom jezeru, dali tamo uopste ima uredjenih mesta za kampovanje, ako nema gde da rasirim sator, kao i sta obici na Skadarskom jezeru??? Hvala unapred!!

plivac na kratke staze
    Guest

Podrazumevano :)

Evo imas odje nekih informacija.

http://www.nparkovi.cg.yu/skad/

Srecno.

Zainteresovan član Anaconda (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Gde na kampovanje ovog leta?

Koja je najbolja destinacija za kampovanje!

Obećava Jeca84 (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2006.
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Re: Gde na kampovanje ovog leta?

Inace jel kampujes???

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Prosle godine je jeftino moglo da se ide u organizaciji studentske unije u rafailovice kamp 7 dana + prevoz u kamp kucicama 3000 din.
    Ove godine predlazem veseli spust 25.06 ako hocete da se organizujemo da idemo spust + klopa, prevoz ,satori i spust traje 2 dana oko 2500 din.
    Sta kazete idemo?

Zainteresovan član kvarc (avatar)
    Učlanjen
    08.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Spust, gde?
    Ja sam za.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2005.
    Reputaciona moć
    47

Moze ja sam za ! veliki avanturista

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Kampovanje u Crnoj Gori
    Autor Arcana u forumu Evropa
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 04.07.2009., 15:47
  2. Krevet za kampovanje?
    Autor zoranpetrovic84 u forumu Arhiva
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 24.04.2005., 19:40