Plavuše

Naslove ove slike je "glupe plavuše" pitam se zašto?

radza.com_dumb_blondes.jpg
 
Upoznala plavuša Muju mornara pa mu veli:
• Bog mi je dao telo a imam ja i talenta pa kad bih stigla u Holivud, napravila bih karijeru, samo nemam novca za brod.
Mujo:
• Ništa zato, ja ću tebe sakriti na mom brodu ali pod uslovom da mi "daš" kad god dođem.
Plavuša pristane a on nju sakrije u mašinsko odeljenje. Mujo dolazio svaki dan u naplatu i tako su putovali punih 20 dana. 21-og dana pokvari se brod i kapetan siđe dole i nađe plavušu u mašinskom odeljenju pa je upita šta ona tu radi.
• Sakrio me vaš mornar Mujo - i sve ispriča potanko i po redu.
• Razumem ja - veli kapetan - i vaš talent i vašu želju za uspehom ali mi nije jasno šta onda radite na trajektu SPLIT-KORČULA?
 
sanem1993:
Upoznala plavuša Muju mornara pa mu veli:
• Bog mi je dao telo a imam ja i talenta pa kad bih stigla u Holivud, napravila bih karijeru, samo nemam novca za brod.
Mujo:
• Ništa zato, ja ću tebe sakriti na mom brodu ali pod uslovom da mi "daš" kad god dođem.
Plavuša pristane a on nju sakrije u mašinsko odeljenje. Mujo dolazio svaki dan u naplatu i tako su putovali punih 20 dana. 21-og dana pokvari se brod i kapetan siđe dole i nađe plavušu u mašinskom odeljenju pa je upita šta ona tu radi.
• Sakrio me vaš mornar Mujo - i sve ispriča potanko i po redu.
• Razumem ja - veli kapetan - i vaš talent i vašu želju za uspehom ali mi nije jasno šta onda radite na trajektu SPLIT-KORČULA?
Hvala lepo! :cry:
 
plava laguna:
sanem1993:
Upoznala plavuša Muju mornara pa mu veli:
• Bog mi je dao telo a imam ja i talenta pa kad bih stigla u Holivud, napravila bih karijeru, samo nemam novca za brod.
Mujo:
• Ništa zato, ja ću tebe sakriti na mom brodu ali pod uslovom da mi "daš" kad god dođem.
Plavuša pristane a on nju sakrije u mašinsko odeljenje. Mujo dolazio svaki dan u naplatu i tako su putovali punih 20 dana. 21-og dana pokvari se brod i kapetan siđe dole i nađe plavušu u mašinskom odeljenju pa je upita šta ona tu radi.
• Sakrio me vaš mornar Mujo - i sve ispriča potanko i po redu.
• Razumem ja - veli kapetan - i vaš talent i vašu želju za uspehom ali mi nije jasno šta onda radite na trajektu SPLIT-KORČULA?
Hvala lepo! :cry:

Pa zar se pronalazis u ovome?? :?
 
sanem1993:
Upoznala plavuša Muju mornara pa mu veli:
• Bog mi je dao telo a imam ja i talenta pa kad bih stigla u Holivud, napravila bih karijeru, samo nemam novca za brod.
Mujo:
• Ništa zato, ja ću tebe sakriti na mom brodu ali pod uslovom da mi "daš" kad god dođem.
Plavuša pristane a on nju sakrije u mašinsko odeljenje. Mujo dolazio svaki dan u naplatu i tako su putovali punih 20 dana. 21-og dana pokvari se brod i kapetan siđe dole i nađe plavušu u mašinskom odeljenju pa je upita šta ona tu radi.
• Sakrio me vaš mornar Mujo - i sve ispriča potanko i po redu.
• Razumem ja - veli kapetan - i vaš talent i vašu želju za uspehom ali mi nije jasno šta onda radite na trajektu SPLIT-KORČULA?


ahahahhahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahhahahahahahahahahahaha ,preyak wic... plawa laguna, retjitju u njegowo ime... nishta, i drugi put... daj josh koji legendo :)
 
Plavusa kolima pregazila cetiri coveka. Zaustavi je policajac i upita:
-Jeste li vi normalni? Pregazili ste cetiri coveka!
-A koliko je dozvoljeno? - upita plavusa.
 
Sjede crnka i plavusa u kaficu i dolazi konobar i pita ih sta zele. crnka kaze:
-Ja cu jedan hibiskus!
Plavusa:
-A sta ti je to hibiskus?
Crnka:
-Pa caj!
Plavusa:
-Aaa, dobro, dajte meni jedan hibiskus od nane!

A evo 3 istinita:

Sjede dvije napucane zenske u kaficu, pune sebe, i konobarih pita sta ce, a jedna kaze:
-Dacete mi jedan kaFucino(nije se zezala)
Posle par minuta konobar donosi kapucino i kaze joj:
-Izvoli, samo vruc je, pazi da se ne oFrzis!

Zena, plavusa, ceka ujutru bus, 17 za posao, na stanici staju 17 i 73(nisam sigurna tacno), nailazi bus i ona, onako pospana, vidjevsi br 7 na busu, uleti u njega. I tako je ona isla stanicu za stanicom i u jednom trenutku skonta da bus ne ide pravim putem. Saceka jos par stanica i kad vidje da ovaj ode ko zna gdje, upita vozaca?
-Izvinite, da li je ovo 17-ka?
-Ne, nego 73-ka!
A ona ce:
-Au, ja sam promasila!
Kad vidis ustaje policajac i kaze:
-Au, i ja sam promasio!...

"Kako sam navikla da idem autom, krenem ti ja tako jednom pjeske i udjem u ulicu, kad ono znak da je zabranjen smijer(jednosmjerna). Vratim se ja tako i odem obilaznicom, i onda skontam da nisam autom!"
(plavusa, naravno)
:D
 
Spavala plavusa sa deckom i on je posle sexa pita:
- Mogu li da te zovem EVA?
- Moze, samo mi reci zasto bas Eva?
- Zato sto si mi prva.
- Aha, a mogu li ja tebe zvati Pežo?
- Moze, a zasto bas Pežo?
- Zato sto si mi 206 - ti


:D
 

Back
Top