Jeremic - nasa pobeda ili poraz?

Jeremic - nasa pobeda ili poraz?

  • Poraz

  • Pobeda


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

sin dimitrije

Iskusan
Banovan
Poruka
6.335
lako je oceniti rad i angazovanje jeremica u UN. ako nekoliko drzava povuce priznanje kosmeta onda sve ima smisla i isplate nam se te pare
ako se desi suprotno da poraste broj tih drzava koje priznaju kosmet onda koji ce nam djavo jeremic i ta funkcija, i treba ga povuci nazad u beograd.
tema mi je naisla tj inspirisan sam jednom diskusijom na radiju fokus, koja jeremica vidi kao figuru koja ce omoguciti siptarima i sto nisu sanjali
 
257264_zakljucak-od-24_origh.jpg


Prigodna anketa. :heart:

_nobody_
 
Pozicija Jeremica u UN nema nikakve veze sa zemljama koje zele ili ne zele da priznaju nezavisnost KiM.Priznavanje zavisi od pritisaka na slabije zemlje,potplacivanja,ali i interesa samih zemalja na koje se pokusava uticati.Spanija,Kipar i Slovacka npr. nikada nece priznati nezavisnost KiM,cak i u slucaju da Srbija to ucini...
 
Pozicija Jeremica u UN nema nikakve veze sa zemljama koje zele ili ne zele da priznaju nezavisnost KiM.Priznavanje zavisi od pritisaka na slabije zemlje,potplacivanja,ali i interesa samih zemalja na koje se pokusava uticati.Spanija,Kipar i Slovacka npr. nikada nece priznati nezavisnost KiM,cak i u slucaju da Srbija to ucini...

ima nema. ali je tamo pa neka se potrudi da ima. kao sto se ameri i siptri trude da ih priznaju. koji ce nam ako bude radio za sve osim za nase interese
 
jeremic je definitivno nas najveci poraz. ne secam se da je za vreme mandata ucinio bilo sta za srbiju i kosmet, niti za onaj narod dole.

što se patriota tiče oni bi svetsku diplomatiju i vojna dostignuća rešavali balvanima i kamenjem
iako avioni lete još od prvog svetskog rata, bili prvo jednokrilci pa dvokrilci pa crveni baron
onda Tesla napravio bespilotnu letelicu. Znaš pameti moja, nije Tesla izmislio struju već
daljinsko upravljanje i drkanja sa elektromagnetnom rezonancom na način koji nije još demistifikovan.
Kako bih ti reko, planeta zemlja je živo biće pa zato ne valja čupati drveće i drljati kamenje

Al da batalimo Teslu i njegovu pamet, Toma se slikao samo jednom na barikadama i a radikali ni jednom
iako se predizborna kampanja zahultavala.
 
što se patriota tiče oni bi svetsku diplomatiju i vojna dostignuća rešavali balvanima i kamenjem
iako avioni lete još od prvog svetskog rata, bili prvo jednokrilci pa dvokrilci pa crveni baron
onda Tesla napravio bespilotnu letelicu. Znaš pameti moja, nije Tesla izmislio struju već
daljinsko upravljanje i drkanja sa elektromagnetnom rezonancom na način koji nije još demistifikovan.
Kako bih ti reko, planeta zemlja je živo biće pa zato ne valja čupati drveće i drljati kamenje

Al da batalimo Teslu i njegovu pamet, Toma se slikao samo jednom na barikadama i a radikali ni jednom
iako se predizborna kampanja zahultavala.

pameti, nema ovde govora o balvanima i kamenju, nego o rezultatima jednog diplomate. nema potrebe da pises niti o tesli, niti o njegovim otkricima, niti o tomi i slikanju na barikadama, nego o rezultatima vuka jeremica. eto nabroj mi ti tako pametan, makar tri dobre stvari koje je postigao i za koje se izborio. ja eto ne znam ni jednu.
 
pameti, nema ovde govora o balvanima i kamenju, nego o rezultatima jednog diplomate. nema potrebe da pises niti o tesli, niti o njegovim otkricima, niti o tomi i slikanju na barikadama, nego o rezultatima vuka jeremica. eto nabroj mi ti tako pametan, makar tri dobre stvari koje je postigao i za koje se izborio. ja eto ne znam ni jednu.

Pa ne mozes da znas kad ne postoji, ako ne racunas ona slikanja sa sajkacom. :lol:
 
Pa ne mozes da znas kad ne postoji, ako ne racunas ona slikanja sa sajkacom. :lol:

Ne mešaj se u vezu, nije citirala tvoj komentar nego se uvatila za moj.
Šta god da radi manje se blamirao nego poslanički šefovi kvazipatriotskih stranaka koji su i gaće skidali pred glasačima
da bi na kraju navukli gaće i počeli da glume gospodu a ne moralne .urve što i jesu.

Nije li Toma obećavao ukidanje pretplate?
Odličan dodatni način da država ukrade malo para gradjanima pošto je odavno stavila šapu da se preko zavoda za zapošljavanje nezaposlenima ne isplaćuje pomoć za vreme besposličarenja. U Nemačkoj besposličarima daju pare al zato Cigane i Srbe bez ok dokumenata vraćaju urgentno za Srbiju, jer se takvo besposličarenje ne rčuna :D

Ej bre zamisli da je sve u redu kao nekad pa ti peko zavoda daju makar 6.000...
ej 6.000 nečiju celu platu u Južnoj Srbiji... Ihaaaaj...
ali ajd što bi to mnogo bilo para za državu nego što bi bilo manje para političrima :D

Tako da ono što radi Vuk Jeremić jednostavno se ne uklapa u ovakav milje razmišljanja, ono praseća logika grok grok
 
Poslednja izmena:
Mislim da ne moze.
nemože, ali određuje visinu troškova, a kako je rekao Đilas, prirodno je da zemlja iz koje je predsedavajući dade onoliko koliko i same UN. Dakle, još 300.000 a ne 7 mil. koliko je tražio Jeremić...
Jeremić je osmislio da tamo u NY izgradi karijeru, da ima širok tim savetnika i saradnika kao što je bivši talijanski šef diplomatije Fratini i Španski Moratinos, a ja bih rekao da se Jeremiću uopšte NE vraća u Srbiju jer će ovde biti mnogo turbulencija, a naročito u samoj DS...
 
Ne mešaj se u vezu, nije citirala tvoj komentar nego se uvatila za moj.
Šta god da radi manje se blamirao nego poslanički šefovi kvazipatriotskih stranaka koji su i gaće skidali pred glasačima
da bi na kraju navukli gaće i počeli da glume gospodu a ne moralne .urve što i jesu.

Nije li Toma obećavao ukidanje pretplate?
Odličan dodtn način da država ukrade malo para gradjanim pošto je odavno stavila šapu da se preko zavoda za zapošljavanje nezaposlenima ne isplaćuje pomoć za vreme besposličarenja. U Nemačkoj besposličarima daju pare al zato Cigane i Srbe bez ok dokumenata vraćaju urgentno za Srbiju, jer se takvo besposličarenje ne rčuna :D
U bre zmisli da ti peko zavoda daju makar 6.000... nečiju platu u Južnoj Srbiji... Ihaaaaj...
ali ajd što bi to mnogo bilo para za državu nego što bi bilo manje para političrima :D

Tako da ono što radi Vuk Jeremić jednostavno se ne uklapa u ovakav milje razmišljanja, ono praseća logika grok grok

Sve su to latentni ****** , i zbog toga sire lazni moral ....
 
Ne mešaj se u vezu, nije citirala tvoj komentar nego se uvatila za moj.
Šta god da radi manje se blamirao nego poslanički šefovi kvazipatriotskih stranaka koji su i gaće skidali pred glasačima
da bi na kraju navukli gaće i počeli da glume gospodu a ne moralne .urve što i jesu.

Nije li Toma obećavao ukidanje pretplate?
Odličan dodtn način da država ukrade malo para gradjanim pošto je odavno stavila šapu da se preko zavoda za zapošljavanje nezaposlenima ne isplaćuje pomoć za vreme besposličarenja. U Nemačkoj besposličarima daju pare al zato Cigane i Srbe bez ok dokumenata vraćaju urgentno za Srbiju, jer se takvo besposličarenje ne rčuna :D
U bre zmisli da ti peko zavoda daju makar 6.000... nečiju platu u Južnoj Srbiji... Ihaaaaj...
ali ajd što bi to mnogo bilo para za državu nego što bi bilo manje para političrima :D

Tako da ono što radi Vuk Jeremić jednostavno se ne uklapa u ovakav milje razmišljanja, ono praseća logika grok grok

u koju vezu? i ko si ti da odredis ko ce za ciji post da se kaci.
pre svega, ti si citirao mene, a ja se ni zasta nisam "uvatila" nego objasnila svoj stav. a ti si krenuo sa teslom i balvanima, sad zavrsavas sa groktanjem samo sto nisi objasnio sta je to jeremic ucinio sa srpsku drzavu, spoljnu politiku, bilo sta, sem slikanja na turnirima iz loze porodice djokovic.
vidi, meni je apsolutno nebitno cime neko narodu maze oci, to ovde nije tema. niti predizborna kampanja tome diplome. niti srspaki radikali na barikadama kod jarninja. nevazno za ovu temu. vazno je sto jednog bespomocnog i besposlenog coveka treba da placa ovaj narod. e vidis, njega bi trebalo kao one besposlene gancije iz nemacke, samo proterati.
 

Back
Top