Da li biste cutali?

N

ninna

Gost
Kada bi saznali da vam najbolju drugaricu muz vara i to ohoho traje i nije u pitanju samo sex dali bi mogli da precutite?Ja nisam mogla da je gledam u oci i lazem posto je sumnjala i stalno pricala o tome.Sada me on naravno mrzi a mene grize savest ispada da su se razisli zbog mene. :cry: :oops: :?
 
Znam u kakvoj si buli ja sam imao druga koga je devojka varala mislio sam da je ispravno reci mu da se ostali nebi smejaliu njemu iza ledja sto sam i uradio,oni su raskinuli zvanicno ali se i dalje vidjali i na kraju se vencali.Sada se vise nedruzimo jer je meni glupo ona mi se na ulici nejavlja a on je nekako hladan.U takvoj situaciji kako god da postupis pogresices najbolje je neznati nista.
 
Mislim da si sasvim uradila ispravnu stvar, posto je u pitanju tvoja najbolja drugarica. A ona bi trebalo da zna ako se druzite toliko dobro i koliko vec, da se sigurno ne bi salila sa takvim stvarim. I trebalo bi jos da zna da si joj ucinila uslugu i da si je oslobodila sumnje. A to sto ona ne moze da se suoci sa istinom je njen problem. Jer logicno je da ti nisi kriva za to sto njen muz svrlja sa strane :!: I treba da ti bude zahvalna :!:
Sada sam se iznervirala, i jeste da ti je najbolja drugarica, ali moram da kazem da je glupa. :x
Izvini :oops:
Sve u svemu ne treba da se osecas krivom.
Pozdrav
 
Sto je teza istina,to je veci prijatelj koji ti je govori.Naravno da treba reci tako nesto nekome ko ti je PRIJATELJ.Grize te savest jer ispada da su se zbog tebe razisli???Ne mogu da verujem!To je isto kao kada covek ode kod lekara,i lekar mu kaze da ima rak i da umire,i onda lekar bude kriv,jer da covek nije tamo otisao ne bi mu nista nasli...
 
Baby Kate:
Jeste,isto je,samo je ovde kriv lekar sto je video rak,a tamo drugarica sto je videla bolest braka.
E pa nije isto.
Rak (pu, pu, pomeri se s' mesta) bi se SIGURNO, 100%, APSOLUTNO DEFINITIVNO, pokazao jednog dana, a što se ranije krene sa lečenjem to je verovatnoća izlečenja veća.
A ovo ? Varao - ne varao, bilo pa prošlo, možda prekine, možda se vrati devojci/ženi, kao da ništa nije bilo. I možda mi se samo učinilo da sam ga video, možda je to samo trač ... Možda je nebitna prolazna avantura (nije da opravdavam). I šta se dobije ako se 'na vreme' kaže ? Ako on ne prekine, to će se definitvno saznati, rekao ja ili ne.
 
IZ LICNOG ISKUSTVA nikako se ne mesaj !Ona ga verovatno voli tako da ce poverovati u ono sto i zeli da cuje a to su naravno njegova ubedjivanja kako si ti ljubomorna na njih dvoje i tako blabla ona ce mu sve oprostiti i posto ce joj biti potreban neko da ga okrivi za sav haos kroz koji prolazi to ces naravno biti TI...ne ne uopste se nisam nervirala dok sam ovo pisala ..ja niakada vise ,makar ga videla na gomili ne pada mi na pamt da se vise bilo gde umesam! :lol: :lol:
 
Milojko Vasic:
Baby Kate:
Jeste,isto je,samo je ovde kriv lekar sto je video rak,a tamo drugarica sto je videla bolest braka.
E pa nije isto.
Rak (pu, pu, pomeri se s' mesta) bi se SIGURNO, 100%, APSOLUTNO DEFINITIVNO, pokazao jednog dana, a što se ranije krene sa lečenjem to je verovatnoća izlečenja veća.
A ovo ? Varao - ne varao, bilo pa prošlo, možda prekine, možda se vrati devojci/ženi, kao da ništa nije bilo. I možda mi se samo učinilo da sam ga video, možda je to samo trač ... Možda je nebitna prolazna avantura (nije da opravdavam). I šta se dobije ako se 'na vreme' kaže ? Ako on ne prekine, to će se definitvno saznati, rekao ja ili ne.
Dobro bre Milojko,NIJE isto.
Ali reci kako bi se ti osecao da te zena vara,da tvoj najbolji prijatelj to zna,i da ti NE KAZE?
I ako bi ti rekao,da li bi ga mrzeo zbog toga?
 
da si ti bila na njenom mestu sigurno bi ocekivala od nje da ti kaze tako nesto ako je upoznata sa njegovim svrljanjem. ok je sto si to rekla , da nisi vase prijateljstvo bi vremenom nestalo, ovo govorim iz iskustva. ja sam precutala i vise se ne druzim sa njom i prilicno mi je zao sto je to radila momku koji tako nesto nije zasluzio.


iskreno pravi prijatelji i trebaju da budu ti koji ce reci istinu .
 

Back
Top