prevara u stabilnom braku

rebeca:
U pravu si, dok ne popusti konstrukcija! Cim tu ima varanja, i klinovi su slabi. Treba ih ojacati...

dobro ajde nemam iskustva. ali 30 godina da izdrzis samo s jednim ej ! pa ajde dobro neko moze al de su svi isti. pa lakse je za oboje da tu ima lsobode ponekad? mislim sve zavisi razliciti su parovi i ljudi al brak je valjda prvo s kim zivish i neki kao prijatelj
 
rebeca:
P prevari i ti njega. Onda ce i on videti kako je. 'klin se klinom izbija'.

Aham!! Sushta istina... mada onda ce vam se brak 90% totalno raspasti, pa sada biraj. Sta su tvoji prioriteti brak ili osveta? Licno, glasam za sledece: muskarac u svakom trenutku veze/braka mora da bude svestan da zena moze da ga prevari isto onako kako i on nju. A kako bi ostao veran, treba da moze da zamisli kako bi se osecao kad bi bio prevaren. Stavite svojim muskarcima na znanje: ako me prevaris, bices prevaren za uzvrat... videcete reakciju :twisted:
 
Prosto ne razumem kakav to može biti brak,i kakvo osećanje možeš imati posle toga jer je to najbrutalniji čin koji se može desiti.
Posle prevare ništa ne ostaje drugo nego da se taj brak završi razvodom.U suprotnom,ostaje zauvek večita rana i uvek će te podsećati na to,svaki put kada ga pogledaš,svaki put kada razgovaraš sa njim.
Prosto,nepremostiva prepreka gde su čulna zadovoljstva stavljena ispred jedinog pravog imperativa braka,a to su emocije,to je ljubav.
Ovo ti govori čovek koji je mlad i dovoljno dugo u braku i tako nešto nikada ne bi uradio jer je vođenje ljubavi vrhunac emotivnog uzvišenja.
Svi koji misle drugačije prosto ne upotrebljavju svoj mozak i ne pitaju se zašto je onda prevara tako loša stvar.
 
Alo bre ljudi!!!!Prosecan brak traje 20-30 god.-pa ko normalan moze za sve to vreme voleti samo jednu osobu i biti samo sa njom?To su pricice za malu decu!Vecina parova se vara uzajamno ,samo sto su neki smotani pa budu uhvaceni(ili jos gore sami priznaju) a drugi su pravi profesionalci i sve to obavljaju na najvisem nivou organizovanoti :!:
 
Mici $:
Alo bre ljudi!!!!Prosecan brak traje 20-30 god.-pa ko normalan moze za sve to vreme voleti samo jednu osobu i biti samo sa njom?To su pricice za malu decu!Vecina parova se vara uzajamno ,samo sto su neki smotani pa budu uhvaceni(ili jos gore sami priznaju) a drugi su pravi profesionalci i sve to obavljaju na najvisem nivou organizovanoti :!:

upravo tako!
 
Mici $:
Alo bre ljudi!!!!Prosecan brak traje 20-30 god.-pa ko normalan moze za sve to vreme voleti samo jednu osobu i biti samo sa njom?To su pricice za malu decu!Vecina parova se vara uzajamno ,samo sto su neki smotani pa budu uhvaceni(ili jos gore sami priznaju) a drugi su pravi profesionalci i sve to obavljaju na najvisem nivou organizovanoti :!:


sad sam se slatko nasmejao. :) iz iskustva mogu da zakljucim da ljudi koji varaju partnere obicno nisu zadovoljni svojim ukupnim zivotom. za devojke je los izgled (koji ih cini duboko nesrecnim) jedan od najcescih izvora nezadovoljstva. za muskarce je to nedostatk zivotne perspektive. nema pravila, ali uglavnom su to motivi.


inace, cisto da dodam:
- ako seks vremenom ne postaje bolji, onda nesto nije u redu. moje misljenje.
 
Azrel:
Mici $:
Alo bre ljudi!!!!Prosecan brak traje 20-30 god.-pa ko normalan moze za sve to vreme voleti samo jednu osobu i biti samo sa njom?To su pricice za malu decu!Vecina parova se vara uzajamno ,samo sto su neki smotani pa budu uhvaceni(ili jos gore sami priznaju) a drugi su pravi profesionalci i sve to obavljaju na najvisem nivou organizovanoti :!:


sad sam se slatko nasmejao. :) iz iskustva mogu da zakljucim da ljudi koji varaju partnere obicno nisu zadovoljni svojim ukupnim zivotom. za devojke je los izgled (koji ih cini duboko nesrecnim) jedan od najcescih izvora nezadovoljstva. za muskarce je to nedostatk zivotne perspektive. nema pravila, ali uglavnom su to motivi.


inace, cisto da dodam:
- ako seks vremenom ne postaje bolji, onda nesto nije u redu. moje misljenje.

:twisted: Muskarci retko priznaju da su memocni i puni kompleksa, pa to kompenzuju kroz "avanture" i "******* sa sa sastrane"!!

Pozivam svakog MUDONJU (Crnogorce posebno, jer je u njih ova rabota pitanje "obraza") koji je napustio svoju zenu i rekao jednostavno: "Dopenisila (nece da primi rec k...c) si mi. imam drugu!" da se prijavi, ali neme takvih, vec mi uvek zadrzavamo sigurnu poziciju!!!
Zene su glupe iz dva razloga:
1: :twisted: odj(e)bi budalu
2: :twisted: :twisted: :twisted: stavi mu rogove!!!
 
Svidja mi se ovo sto reche Mici.
Mladi ljudi,mladi brakovi,takva i razmisljanja.Ja nisam ozenjen,ali slusam tako sa strane.Zakljuchak prost:Varaju i zena i muz.Samo,e to samo:Zene cute i rade a muskarac nije muskarac ako za avanturu ne znaju tri okolna grada.
 

Back
Top