Venera u Skorpiji = Opsesije
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Venera u Skorpiji = Opsesije

Početnik Staska (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Venera u Skorpiji = Opsesije

Molim da prokomentarisu svi koji imaju Veneru u Skorpiji ili znaju za slucajeve iz njihove prakse o

OPSESIVNOJ LJUBAVI, da nesugerisem kakve odgovore trazim, a ko prepozna situaciju znace o cemu pisem...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.03.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: Venera u Skorpiji = Opsesije

Citat Original postavio Staska
    Molim da prokomentarisu svi koji imaju Veneru u Skorpiji ili znaju za slucajeve iz njihove prakse o

OPSESIVNOJ LJUBAVI, da nesugerisem kakve odgovore trazim, a ko prepozna situaciju znace o cemu pisem...
    Ja je imam!!!!
    Osobe sa Venerom u Skorpiji imaju najjaci eros od svih, magnetsku privlacnost. Seks im je jako bitan faktor zivota. Ili vole ili ne vole, a kad vole..... Nijansi nema. U losim aspektima najcesce dovodi do venericnih bolesti.
    Ta opsesivnost dolazi zbog toga jer je vladar skopije Pluton.

Zato PAMET U GLAVU. To nije nimalo lose. Ja je imam i mogu ti reci da sam prilicno zadovoljan. Samo treba imati meru (Presipo ti, dosipo, to je uvek 7 deci. Treba imati meru. - Djordje Balasevic).
    IMAJ MERU!!!!!!!!!!!!!!

POZDRAV

Elita november child (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1638

Podrazumevano

kod mene je venera u skorpiji..ali smatram da je opsesivna ljubav topic za psihijatra, a ne za astrologa

Početnik Staska (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio november child
    kod mene je venera u skorpiji..ali smatram da je opsesivna ljubav topic za psihijatra, a ne za astrologa
    aaa...evo jedne Venere kojoj se TO jos nije dogodilo...ali ne mora da znaci da i nece...a kada se desi bas ne godi spominjanje psihijatra!

A ova Venera je nazalost naletela na Vodoliju sa Venerom u Jarcu NA 11 STEPENU-stepenu Vodolije, HLADNO i NEPREDVIDIVO ...

Obećava
    Učlanjen
    04.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

a sta je sa Venerom u ovnu!!!

Obećava Ambasadorka (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ma ljudi, venera u vagi je zakon! :wink:

Početnik Staska (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ambasadorka
    Ma ljudi, venera u vagi je zakon! :wink:
    ok...mozda je pitanje za raspravu sledece
    U KOM ZNAKU VENERA NAJLAKSE PREBOLI? Jer u Skorpiji sigurno ne...

Primećen član 10destiny (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

generalno gledano venera u ovnu oznacava "malu" borbu Marsa i Venere, sto znaci da osoba ne prihvata lako vezivanja i duge veze usled buntovnicke prirode Marsa; na ljubav gleda kao na takmicenje u kome treba na sto teatralniji nacin izdejstvovati pobedu; osecanja su jaka,mada ne tako trajna, ali kada stvarno zavoli, maksimalno brani svoju vezu od svih mogucih "neprijatelja"; svakoj drustvenoj prilici da poseban pecat, tj. "doda malo divnih boja" i otvoreno se postavlja prema svima; samo treba povesti racuna o sebicluku ili sklonosti ka individualnosti...

sve ovo zavisi od mnogo drugih aspekata, ovo je samo mali uvodni deo... :wink:

Početnik
    Učlanjen
    26.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

moja venera je takodje u skorpiji
    a jesam i skorpija sama po tome

zakljucak: zivot mi je izmedju euforije i pakla :-)
    prezivecu vec nekako

Zainteresovan član venussco (avatar)
    Učlanjen
    29.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Staska Pogledaj poruku
    ok...mozda je pitanje za raspravu sledece
    U KOM ZNAKU VENERA NAJLAKSE PREBOLI? Jer u Skorpiji sigurno ne...

hmmm...ja imam Venericu na 18. stepenu Shkorpije...i volim volim volim...pa prebolim...ni ne osetim kad prodje...kao da nije ni bilo

Zainteresovan član senka023 (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio venussco Pogledaj poruku
    hmmm...ja imam Venericu na 18. stepenu Shkorpije...i volim volim volim...pa prebolim...ni ne osetim kad prodje...kao da nije ni bilo
    Imas li neki aspekt koji hladi ...ili sta?
    U kojoj ti je kuci Venera?

Zainteresovan član venussco (avatar)
    Učlanjen
    29.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

venera mi je u 7. kuci...a shta je hladi??????NE ZNAM!!

Početnik DUH 27 (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio venussco Pogledaj poruku
    Možda zato što je akcenata VE u Sc na strasti a ona se najbrže potroši, baš zbog inteziteta

Početnik
    Učlanjen
    25.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Staska Pogledaj poruku

znam osobu koja ima Veneru u Skorpiji..ne znam koliko ima bash se veze sa tim,ali svaka njena ljubav ( one koje su bile bitne jel,dve } su se loshe zavrshile..i jeste opsesija,i ljubomora,jako velika ljubomora i nesposobnost da se kontroloshes,i fizicki nasrnesh na partnera ( shto je ta osoba uradila ) ukoliko je partner podjednako strastven u tom slucaju su se desavaju i tuche
    Poslednji put ažurirao/la Khaleena : 30.04.2010. u 19:09

Početnik
    Učlanjen
    15.06.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pa evo ovako.....ja imam VEOMA jaku veneru u skorpiji...da bih bila s nekim deckom u vezi,MORA da me privuce seksualno...znaci moraaaa...nema kod mene ono kao ma kakav fizicki izgled,bitno je ono unutra..naravno veoma je bitna i ta neka intelektualna povezanost itd itd ali je kod mene takodje veoma vazan fizicki izgled...jendostavno mora da me privuce da bih ga uopste poljubila....e onda ako se zaljubim ja pocnem da istrazujem SVE o njemu:sta voli,sta ne voli,s kim se druzi,kakve su mu drugarice,kakva mu je bivsa(to obavezno),gde izlazi,sta voli da pije..znaci bukvalno me SVE zanima.......i na pr. dok setamo ja gledam dal ga neka gleda il on neku,naravno ne pravim scene al me to izjeda...ali problem je kod mene sto NIKAD nisam volela....ja mogu da se zaljubim u njih 100 al nijednog ne mogu da volim..najduza veza mi je 6 meseci i s tim likom sam dobrovoljno bila mesec dana,tad mi se kao i svidjao ali ostalih 5 meseci sam bila iz sazaljenja..velika greska ali nema veze sad to.......mnooooogo sam ljubomorna,jos sam ja i skorpija u horoskopu plus venera u skorpiji...merkur, sunce, venera, jupiter, i pluton su mi u skorpiji...zlo i naopako!!!! i imam takodje raznorazne opsesije al su bezopasne za sad... xD e da...i svakog decka sa kojim sam bila sam ja ostavila,ne hvalim se ovim nego ocu da kazem da oni u meni vide neku ne znam ni ja kakvu privlacnost,bukvalno svaki mi je to rekao a ja stvarno nista ne radim da bi ih ne znam kako privukla,to nekako samo od sebe... a oni mene,cim ih izgustiram, prestanu da privlace..i to me jaaako nervira jer nikako ne mogu da budem u dugoj normalnoj vezi....svaka je sacuvaj me boze...i tacno je ono ili volim ili ne, nema izmedju.....e i da...jaaaaako brzo prebolim,kako se brzo zaljubim tako se brzo i odljubim.....i volim agresivne muskarce,ove malkonje ne mogu ocima da gledam a kamoli da budem s njima,mozda to ima veze sa venerom u skorpiji al ko ce ga znati.....ja se izvinjavam sto napisah roman al sam morala da otvorim dusu iako je ovo neka kraca verzija svega

Početnik trolerka (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Poznajem lika sa ve u skorpiji. Perverznjacina teska. Ni o cemu drugom ne misli osim o sexu. I to javno pokazuje pred svima. Mars u devici koliko se secam, ma 90 pl...

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

A možda je samo zagoreo
    Ja sam znala svojevremeno dve Ve u Sco.Ovaj prvi jes imao neke čudnovate ideje al sve je to za žive ljude.
    Drugi....svako malo pa priča o seksu a nigde veze, samo smara i onda još oduševljen sam sobom kaže ' Joj što sam perverzan'sav oduševljen samim osbom ko da sad mi svi treba da skapiramo njegovo paćeništvo kao izraz njegove De Sadovske ličnosti.
    Joj ne smaraj nisi perverzan samo si zagoreo....
    A perverznjačići
    “What will I be doing in twenty years' time? I'll be dead, darling! Are you crazy?”

Zainteresovan član RocketQueen (avatar)
    Učlanjen
    23.07.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    13

Ja imam Ve u Sco. Impulsivna, eroticna, perverzna, strastvena... i tako... problemi, problemi.

Slične teme

1. Opsesije
    Autor summer girl 93 u forumu Svaštara
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 09.04.2016., 15:03
  2. Mars i venera u konjunkciji
    Autor Sale cvrcak u forumu Aspekti
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 26.03.2010., 17:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor