TV kartica ili vivo graficka
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: TV kartica ili vivo graficka

Pavloni
    Guest

Podrazumevano TV kartica ili vivo graficka

Imam potrebu da sa analognog kakmkordera (ntsc ali mislim da je nebitno)prebacim snimljeni materijal na racunar gde bih ga dalje obradjivao, znaci da konvertujem signal u digitalni.
    Obilazeci pc shopove nisam uspeo da dobijem informaciju koliko bi taj poduhvat bio uspesan (u kojoj rezoluciji) sa dostupnim tv karticama na trzistu.
    Ako neko zna nesto o ovome voleo bih da me savetuje u izboru i da li je pametno da se breci lova za vivo karticu.

zveckoyu
    Guest

Podrazumevano Re: TV kartica ili vivo graficka

Pozdrav

nisam siguran da ces u nasim radnjama naci resenje koje svakako nebi zadovoljilo tvoju potrebu. PC TV Tuner-i rade snimanje video signala ali ne bog zna kako kvalitetno u najvoljem slicaju ako dobijes ono sto vidis i to u rezoluciji (320x240 ili sa duplo vecom analiyom 320x480). Medjutim, kako ti je kamera analogna pa i snima takav kakav jeste (zadovoljavjuceg kvaliteta i rezolucije) mozda ti je najevtinije resenje bas ova kartica. Preporucio bih ti Leadtek Winfast 2000XP karticu koja nije losa, ali svakako raymisli o nekoj Pinnacle cartici (Miro TV...).
    S druge strane ViVo kartice (bar neko moje iskustvo sa njima) ne rade posao jer gube frejmove pri nekim rezolucijam capture-inga.
    Mozda je resenje da potrazis neku karticu namenjenu samo captrue-ingu video signala (npr Matrox, Zoltrix i sl).
    Sve u svemu napavices nesto cime verovatno neces biti u potpunosti zadovoljan....

Pozdrav

Slične teme

1. AGP graficka kartica
    Autor miskopn u forumu Hardver
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 12.10.2013., 17:02
  2. najbolja tv kartica i graficka kartica ?
    Autor mdhmp1 u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 28.11.2004., 17:44
  3. PCI graficka kartica??????
    Autor jova u forumu Hardver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.05.2004., 22:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku