A sad nesto jestivo....

ma... nema te zenskinje koja me je odbila posto sam joj spremio veceru....

put ka muskom srcu vodi preko stomaka, a preko zenskog stomaka se stizo do njene mackice :) (osim ako ne pogresis pravac, mada si i onda na dobrom putu... izgleda da ono svi putevi vode u rim ima i neko drugo znacenje?!?!)
 
chika_doktor:
peach:
Jooockey:
Dali su privlacniji muskarci koji znaju da spreme dobru klopu?,?.>
pa,ako je jamie oliver u pitanju-onda jesu! :lol:
inace,meni su privlacniji oni koji umeju da cene ono sto im ja spremim od klope,mastoviti u (jestivim)zeljama... :P

Jamie Oliver i kuhinja, kao ja i atomska fizika. Djevojcice gledash puno americkih filmova.. 8)
:roll: ne razumem...imas nesto protiv Jamie-a ili protiv sebe u kuhinji? :lol:
 
bolje da stavi rogove, nego kecelju..koji ce mu turac kecelja ...i ti Punani nemas pojma :x naravno da put do zenskog srca i vagine :) ne vodi preko stomaka..podsecate na one ljude sto idu na neki 'dogadjaj' samo da bi se nakrkali ko stoke fujjj :x
ako je sexy, takav je i obucen i go, ali bez ebene kecelje :x bolje da obuce beli mantil i da glumi ginekologa..
 
Devilishgirl:
bolje da stavi rogove, nego kecelju..koji ce mu turac kecelja ...i ti Punani nemas pojma :x naravno da put do zenskog srca i vagine :) ne vodi preko stomaka..podsecate na one ljude sto idu na neki 'dogadjaj' samo da bi se nakrkali ko stoke fujjj :x
ako je sexy, takav je i obucen i go, ali bez ebene kecelje :x bolje da obuce beli mantil i da glumi ginekologa..
Izvini odakle tolika negativna energija, i mnogo si razdražljiv. Nešto tu kod tebe neštima!?!?! :?
 

Back
Top