Webroot Spy Sweeper

dare_987

Zainteresovan član
Poruka
329
Evo da preporucim jedan Spyware program. Zove se Webroot Spy Sweeper. Iako imam Ad-Aware SE i Spybot Search&Destroy, download-ovao sam i ovaj, sto se pokazalo kao vrlo korisno. Ovako su ga ocenili na sajtu www.download.com - 5 Stars and PC Magazine Editors' Choice winner. Meni je pronasao osim gomile spyware-ova (koje Ad-Aware i Spybot nisu pronasli) i nekoliko trojanaca, dialer-a kao i jos nekoliko cuda. Takodje, obavestava vas ukoliko dodje do pokusaja menjanja homepage-a i dodavanja novih bookmarkova (kao sto je slucaj kod Azesearch). Jos da napomenem da je pronasao nekoliko URL adresa koje imaju drugaciju IP adresu od one koje bi trebalo da imaju.

Izvinjavam se unapred ako ovakva tema vec postoji. Jos samo da dodam da probni period traje 30 dana
 
Pa nisi otkrio toplu vodu, no nije zgoreg da si napisao nesto o ovom programcetu.. Nije los mada... hmmmm uvijek se nadje bolji od boljeg..

Sto se tice ovog programceta, nakon 30 dana jedino ostaje placanje ako se naravno zeli UPDATE novih definicija, inace program sam po sebi radi i nakon 30 dana..

Sto se tice onog "crc" nemoj da se trudis... Proizvodjac se dobro zastitio... Poz.
 
Pa koliko mi se cini, ovde se malo pricalo o tom programu (ispravi me ako gresim), ali je dobro za one koji ne znaju koji program da koriste.
Znaci ne moze da se crackuje? Pa, ako stvarno vredi toliko, treba ga kupiti.
A jel ti koristis WSS?
 
dare_987:
urospo:
Dare koju verziju tog programa koristis?
Webroot Spy Sweeper 3.5


Ok...mada sam mislio koju verziju Webroot Spy Sweeper 3.5 tj. koji build, jer ih ima nekoliko.... ja sam skunuo Webroot Spy Sweeper 3.5 build 198, uspeo sam da je registrujem, mada ne moze da se up date-uje...

Inace nista mi nije novo prijavio, a koristim samo Ad-Aware SE Personal i Spybot - Search & Destroy, ustvari jeste ali samo delove programa ODIGO i MODEMSPY :shock:...
 
ja sam skinuo ver 4.0 ,proba je 14 dana i moze se updejtovati,program je dobar nasao mi je jedan trojan i par kojekakvih sitnica koje adaware nije nasao niti kav5.0 ,ako jednom nedeljno skenirad komp.nije tesko svake druge nedelje ponovo instalirati spysweeper i apdejtovati ga najnovijim definicijama jer je dosta bo;ji od S&D i adaware !

poz
 

Back
Top