Ne mogu da verujem!!!

acaglumac

Zainteresovan član
Poruka
116
Ljudi saznao sam pre neki dan koliko naplacuju u mom gradu izradu sajtova :

OSNOVNI PAKET:

5 html strana
top baner
meni za navigaciju
brojac poseta
prijava web pretrazivacima
orentaciona cena: 180 €

STANDARDNI PAKET:

do 20 html strana
top baner
meni za navigaciju
brojac poseta
CSS
kontakt forma
narudzbenica u vidu forme
Java Script
anketa
knjiga gostiju
mogucnost pretrage prezentacije
prijava web pretrazivacima
orentaciona cena: 200- 400 €

PROFI PAKET:

preko 20 html strana
flash intro
izrada logotipa
top baner
meni za navigaciju
CSS
Java Script
Java Applet
multimedijalna podrska
kontakt forma
narudzbenica u vidu forme
anketa
knjiga gostiju
forum
mogucnost pretrage prezentacije
prijava web pretrazivacima

cena: preko 400 €

Zagrejao sam se i ja za pravljenje sajtova pa bih hteo da mi kazete koliko vi naplacujete.Njihov sajt je www.websada.com
 
acaglumac:
Ljudi saznao sam pre neki dan koliko naplacuju u mom gradu izradu sajtova...

E prikane moj.... da bi ti imao posla naplacuj po 1/4 od tih cijena i da si zadovoljan... :D Ali to je proffi firma koja je registrovana i koja ce imati posla bez obzira kolike su joj cijene jer ce uvijek postojati oni koji hoce da NE RIZIKUJU pa bolje i da plate...
 
P.S. Oni ce uvijek bolje odraditi posao od tebe jer su "skolovani" i odabir radnika im je.... uh! Ali ti koristi besparicu i los standard i na konju si... mnogi ce se zadovoljiti i prosjecnim kvalitetom za manju cijenu! Ipak... sta znam...
 
Flash sajtovi se otprilike duplo skuplje naplaćuju od standardih, znači počev od 300€ pa nadalje. Zato sam ja i počeo da ga učim... :wink:

Ove cene što si pokazao su neke standardne danas, tako nemoj da se čudiš. Što se tiče njih samih, radovi su im prilično prosečni, ali ne kažem da su loši. Skoro pa mirišu na template, vidi se da i nisu naročiti dizajneri.
 
Macro_ek:
P.S. Oni ce uvijek bolje odraditi posao od tebe jer su "skolovani" i odabir radnika im je.... uh! Ali ti koristi besparicu i los standard i na konju si... mnogi ce se zadovoljiti i prosjecnim kvalitetom za manju cijenu! Ipak... sta znam...

Moj calee drzi prodavnicu i servis kompjutera i mogao bif preko njega da registrujem izradu sajtova
 
acaglumac:
Moj calee drzi prodavnicu i servis kompjutera i mogao bif preko njega da registrujem izradu sajtova

Alo, sve zavisi od toga koliko ti znas... Ako znas HTML kodove, Dreamweaver i malkice Flash-a... go for it, man!!! Moja ti je preporuka: za pocetak ne naplacuj previse, naplacuj po zavrsetku posla, kontaktiraj sa njima i tjeraj ih da ti daju sugestije, radi sto brze mozes jer ti je svaki klijent bitan zbog preporuke, svake nedelje im nosi sajt na pregled da bi uvidjeli da ne zabusavas i da ne dodjes u neprijatnu situaciju da ti kazu: To nije dobro, mi to nismo trazili tako... i sl... ima i takvih :(
 
Macro_ek:
acaglumac:
Moj calee drzi prodavnicu i servis kompjutera i mogao bif preko njega da registrujem izradu sajtova

Alo, sve zavisi od toga koliko ti znas... Ako znas HTML kodove, Dreamweaver i malkice Flash-a... go for it, man!!! Moja ti je preporuka: za pocetak ne naplacuj previse, naplacuj po zavrsetku posla, kontaktiraj sa njima i tjeraj ih da ti daju sugestije, radi sto brze mozes jer ti je svaki klijent bitan zbog preporuke, svake nedelje im nosi sajt na pregled da bi uvidjeli da ne zabusavas i da ne dodjes u neprijatnu situaciju da ti kazu: To nije dobro, mi to nismo trazili tako... i sl... ima i takvih :(

Poceo sam da ucim HTML.Dreamweaver znam onako a flash nimalo.ALi sam voljan da ucim.HTML ucim na sajtu http://home.drenik.net/znnet/mws/html/.Da li je dobar?
 
Evo ti jedan step by step sajt za ucenje html-a za pocetnike. Na trenutke je dosadan, ali zato ces sve da ukapiras.
http://www.zoniweb.cjb.net/
Ali moram nesto da ti kazem, prvo skoci pa onda reci hop. Flash Action script i Javascript su prilicno teski za one koji se ne bave programiranjem od bar 1. godine srednje skole. U svakom slucaju pre nego sto krenes da saleces ljude sa ponudama od 100e za sajt prvo napravi jedan svoj na nekom freehosting servisu jer je upravo to najbolja reklama.
 
Evo ti jedan step by step sajt za ucenje html-a za pocetnike. Na trenutke je dosadan, ali zato ces sve da ukapiras.
http://www.zoniweb.cjb.net/
Ali moram nesto da ti kazem, prvo skoci pa onda reci hop. Flash Action script i Javascript su prilicno teski za one koji se ne bave programiranjem od bar 1. godine srednje skole. U svakom slucaju pre nego sto krenes da saleces ljude sa ponudama od 100e za sajt prvo napravi jedan svoj na nekom freehosting servisu jer je upravo to najbolja reklama kao i vezba. Verovatno sada ne znas ni kako da publishujes sajt.
 
Macro_ek:
acaglumac:
Poceo sam da ucim HTML.Dreamweaver znam onako a flash nimalo.ALi sam voljan da ucim.HTML ucim na sajtu http://home.drenik.net/znnet/mws/html/.Da li je dobar?

Jos samo jedna sugestija(mozda cjepidlacim ali me nervira)... kad ubacujes link na forum OBAVEZNO posle ostavi razmak i NE PISI tacku... Siguran sam da je stamparska greska... ali samo da napomenem!

Greska je.Zurio sam za skolu.Odmah sam video da sam pogresio ali bilo je kasno za ispravku.
 
_guru_:
Evo ti jedan step by step sajt za ucenje html-a za pocetnike. Na trenutke je dosadan, ali zato ces sve da ukapiras.
http://www.zoniweb.cjb.net/
Ali moram nesto da ti kazem, prvo skoci pa onda reci hop. Flash Action script i Javascript su prilicno teski za one koji se ne bave programiranjem od bar 1. godine srednje skole. U svakom slucaju pre nego sto krenes da saleces ljude sa ponudama od 100e za sajt prvo napravi jedan svoj na nekom freehosting servisu jer je upravo to najbolja reklama kao i vezba. Verovatno sada ne znas ni kako da publishujes sajt.

Pa to je taj sajt
 
acaglumac:
_guru_:
Evo ti jedan step by step sajt za ucenje html-a za pocetnike. Na trenutke je dosadan, ali zato ces sve da ukapiras.
http://www.zoniweb.cjb.net/
Ali moram nesto da ti kazem, prvo skoci pa onda reci hop. Flash Action script i Javascript su prilicno teski za one koji se ne bave programiranjem od bar 1. godine srednje skole. U svakom slucaju pre nego sto krenes da saleces ljude sa ponudama od 100e za sajt prvo napravi jedan svoj na nekom freehosting servisu jer je upravo to najbolja reklama kao i vezba. Verovatno sada ne znas ni kako da publishujes sajt.

Pa to je taj sajt

Znam da ga postavim na server.narucio sam neku knjizicu pomocu koje sam naucio da napravim obican sajt sa slikama i dugmadima,da iskopiram neke java skripte i to je to.radio sam u dreamweaver-u
 

Back
Top