More,mir,opustanje...

  • Začetnik teme harmonija
  • Datum pokretanja
H

harmonija

Gost
mirno mesto (da covek bas moze da se opusti i uziva), sunce, lepo more, uslovi za sportske aktivnosti...

je l' ima neko predlog? gde to moze da se nadje?

moze cg ili grcka... hocu da odem na jedno 15ak dana...
 
harmonija:
mirno mesto (da covek bas moze da se opusti i uziva), sunce, lepo more, uslovi za sportske aktivnosti...

je l' ima neko predlog? gde to moze da se nadje?

moze cg ili grcka... hocu da odem na jedno 15ak dana...

Ako to trazis, onda je ovo pravo vreme za tebe (sve do kraja juna). Ja idem u CG tj. Boku Kotorsku i tamo mi je super. Imam neku barku i kada mi je potrebno, osamim se i super je. Mada, dokle god ne krene sezona, ima dosta mesta na kojima moze odlicno da se kulira. Za pocetak, idi na www.njivice.co.yu Mozda nadjes neki tekst ili fotku koja ce ti pomoci da se odlucis kuda ces.
 
U Canju mozes lepo da se odmoris, uz sport i zabavu.
Malo mesto, mirno, bez guzve, plaza cista ( sto je neuobicajeno za crnogorsko primorje ), par kafica koji nisu preterano bucni, kao i sportski tereni za kosarku, mali fudbal, stoni tenis, tenis... Ima servis ( bar je postojao 2001. godine ) za iznajmljivanje dasaka za jedrenje i skutera.
Moja licna preporuka za odsedanje je vila "Fontana", zaista na svetskom nivou ( u spanskom stilu ), a pristupacne cene pansiona. Oko 100m od plaze, a dovoljno udaljena od centra gde su kafici, tako da je odmor zagarantovan!
 
U Canju mozes lepo da se odmoris, uz sport i zabavu.
Malo mesto, mirno, bez guzve, plaza cista ( sto je neuobicajeno za crnogorsko primorje ), par kafica koji nisu preterano bucni, kao i sportski tereni za kosarku, mali fudbal, stoni tenis, tenis... Ima servis ( bar je postojao 2001. godine ) za iznajmljivanje dasaka za jedrenje i skutera.
Moja licna preporuka za odsedanje je vila "Fontana", zaista na svetskom nivou ( u spanskom stilu ), a pristupacne cene pansiona. Oko 100m od plaze, a dovoljno udaljena od centra gde su kafici, tako da je odmor zagarantovan!
 
hvala puno! pogledacu sta sve ima na sajtu, a videcu i za canj... to beshe izmedju sutomora i bara?

sto se vremena tice...
pre kraja juna? znam da ne bi bilo lose, ali nema sanse...
skoro sigurno ce to biti od sredine jula do pocetka avgusta...

ako imate jos neki predlog...samo napred...
:)
 
Mozda nesto u opstini HN, ali ne u centru ili u Igalu jer je tu prilicno bucno, a i more nije bas cisto za dijete. Mozda Baosici ili Kamenari. Tu je cisto i mirno, ima onih turistckih brodica za vozanje po zalivu i dobro su povezani sa ostatkom grada, relativno redovnim autobusima.

Mislim da su i Rose (poluostrvo Lustica preko puta HN) zgodne. Cisto je, a zanimljivo za porodicni odmor.

DOBRO DOSLI! :)
 
http://www.clubmed.com/cgi-bin/club...ddekeemkjecflgcefkdffhdfhg.0&PAYS=999&LANG=EN
dakle...ako zaista trazis odmor sa apsolutno svim sportskim aktivnostima...
preporucujem club med, krf,ipsos.
svi vodeni sportovi,tenis jahanje,kuglanje, teretana,odbojka,kosarka....
sve free of charge.
u pitanju su bungalovi koji su od pruca :P
i fenomenalna klopa,a i animacija tokom celog dana i veceri.
imaju i super diskoteku,a i sam krf je blizu,nekih 12 km.
nije jeftno,ali kada se sabere sta se sve dobija za tu lovu ispada vrlo jeftino.
uglavnom francuzi,svajcarci,holandjani i izraelci su gosti.
toplo preporucujem :P
http://site.voila.fr/photocorfou/index.html
jos jedan link
 
oooppsss
trazeci jos informacija,naidjem na info da je klub zatvoren jer su im grci trazili da izgrade hote,a ne bungalove :shock: i ovi rekli ok,i otisli u albaniju :shock:

ja sam sokirana,izvini za ovu preporuku,ali eto ima i na kosu i negde kod atine...
ma ima u celom svetu :P :P :P
 
noga:
Zna li neko kako je u Dubrovniku?I gde da se raspitam za smestaj(privatan ili neki osrednji hotel)?

Sto se smjestaja tice, bas nemam pojma. Grad je prelijep, nudi uvid u istoriju, kulturu, zabavu, kupanje, vozanje brodicem na ostrva... Ne znam kakve su cijene smjestaja, ali kada kupujes nekretnine su makar duplo skuplje nego u CG. Pretpostavljam da na internetu ima dovoljno podataka.

Ali, ja sam prije dvije godine bila na samo jedan dan, drago mi je sto sam vidjela jedan divan grad i jako mi je zao sto vise vjerovatno necu, makar ne neko vrijeme, dok se strasti ne smire. Imali smo par neprijatnih susreta, culi neke glupe komentare. Razumijem da su ti ljudi ljuti i osjetljivi, ali moj decko i ja smo bili krajnje normalni, da ne kazem neupadljivi. Mozda sam ja imala tu nesrecu da naidjem na pogresne ljude, pa radije cuj i druge komentare, pa razmisli.

Bilo kako bilo, grad se mora svakome dopasti jer je prelijep.

Pozz. 8) :wink:
 
Haj!

Mene zanima ljetovanje u Igalu konkretno koje su dobre privatne vile u Igalu.
Znam za tri vile koje mi se nude Vila "Savic", Vila "kiselica" i Vila "Mima", mene zanima neka vila blize obali mora. Pa samo molim za prijedlog i savjet!?

Hvala...
 
Letujte u Murteru kod Šibenika u privatnom aranžmanu, u prijatnom okruženju, među prijateljski raspoloženim meštanima (70% meštana ima rođake u Beogradu i Srbiji!), na najlepšem delu Jadrana, bez viza i autoputem do mora. Moje iskustvo je da su policija i obični građani napadno ljubazni prema srbijanskim gostima. Tel. 011/8256-556, 063/7784-788, E-mail: ksenipet@ptt.yu
 
Kod Dragana u tivtu imate more (doduse pomesano sa kanalizacijom)
ali mira, opustanja,.... NEMA

Dragane,
sve je ovo lijepo sto ste stavili na skoro svim forumima.
Lijepo da se navuku gosti preko interneta.
A onda kada dodju ceka ih pakoa.
U najboljem slucaju budu smesteni kod vas
a desava se i da budu upuceni u druge kuce, a da to saznaju na aerodromu.
A u tim drugim kucama desava se da izbacuju goste zbog toga sto deca ne cute.
Ali za te sto vicu i izbacuju postoje druge metode prevaspitavanja.
Svim posetiocima ovog sajta upozorenje da sa Draganom dogovoreno ne vazi i ne preporucujem da kod njega idete ovako preko interneta, jer ko zna sta vas moze snaci i umesto odmora za koji ste posteno platili mozete da dozivite traume.
Siguran sam da to ne zelite.
Ovo cu postaviti na sve sajtove na kojima se reklamirate i bicu uporan i za sledecu godinu i na taj nacin da pokusam da spasim da neka druga deca ne prolaze kroz sta su prosla moja.
 
Molim Vas da mi malo bolje objasnite da li je to stvarno obmana od strane Dragana, jer sam upravo danas htela da rezervisem smestaj kod njega. Sto je najgore vidim da su problem mala deca a sa mnom putuju bas troje male dece od kojih je jedna jos malte ne beba. Da li da trazim neki drugi smestaj?//
Pozdrav

Ima li jos ko neko slicno iskustvo
 
Molim Vas da mi malo bolje objasnite da li je to stvarno obmana od strane Dragana, jer sam upravo danas htela da rezervisem smestaj kod njega. Sto je najgore vidim da su problem mala deca a sa mnom putuju bas troje male dece od kojih je jedna jos malte ne beba. Da li da trazim neki drugi smestaj?//
Pozdrav

Ima li jos ko neko slicno iskustvo

Zao mi je sto je neko imao ovakvo iskustvo sa Draganom, ali mi to zvuci prosto neverovatno. Ja sam dve godine letovao kod njega i imam samo reci hvale. Prve godine (2006) smo bili kod njega u kuci, supruga, dvoje dece (5 i 3 godine) i ja. Prostran apartman sa svim neophodnim stvarima. Nije to nov namestaj ali je sve cisto i uredno. Ono sto je najveca prednost je upravo gostoljubivost citave familije i samog Dragana. Sto god smo potrazili to smo i dobili, uvek je bio na usluzi i spreman da pomogne, od dolaska do poslednjeg dana. Prosle godine (2008) smo isli ponovo i tada nas je smestio u apartman u blizini njegove kuce jer sam poveo i majku i sestricinu pa nam je trebao smestaj sa vise lezajeva. I opet je sve bilo bez ijedne primedbe, Islo je dotle da nam je Dragan doneo gomilu crtanih filmova na DVD za klince a meni je cak nabavio modem za mobilnu telefoniju za internet. I nije hteo da mi naplati nista za koriscenje svih 14 dana,
Sve u svemu, imam samo reci hvale za Dragana i njegovu porodicu koji su bili izuzetno gostoljubivi domacini.
Preporucio bih svakom ko ima malu decu i kome treba odmor bez guzve da ode U donju Lastvu kod Dragana Perica.
 
Zao mi je sto je neko imao ovakvo iskustvo sa Draganom, ali mi to zvuci prosto neverovatno. Ja sam dve godine letovao kod njega i imam samo reci hvale. Prve godine (2006) smo bili kod njega u kuci, supruga, dvoje dece (5 i 3 godine) i ja. Prostran apartman sa svim neophodnim stvarima. Nije to nov namestaj ali je sve cisto i uredno. Ono sto je najveca prednost je upravo gostoljubivost citave familije i samog Dragana. Sto god smo potrazili to smo i dobili, uvek je bio na usluzi i spreman da pomogne, od dolaska do poslednjeg dana. Prosle godine (2008) smo isli ponovo i tada nas je smestio u apartman u blizini njegove kuce jer sam poveo i majku i sestricinu pa nam je trebao smestaj sa vise lezajeva. I opet je sve bilo bez ijedne primedbe, Islo je dotle da nam je Dragan doneo gomilu crtanih filmova na DVD za klince a meni je cak nabavio modem za mobilnu telefoniju za internet. I nije hteo da mi naplati nista za koriscenje svih 14 dana,
Sve u svemu, imam samo reci hvale za Dragana i njegovu porodicu koji su bili izuzetno gostoljubivi domacini.
Preporucio bih svakom ko ima malu decu i kome treba odmor bez guzve da ode U donju Lastvu kod Dragana Perica.

http://www.crnogorskoprimorje.com/forum/forum_posts.asp?TID=835
Ovaj "igy68" se baš potrudio da Draganu malo osvetla obraz čim na svim sajtovima demantuje kritike na njegov račun:think: Možda ti čak zbog toga omogući i besplatno letovanje:per:
 
Probaj Ostrvo cveca, pored Tivatskog aerodroma. mesto je toliko izolovano od ostatka zaliva da ces misliti da si sam na svetu. Tamo je nekada bilo vojno odmaraliste koje je propalo... cak ga ni rusi nisu kupili...

A ako ne tamo odi u Petrovac, imas 3-4 plaze da biras i da menjas po potrebi... Centar je malo optereceniji ali ako nadjes smestaj negde pored bice sve u redu...
 

Back
Top