Koliko ste ljudi spojili?

Vagina-Explorer-Jezikom

Obećava
Banovan
Poruka
88
Ne znam da li je ova tema bila...Koliko ste puta učestvovali u upoznavanju dve solo osobe koje su se kasnije pronasle?Da li Vas možda neki prijatelji smatraju srećne ruke pa stalno traže da provodažite za njih?
P.S. prvo sam hteo da napisem koliko ste parova spojili,ali nisam hteo da mislim na grupnjake,ali kakva je situacija,mozda ima više takvih upoznavanja :roll:
 
Nikad nisam spojila dvoje...to sam uvek izbegavala jer ne volim da se mesam u tudje stvari. Isto vazi i obrnuto, bas nikad u zivotu se nisam upoznala sa nekim tipom s kojim sam imala vezu preko prijatelja! Moj stav prema tome je negativan...al dobro svako ima pravo na svoj fazon..evo i sto se mene tice pozdrav za Kumu!
 
Zanimljivo! Ja sam pre mesec dana pokusao da budem provodadzija.Prvi put.I mogu da kazem da je bas tesko.DOk se to dvoje, koji treba da se upoznaju,nisu upoznali,danima su mi postavljali najdebilnija moguca pitanja u vezi ovog drugog.
Ona:godiste?boja kose?oci?kakve su mu ruke?kakvi su mu prsti?visina?tezina?jel duhovit?...
On:kakve sisse ima?kakvo dupe ima?boja kose?godiste?a sto je ti nisi navatao za sebe?...Zvucali su kao da imaju po 12 godina.
Nisu uspeli.
I jedno i drugo su fizicki privlacni,zanimljive su osobe,duhovite...bas sam mislio da ce da se nadju,ali nista.Samo su me smorili.Mada bili su smesni na trenutke.
 

Back
Top